Archive for Ocak, 2013

Hisse Analiz

Hisse analizi yapmadan önce bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kısa zaman üst seviyelere çıkan hisselerin, düşüşünün de çok hızlı olacağıdır. Fiyatın çok düşmüş veya çok fazla artmış olmasına güvenip yatırımlarınızı bunu göz önünde bulundurup yapmayın.

Hakimlik Yaparak Para Kazanma

Hakim olarak para kazanmak isteyen kişilerin sabırlı, disiplinli, olaylara tarafsız bakabilme, sözel yeteneği oldukça güçlü ve farklı görüşleri olgunlukla karşılayıp dinleyebilen kişiler olması gerekmektedir. Hakimlerin çalışma süreleri Türkiye standartlarına göre oldukça esnektir.

Habertürk Ekonomi Yazarları

Ekonomi dünyasını takip eden kişiler için ise Habertürk ekonomi eşi benzeri bulunmayacak haberler, incelemeler ile dolu olan takip edilmesi gereken bir kuruluş. Pek çok gazete ve kuruluşun ekonomi hakkında yazdıkları yazılar ne yazı ki Habertürk ekonomi yazarları ile kıyaslanabilecek seviyede değil.

Foreks Nedir?

Foreks piyasası o kadar büyük kâr elde etmenizi sağlamaktadır ki bütün önemli kuruluşların, devletlerin, bankaların foreks piyasası ile ilgilenmesinin de en büyük nedeni bu olarak kabul edilmektedir. Foreks piyasasına gönül vermiş ve bunu meslek haline getiren bir çok insan bulunmaktadır.

En Kolay Para Kazanma Yolları Nelerdir

Günümüzde en kolay para kazanma araçlarından birisi internet alemi olmuştur. İnternet dünyasında vasıfsız elemanların dahi kolaylıkla yapabileceği ve iyi gelir elde edebileceği iş imkanları bulunmaktadır. Ülkemizde özellikle öğrenciler yani yeni nesil kuşağın internetten para kazanılabileceğini fark ettiğini ve günden güne internet sektörüne kaydığını görebilmekteyiz.

Çeyrek Altın Fiyatı Bugün

Çeyrek altınlar genel olarak hediye tercinde kullanıldığı için altın yatırımı yapmak isteyen kişilerin en çok tercih etmesi gereken seçenekler ise şu şekilde olmalıdır. Has altın, 22 ayar bilezik ve cumhuriyet altını uzun vadede kazandıracak olan seçenekler olacaktır. Özellikle 22 ayar bileziğin alış ve satış fiyatları birbirine yakın olduğu için çoğu zaman satışında kazanç dahi sağlayabilmeleri olasıdır. Çeyrek altın ve işçiliği olan altınları takı olarak almayı düşünürseniz en doğru kararı vermiş olacaksınız ancak bu seçenekler yatırım yapmak için pek doğru olmayacaktır.

Canlı Borsa

Borsayı tehlikeli bir oyun gibi düşünebilir ancak sonucunda kazanabileceğiniz gibi bütün paranızı kaybedebileceğinizi de unutmamanız gerekir. Mantıksızca ve herhangi bir fikir sahibi olmadan yapılan yatırımların ise yatırımcıya kazandırması çok düşük bir olasılıktır. Aslında borsada kazanabilmeniz için öncelikle canlı borsayı takip etmeniz gerekmektedir. Ne kadar çok takip edip, muhasebe ve finansal analiz gibi konulardaki bilgileriniz ile harmanlarsanız kazancınız o kadar yüksek olma şansı vardır.

Borsa Yorumları

Borsa, günümüzde çok tehlikeli bir yatırıcım aracı olmasına karşın çoğu kişi tarafından tercih edilen kazandırdığı gibi batıran da tehlikeli bir oyundur. Borsayı doğru bir şekilde kullanabilmek için tecrübeli ve bilgili olmanız gerekmektedir.

Borsa Vadisi

Borsa vadisi, en doğru borsa yorumlarını bulabileceğiniz ve yatırımcılar için kazançlarını arttırmayı sağlayacak faydalı sitelerden birisidir. Borsa yatırımı için çeşitli kişilerden ve borsa yorumcularından yardım alabilmeniz size belli bir miktar kazandırabilir ancak kazancınızı sürekli hale getirmek istiyorsanız kendiniz yatırımcı olarak borsa hakkında her türlü püf noktasını ve detayı öğrenmeniz doğru olacaktır. Sağdan soldan okuyacağınız borsa bilgileri aklınızı karıştırıp, moral yönünden sizleri zayıflatacaktır ancak internet üzerinden bulabileceğiniz başlangıç seviyesinden, profesyonelliğe kadar olan püf noktalarını ve bilgileri adım adım bulabilirsiniz.

Anket Doldurup Para Kazanmak İsteyenlere

Anket doldurma işinin doğru düzgün yapılması sadece para kazanma amacıyla hareket edilmemesi uzun vadeli çalışmalar yapmanız için atacağınız en büyük adım olacaktır. Çünkü firmalar, anket firmaları ile anlaşarak bir ürün hakkında anketler yapmalarını ister ve sonuç ne olursa bu firmalar stratejilerini ona göre belirlemek zorunda kalırlar.