Archive for Mayıs, 2012

Paraci.net Canlı Yayında

Genel Müdürümüz Ali Sermet Taşdöğen, Ben TV ekranlarında Net Gündem programının canlı yayın konuğu oldu.

Para Kazanma Yolları No:42 Çamaşırhane Açmak

Bu iş başlangıç için, düşündüğünüz kadar fazla olmasa da, biraz sermaye gerektiren fırsatlardan biridir ancak işletmenizi halka açmaya başladığınız andan itibaren karşılığını almaya başlarsınız.

Para Kazanma Yolları No:41 Kahve Büfesi

Birçok kişi büyük bir fincan kahve içme fırsatını kaçırmak istemez, hele iyi bir fiyata kahve ikram eden stand, sergi veya seyyar büfe görürse,hemen bu fırsattan yararlanmak ister.Kahvenin kokusu çoğu insanı çekmek için yeterlidir!

İnternetten Para Kazanma Yolları No:40 Güncel İçerik Sitesi

Hepimiz biliyoruz ki internetten para kazanmada en iyi vuruş noktası belirli bir grup insanı çekmektir, yani belirli bir konuyla ilgili niş pazarı oluşturmaktır.

Para Kazanmanın Yolları No:39 Reklam Yazarlığı

Bazı insanlar sürekli olarak çalışmasalar da sistemlerini iyi kurdukları için 7 gün 24 saat internetten para kazanma becerisine sahiptirler. Eğer ne yapacağınızı bilirseniz, yalnızca birkaç basit reklam yazarak kısa zamanda siz de para kazanabilirsiniz.

Para Kazanma Yolları No:38 Müzisyen Olmak

Müzisyen olarak para kazanmak gerçekten zor, ama başarılabilir. Çoğu zaman birçok insan doğru planlama yapmadan ünlü bir müzisyen olmayı hayal ediyor. Eğer planlama yeteneğine sahipseniz, en azından hayatınızın bir bölümünde kendi müziğinizi ya da grup içinde müzik yapma şansınız vardır.

Para Kazanma Yolları No:37 Sanat Eserlerini Satmak

Herhangi bir şekilde sanatsal yönünüz kuvvetliyse yeteneğinizden para kazanabileceğiniz pek çok fırsat vardır.En büyük sorun ise muhtemelen, yeteneğinizin parlamasını ve pek çok insan tarafından fark edilmesini sağlayacak doğru yolu bulmak…