Archive for Nisan, 2012

Para Kazanma Yolları No:36 Eski Ahşap Mobilyaları Yenileme

İnsanlar eğer yıllar önceki gibi iyi görünecekse eski eşyalarını yenilemeyi, yeni ve markalı ürünler almaya tercih ederler. Bu, bütün mobilya türlerinde işe yaramazken, özellikle ahşap mobilyalar önceki haşmetini kazanabilmeleri adına yenilemek için idealdir ve bu da size yeni para kazanma yolları açar.

Peki bu, sizin yapabileceğiniz bir şey mi? Bu konuda bahse girebilirsiniz – çünkü yaygın inancın aksine bunu başkaları adına yeteneğinizin izin verdiği ölçüde iyi standartlarda yapıp para kazanmanız için her zaman marangoz ya da usta olmanız gerekmez. Bu iş, elbette bir parça bilgi gerektiriyor ama (kendinizi daha çok geliştirdikçe bir sürü şey öğrenmenize rağmen) iyi bir iş çıkarmanız için yıllarını vermiş deneyimli bir usta olmanıza gerek yok.

fotoğraf çekerek para kazanmanın yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları No:35 Fotoğraf Çekme

Eğer iyi kamera kullanan biriyseniz uzaklarda bir yerlerde internetteki fotoğraflarınıza ilgi duyan birileri mutlaka çıkacaktır. Nereye gideceğinizi, ne sunmanız gerektiğini bildiğiniz takdirde büyük miktarda bir hazinenin üzerinde oturuyor olabilirsiniz ve de bolca para kazanabilirsiniz.

Ve hiçbir şey sizi, insanların ihtiyaçlarına cevap veren daha fazla fotoğraf çekmekten alıkoyamaz, o halde kameranızı ve bilgisayarınızı kapın ve başlayın. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin…

İnternetten Para Kazanma Yolları No:34 Arama Motoru Kur

İlk olarak, yeni bir arama motoru yapma konusunda Google ‘la rekabete girme düşüncesi çok zor ve imkânsız gibi görünebilir fakat ‘özel’ bir arama motoru fikri sizi başarılı bir sonuca ulaştırabilir ve internetten para kazanmanıza olanak tanıyabilir.

Eğer böyle bir düşünceniz varsa şunu unutmayın ki, amacınızın Google’la çekişmek veya onu alt etmek olmaması gerekir. Rekabet yerine kendinize özel, yeni duruş ve pozisyon alarak yeni bir kulvar açmanız gerekir ve insanlara bu seçeneğin geleceğin yeni arama motoru olduğunu göstermelisiniz.

İlgi çekici sözler değil mi? Tam olarak neden bahsettiğimizi ve ne anlatmaya çalıştığımızı öğrenmek için okumaya devam edin…

İnternetten Para Kazanma No: 33 Sosyal Ağ Kur

Bu sistem para kazanmak için çok fazla tercih edilen, rağbet gören yollardan biri değildir, işte tamda bu yüzden, neden bu boşluğu kullanıp bu piyasadan para kazanmayalım ki.

Popüler bir portal oluşturabilmen için, birçok değerli ve işe yarar konu mevcut, bütün yapman gereken kafana en uygununu seçip başlatman ya da zaten bir web siten varsa oraya ekleyebilirsin, bu sayede zaten var olan insan trafiğini paraya çok daha kolay çevirebilirsin.

Bir forum veya topluluk sitesi her zaman ziyaretçiler için normal sitelere göre daha değerlidir. Sürekli sizi takip edecekler, geri dönecekler, çünkü onlarda bilecek ki burada günlük taze ve ilgi çekici içerikler oluyor. Aynı zamanda arama motoru sonuçlarında da size eğilim artacak ve sonunda reytinginiz yükselecek.

Para Kazanmanın Yolları No:32 Koleksiyonculuk

Koleksiyonlardan Para Kazanmak

Koleksiyonları kim sevmez ki? Gerçek şu ki, eğer ne satıldığını ve nereden alacağınızı biliyorsanız, bu konuda büyük bir piyasa mevcut, ve bundan para kazanarak kâr elde etmek çok ta zor değil. Bu konuda bilgi sahibi olmak başarı kapısını açan anahtardır. “Koleksiyon” terimi birçok alan içerir, bu yüzden ilk olarak hangi alana konsantre olacağınıza karar vermelisiniz. Tam olarak ne alacağınızı belirleyeceğiniz için, belirli bir alana yoğunlaşarak çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma No:31 Craigslist İlanları

Craigslist ile İnternetten Para Kazanma

Eğer ki bu siteye henüz rastlamadıysanız, Craigslist basit görünümlü ama resmen hayal edebileceğiniz her şey için reklam tasnif eden çok popüler bir sitedir.

Para kazanabileceğiniz bir çok yol önerir. Yapmanız gereken sadece düşünüp hangi yolun sizin için en iyi olacağıdır. Reklamların büyük bir bölümünün yapılmasının ücretsiz olması, bu siteyi insanlarla kontağa geçmek, ürün önermek ve ürün satımı için doğru adres yapar.

Para Kazanmanın Yolları No:30 Podcast Oluşturun

Eğer hakkında konuşmaktan hoşlandığınız bir konu varsa, bunun için podcasting yoluyla bir kitle bulmak durumundasınız. Para kazanmak konusunda henüz yeni bir aracı olmasına rağmen, bazı insanların yalnızca podcasting yoluyla yapılabilecek birkaç yönteme ulaştıkları çok uzun süreden beri açıktır.

İnsanların ilgisini çekebilecek bir konu bulmanın anahtarı, podcastınızı kitle için uygun hale getirerek kitleye ulaşmaktır – işte bu durum da paranın size dönmeye başladığının habercisidir.

Para Kazanmanın Yolları No: 29 Doğru Hedef Belirleme

Araçlarla para kazanmak için amaçları belirlemek çok önemlidir. Bu yazımızda başarıya ulaşıp para kazanabilmeniz için bilimsel ve akademik bir anlatım bulacaksınız. Eğer doğru bir disiplin ile makalemizde ki bilgileri uygularsanız hangi alanın hangi kolunda iş yapıp para kazanmak istiyorsanız isteyin mutlaka başarıya ulaşacaksınız. İlk olarak, hedefleri seçmekten bahsedelim. Amaçları belirlemek ve amaçları seçmek aynı şey değildir. Eğer kötü hedefler belirler ve onları gerçekleştirirseniz, kötü bir sonuç alırsınız. Amaçlar; veri, ölçüm ve iyi bir strateji planı ile desteklenirse, şaşırtıcı sonuçlar alırsınız. Bu, stratejik olarak eyleme karar vermek denilen şeydir. Eğer okula iş için giderseniz, öğretilen şeyler bir karar tablosu ortaya çıkarır.

İnternetten Para Kazanma Yolları No:28 İnternet Adresleri

Markalaştırma tüm iş süreçlerinde çok önemli bir yer kapsar ve işte burada bu özgün para kazanma fikrinizle siz devreye giriyorsunuz. Sıklıkla insanların belirli bir web sitesi teması için harika planları olur, fakat bu fikri gerçeğe dönüştürmek sanılandan daha zordur. Eğer birileri buna sadece ön ayak olsa bu hizmet için seve seve ödeme yapmaya hazır olurlar….. işte bu sizin sağlayacağınız hizmet olacak. Sadece bir internet adresi alıp sıfırdan başlamaktansa, yeni internet adreslerini markalaştırmak insanlara geliştirilebilir bir firma temeli kazandırır. Eğer kar edilebilir internet adresleri bulmakta iyiyseniz ve sıfırdan basit internet siteleri yapmayı seviyorsanız, bu sektörde çok para kazanabilirsiniz. Daha fazlası için okumaya devam edin.

Para Kazanmanın Yolları No:27 Oyun Testçiliği

Oyun severler için, oyun oynayarak para kazanmak rüyalarının işidir. Oyun oynayarak ve oyunları test ederek para kazanan çok fazla insan vardır. Piyasaya oyun tedarik eden her firma yeni ürünlerinin piyasaya sunulmadan önce hata ve açıklarını bu yöntemle test yaparak tespit eder. EA ( Electronic Arts) ya da Ubisoft gibi büyük şirketlerin bünyelerinde binlerce oyun testçileri bulunmaktadır. Eğer ki gerçek oyuncuysanız ve aklınızda kullanabileceğiniz parlak fikirleriniz varsa ve nereye bakmanız gerektiğini biliyorsanız bu sizin gerçeğe dönüşebilecek hayaliniz olabilir.