Archive for Kasım, 2012

Makine Mühendisleri İçin Para Kazanma

Kısacası işin çerisinde mekanik ne varsa orada makine mühendisliği vardır. Bu durumda makine mühendisliği ile para kazanma alanının ne kadar geniş olduğunu kolaylıkla anlayabiliriz.

Kimyacılar İçin Para Kazanma Yöntemleri

Yapılan klinik deneyler ve gerekli düzenlemeler sonucunda piyasaya sürülerek hastalıkların tedavisinde kullanılan bu ilaçlar, kimyacılar için para kazanma yöntemleri arasında açık ara farkla ilk sırada gelmektedir.

Mimarlık ile Para Kazanma

Mimarlık ile para kazanmak için mimarlık mesleğinin evrensel olduğunun göstergelerinden birisi de hayatın her alanında kullanılmasıdır. İçerde, dışarıda yeryüzünde meydana getiriler bütün yapılarda mimarinin büyük bir önemi vardır. Mimarlığın yapı alanında da yeri çok büyüktür.

Manavlar İçin Para Kazanma Yolları

Günümüzde süper marketlerin ve büyük alış veriş merkezlerinin açılması sonucu alış veriş alışkanlıklarımız da büyük oranda değişmiştir. Önceleri taze sebze ve meyve alabilmek için manavın yolunu tutarken şimdi ise manav diye bir yer var mı yok mu bilmiyoruz bile.

Mobilya İşleriyle Para Kazanma

Günümüzde pek çok insan aldığı paranın kendine yetmediğinden yakınmaktadır. Bu durum karşısında ya daha fazla geliri olan bir işte çalışmak ya da mevcut işinin dışında ek gelir kazanabileceği bir iş aramaktadır. Sizler de bu kişilerden birisiyseniz bu yazımız tam da site göre.

Günümüzde pek çok farklı para kazanma yolları vardır. Bunlardan bir tanesi de mobilya işleriyle para kazanmaktır.

Mankenlik Yaparak Para Kazanma Yolları

Mankenlik defilelerde ve diğer gösteri yerlerinde tanıtım amacı ile giysileri giyen ve sunan kişilerdir. Bu yol ile para kazanırlar. Fakat herkes manken olamaz yalnız düzgün bir fiziki yapıya sahip olunması gerekir.

Kuyumculuk Yaparak Para Kazanma Yolları

Kuyumculuk yaparak para kazanma yollarından ilki üretici olmak, ikincisi ise müşteriye pazarlamak maksadı ile ürünün tanıtımını iyi yapmaktır.

Marangozluk Yaparak Para Kazanma

Marangozluk ağaç işleme ağacın doğal halini veya fabrikadan işlenmiş hali ile alınıp zımpara kesme biçme cilalama gibi işlemlerinden geçirilmesi ile kullanışlı ve sanatsal ürünlerin ortaya çıkarılma işidir. Bu işler ile uğraşan insanlara marangoz denir.

Kaynakçılık Yaparak Para Kazanma

Kaynakçılık yaparak para kazanama önemli ölçüde gelişmesiyle yeni yeni meslek guruplarını da içerisinde barındırmaya başlamıştır.

Ütü İşleriyle Para Kazanma Yolları

Ütü İşleriyle Para Kazanma Yolları en önemli yollardan biridir. Ütü işleri ev kadınlarının vazgeçemeyeceği bir iştir.