Ek İş İlanları Ankara

Ek iş yapmak, son dönemde en ciddi kazanç yöntemleri arasında gösterilmektedir. İnsanlar, kendi mesleklerini yürütürken bunun yanı sıra ek işlerle de uğraşabilirler. Özellikle Türkiye gibi ekonomik açıdan çalkantılı ülkelerde bu durumdan daha rahat söz edebiliriz. İnsanlar, severek yaptıkları mesleklerde dahi istedikleri ekonomik kazancı elde edemeyebilirler. Gerek geçim sıkıntısı, gerekse sosyal yaşamdaki sıkıntılar kişileri daha farklı işlere yönlendirmektedir.

Bunun sonucu olarak da ek iş kavramı ortaya çıkmıştır.
Ek iş ilanları büyük kentlerde daha fazla görülmektedir. Ek iş ilanları Ankara başta olmak üzere birçok büyük kentte büyük ilgi görür. Ek iş dendiği zaman akla farklı sektörler gelmektedir. Önemli olan bu işin yapılacağı saat aralığıdır.

Örneğin; bir ofiste reklamcı olarak çalışıyorsunuz ve bunun yanı sıra bir ek iş yapmak istiyorsunuz. Ek iş saati, asla kendi işinizi engellememelidir, bu yüzden ek iş seçmeden önce iyice düşünmeniz gerekir. Aksi durumda her iki işi de tam olarak yapamazsınız ve belki sırf bu yüzden kendi işinizden olabilirsiniz. Ek iş seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de şüphesiz ki dinlenme saatleridir. Bir işten çıkıp doğrudan diğer işe gitmeniz, sağlığınız ve iş kalitesi açısından pek faydalı olmayacaktır. Bunun yerine bir süre dinlenmeyi tercih etmeniz hem sağlığınız; hem de yaptığınız işlerin kalitesi açısından daha yararlı olabilir.

Ek iş yapmak, son dönemde daha fazla ön plana çıkmayı başarmıştır. Part-time olarak da geçen yarım günlük işler, hem rahat; hem de bol kazançlı işler olarak bilinir. Siz de bu tür işlerde çalışarak kendinizi farklı alanlarda geliştirebilir, aynı zamanda ekonomik açıdan kazanç elde edebilirsiniz. Ek iş ilanları ile ilgili detaylı bir bilgi arşivine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız paraci.net adresini mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Ek iş ve kolay yoldan para kazanmak adına her türlü bilginin bulunduğu bu eşsiz site, size daha doğru bir karar vermeniz açısından çok yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Para Kazanmak İstiyorum başlıklı makalemizde Para Kazanma ve Para Kazanmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • ek iş ankara
 • ek i? ilanlar?
 • ek iş ilanları ankara
 • ankara ek iş
 • ankara gece iş ilanları
 • ankarada ek is
 • ankara ek iş ilanları
 • gece iş ilanları ankara
 • ek i ilanlar
 • evde ek is ankara
You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Responses to “Ek İş İlanları Ankara”

 1. aranıyor dedi ki:

  ankarada ikamet eden fırın katlama poşeti işini bilen tecrübeli bayanlar evlerinden çalışacak bayan arıyoruz irtibat 0546 615 35 21

 2. tuncay gül dedi ki:

  evde ek ıs ve aksam 6 dan sonra ek ıs yapmak ıstıyorum

 3. melek dedi ki:

  acil

 4. melek dedi ki:

  meraba ben ankarada oturuyorum bu işe acil ihtiyacım var eşimide işten çıkardılar kızım ın okul masrafları için evde yapabılecegım iş arıyorum

Leave a Reply