Ali Ağaoğlu, Yarının Ne Olacağını Bilmediğini Söyledi!

İnşaatta son zamanlarda yapılan değişiklikleri uygun bulmayan Ali Ağaoğlu, son dakikada yapılan değişiklikleri maçın doksanıncı dakikasında yapılan değişikliğe benzeterek kuralların baştan belli olması gerektiğini ve değişmemesini istedi.

 

İnşaat sektöründe son zamanlarda değişikliğe gidilmesini uygun bulmayan Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı olan Ali Ağaoğlu, bu değişimlerden müteahhit ile birlikte vatandaşlarında kötü yönde etkilendiğini belirtirken, ülkemizdeki yapı stoklarının yarısının riskli durumda olduğunu insanların büyük tehlike içinde yaşadıklarını vurguladı. Durmadan bu sektörde değişiklik yapıldığını belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, en son Bağdat caddesine en fazla 15 kat bina sınırı gelerek dönüşümün kilitlenmesine sebep olduğunu belirtti. Kural olmasın demediklerini de söyleyen Ali Ağaoğlu ama olacak kuralların da önceden belli olmasını ve değişmeyip insanların o kurallara göre davranması gerektiğini dile getirdi.

 

Ali Ağaoğlu Hergün Yarın Ne Değişiklik Olacak Diye Düşündüklerini Söyledi
Ayrıca Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, yarının ne getireceğini bilmeden günü geçirdiklerini ve bunun endişesini hergün yaşadıklarını vurgularken, bu sık yapılan değişikliklerden dolayı birçok şirketin zor durumda kaldığını, piyasaların durgun olduğun bir dönemde olduğumuzu belirtti.

 

Ali Ağaoğlu Ağaçlar Kesilip İnşaat Yapılmadı Dedi
Maslak 1453 projesinin çok kıskanıldığı üzerinde duran Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, bu yüzden ağaçların kesilip inşaat alanının yaratıldığı iddiasını hatırlatarak, 1 ağaç dahi kesmediklerini aksine o kısmı temizlerken 1 milyon metre küp kadar çöp toplayıp attıkları söyledi.

Bir önceki yazımız olan Çeviri Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde çeviri işleri ingilizce türkçe, çeviri para kazanma ve çeviri yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply