Ek Gelir Fırsatları

Zengin bir kişinin nasıl para kazandığına baktığımızda pek çok insan gibi tek bir iş değil değişik türde birçok farklı iş yaptığını görürüz. Zengin insanlar için tek bir kaynaktan gelir etmek pasiflik olduğu için değil elde ettiklerini gelir kaynaklarını farklı iş kollarına yaymışlardır.

Çalışmadan pasif bir gelir kapısı elde etme zengin insanlara göre herkesin yapabileceği bir şeydir.Maddi özgürlük ve zenginliğe erişmek içinse bu geliri otomatik hale getirmek gerekir.Çağımızda internet sektörü bir çok insana ek değişik ek gelir fırsatları sunmuştur.Bu fırsatları paraci.net sitesinde inceleyebilirsiniz.

İnternet üzerinde ek gelir elde edebileceğiniz hangi tür işleri yapabileceğiniz hali hazırda birçok kaynak mevcuttur.Bu kaynakları baştan sona okuyup çeşitli makalelere bakıp sizde kendinize göre olan ek iş fırsatını bulabilir ve biran önce mevcut işinize ek olarak belirli bir gelir sağlamaya başlayabilirsiniz.

Ben insanların ek iş yapmalarını destekliyorum.Çünkü örnek verecek olursak bir memur sabit maaşla çalışır aldığı maaş bellidir,bu memur herhangi bir ek gelir yaparsa alacağı para yapacağı iş miktarına süresine vs… bağlı olarak değişkenlik gösterir.Yani anlatmak istediğim yapacağınız ek işten kazanacağınız miktar her zaman sabit kalmayıp çok çalıştığınız zamanlarda artış gösterecektir.Bir süre sonra ek iş yapan kişiler mevcut işlerinden kazandıkları paranın daha fazlasını yaptıkları ek işten elde ettiklerini göreceklerdir.Fakat tabi ki de bu çok çalışmaya bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Son olarak size çok kısa bir şekilde internet üzerinden ücretsiz bir blog ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım.Önce ücretsiz blog hizmeti veren bir siteden ücretsiz blog oluşturmanız gerekiyor.Sonra ilgi alanınıza göre hobilerinize göre bu bloğu oluşturun,mesela akvaryumlarla ilgili çok bilginiz varsa bu konu hakkında yazılar yazabilirsiniz.Yazdığınız yazılar kaliteli olduğu zaman sitenize gelen ziyaretçilerin dikkatini çekip ziyaretçiler sitenizde daha çok ve daha uzun zaman geçirmeye başlarlar.Bu da web-site sahibi yani sizin için geri dönüş olarak para demektir.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Para Kazanma Yolları başlıklı makalemizde hızlı para ve para kazanma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • ek gelir fırsatları
  • memurların yapabileceği ek işler
  • memurun yapabileceği ek işler
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply