Çeyrek Altın Fiyatı Bugün

Altın bulunduğu günden bu yana tercih edilen kâr marjı yüksek ve eskilerde yastık altında saklanıyor olmasına rağmen günümüzde bankalar ile çalışarak yatırımı yapılmaktadır. Altının kısa vadede kazandıracağını düşünmek pek doğru olmayacaktır, eğer elinizde belli bir miktar para ve zaman bulunuyorsa, aceleniz yoksa işleri ağırdan almanız en doğrusu olacaktır. Altın bizler için geleneksel bir hediye olmayı başarmış düğün, nişan, sünnet vb. özel günlerde tercih edilen eşyalardan birisi olmayı başarmıştır. Özellikle hediye yolu olarak çeyrek altınlar en çok tercih edilen altın tiplerinden birisi olmayı başarmıştır.

Her gün her saat değişen altın piyasası, yatırımcıların sürekli ve dikkatli bir şekilde takip etmesi gereken yoksa zararla karşılaşabilecekleri bir yatırımdır. Banka faiz oranlarına nazaran takip edildiği takdirde altın yatırımı yapmak daha mantıklı bir karar olacaktır. Günümüzde altını seven sevmeyen, bilen bilmeyen herkes kazançlı bir yatırım olduğunu bildiği için altıma yatırım yapmaktadır. Çeyrek altınlar genel olarak hediye tercinde kullanıldığı için altın yatırımı yapmak isteyen kişilerin en çok tercih etmesi gereken seçenekler ise şu şekilde olmalıdır. Has altın, 22 ayar bilezik ve cumhuriyet altını uzun vadede kazandıracak olan seçenekler olacaktır. Özellikle 22 ayar bileziğin alış ve satış fiyatları birbirine yakın olduğu için çoğu zaman satışında kazanç dahi sağlayabilmeleri olasıdır. Çeyrek altın ve işçiliği olan altınları takı olarak almayı düşünürseniz en doğru kararı vermiş olacaksınız ancak bu seçenekler yatırım yapmak için pek doğru olmayacaktır.

Örneğin; çeyrek altın fiyatı bugün satış 156,33 TL’den, alışı ise 150,44 TL’den yapılmaktadır. Her an her saniye bu fiyatların değişebileceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kayra Giyim başlıklı makalemizde kayra giyim, tesettür giyim ve yeşil topuklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • eyrek altn fiyatlar bugn
  • Çeyrek Altın Fiyatı Bugün
  • Bugun ALTIN Fiyatı
  • küçük altın fiyatı bugün
  • küçük altının fiyatı bugün
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply