Archive for Mayıs, 2014

Kartlı Kapı Kilitleri

Kartlı kapı kilitleri, genelde otellerde kullanılmaktadır. Kartlı kapı kilitleri özelliklerinde değinmek gerekirse, okuma mesafeleri genelde 2-3cm kadardır. Kart yapısı mifare karttır. Yani kilit ve enerji tasarrufu da aynı kartı kullanmaktadır. Kartlı kapı kilitleri 4 tane alkalin pil ile çalışır ve ortalama bir buçuk yıllık ömrü vardır.

Davetiye Metinleri

İnsanlar duygusal bir varlıktır. Etrafındaki bireyler ile etkileşim içinde olarak bir hayat sürer. Karşı cinsten iki birey bu etkileşim içinde bir ilişki sürdürürler. Bu ilişki çerçevesinde bireyler kendi hayatlarını kurabilir ve mutlu bir şekilde yaşayabilir.

Kekeme Tedavisi

Kekemelik konuşmadaki düzensizliğe bağlı bir iletişim bozukluğudur. Genel olarak kelime yutmak, konuşurken bazı yerlerde duraklamak ya da bunlara bağlı el ve yüz hareketleri kekemeliğin habercisi olabilir.

Zayıflama Çayları

İnsanlara kilo verme garantisi vererek onların paralarını sömüren ve birkaç hafta sonra ulaşamayacağınız firmalar da fazlasıyla mevcut. Bu nedenle kilo verme ürünleri diye bir sektör ortaya çıktı ve çok geniş bir ticaret hacmine sahip.

Hosting Ne Demektir?

Hosting türkçe sözlük anlamı olarak barınma anlamına gelmektedir. Yani hazırlamış olduğumuz web sitelerimizin internet dünyasında kendileri için ayrılan yer anlamına gelmektedir. Site kullanıcılarımızın 24 saat hizmet alabilmesi için hazırladığımız web sitelerimizin hosting alanını ne kadar büyük tutarsak web sitemizin içeriği o kadar genişleyebilir ve daha geniş kitlelere hizmet verebilir. Sitemiz için hosting alanı alırken dikkat edeceğimiz üç önemli husus vardır.

Seo Kitabı

SEO kitabı web sitenizin üst sıralara taşınabilmesi adına her türlü bilgiyi ve yöntemi size sunan bir kitaptır. Bu kitap, sürekli güncellenen içeriği sayesinde en gelişmiş SEO uygulamalarını öğrenmenizi sağlar ve bu sayede internet sitenizi sürekli geliştirme halinde dinamik bir yapıda düzenlemiş olmanıza yardımcı olur.

Nasıl Para Kazanılır

Her insan hayatını idame ettirebilmek için para belirli miktarda para kazanması gerekir. Zeki bir kişi her zaman hayatını devam ettirecek kadar para kazanır. Para kazanmak çok geniş bir kavramdır ve ülkemizde para kazanan insanların büyük bir bölümü çalışarak para kazanırlar.

Şal Eşarp Nasıl Bağlanır

Günümüzde bir çok kişi eşarp ve şal kullanmakta, ama pek azı doğru ve düzgün bir şekilde eşarp ve şal bağlama işini uygulayabilmektedir. Bunun nedeni eşarp ve şal bağlamanın düzgün ve tam olarak öğrenilmemesinden kaynaklanmaktadır. İnsanlar günlük yaşamlarında kullandıkları eşarp ve şal bağlama modelleriyle düğüne,davete,derneklere katılamazlar. Çünkü her ortamın gerektirdiği bir tarz, bir model vardır. Bu […]