Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Günümüzde küresel krizin yaşanması ile beraber birçok insan işsiz kalmış durumdadır. Bununla beraber küresel kriz ile artan fiyatlar, insanların boynunu bir nebze de olsa bükmüş durumdadır. Malesef çoğu kişi, artık tek işten elde ettikleri maaşlar ile geçinemez duruma geldiler. Bu durum aslında çok kötü bir durum diye düşünüyoruz. İnsanların işleri dışında birde geçim sıkıntısına düşünmeleri son derece üzücüdür.
Ancak son zamanlarda pek çok kişi ek iş yöntemi ile para kazanma yollarına başvurmaktadırlar. Küresel kriz sebebi ile insanlar aldıkları maaş ile geçinemez oldular. İnsanlar artık kendi işlerinin dışında farklı işlerde yapmaya doğru yönelim içerisindeler. Ek iş ile para kazanmak çok iyidir aslında ama çok yorucu ve yıpratıcı olur.
Ancak ek işler ile para kazanma yolları da insanlar için son derece mutluluk vericidir. Emek verilen işte emeğinin karşılığını almak gibisi yoktur. Örneğin; bir öğretmen düşünün. Aldığı aylık maaşla ailesini geçindiremiyor. Bu sebeple geceleri taksicilik yapıyor. Buda ona ek gelir oluyor. Her ne kadar yorulsa da ailesini geçindirebilmenin mutluluğu ile insanlar işlerine dört elle sarılırlar.

Ek İş Yapabilmeniz İçin Ne Gibi Şartlar Gerekli?

Ek iş yöntemi ile para kazanmak sabah ayrı akşam ayrı işte çalışırım diyebilecek kadar kolay bir iş değildir. Kendinize gelir sağlarken sağlığınızdan olabilirsiniz. Ek iş yapacak insanların yapması gereken belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartları sıralayacak olursak;

 • Gündüz yaptığı işte aşırı yıpranmamalı
 • Gündüz mesai saatleri akşam saatleri ile orantılı olmalı
 • Ek iş olarak yapılacak işin kişiye verebileceği yorgunluk ve sağlık açısında zararları iyice değerlendirilmedir
 • Kendini her ne olursa olsun fazla zorlamamalıdır

Yukarıdaki durumların uygulanmaması halinde çeşitli sağlıksal sorunları ortaya çıkabilir.

Ek İş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ek iş ile para kazanmak ek gelir açısından son derece avantajlıdır. Ancak kişiden kişiye ek işe dayanabilme limiti değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; bütün gün boyunca masa başı işi yapan bir bilgisayarcı, akşam saatlerinde gazete dağıtımı yaparsa sağlıksal sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak bütün gün ayakta ve yorularak çalışan birisi akşam saatlerinde oturarak bir iş zamanı geçiriyorsa onun için dezavantajdan çok avantajı olacaktır.
İnsanların bünyesi değişkendir. Her işi kaldıramayabilir. Ancak dirençli bünyeler kesinlikle her işe göğüs gerebilir.

En Uygun İş Seçenekleri Nelerdir?

Ülkemizde en çok bilinen ek iş seçenekleri arasında taksicilik, gece dolmuş şoförlüğü gibi birçok seçenek gelmektedir. Ancak tek seçeneğiniz bunlar değildir. 7/24 hizmet veren bir kurum veya kuruluşun gece elemanı olabilirsiniz. En kötü ihtimal bir yerde gece bekçiliği yapabilirsiniz.
Kendinizi ve sağlığınızı riske etmeyecek işlerde çalışarak kendinize ek gelir sağlarsanız her zaman siz kazançlı çıkarsınız ve asla yaptığınız işten pişmanlık duymazsınız.
Paraci.net’i dolaşarak ek iş yaparak para kazanma fırsatları üzerine pek çok yararlı bilgilerin verildiği makaleleri okuyabilirsiniz. Günümüzde özellikle internetten kolayca ek iş yapabilir ve zaman içerisinde ek işinizi tam zamanlı iş haline getirebilirsiniz.

Ek İş yaparak para kazanabileceğiniz, veya tam zamanlı iş olarak kazanç kapısı sağlayabileceğiniz, hatta her ay binlerce dolar kazanabileceğiniz bir büyük sistem daha var ki bu linkten çok daha detaylı bilgilere ve videolara ulaşabilirsiniz.

Kazanacağınız para miktarına inanın, Goomass Eğitim Seti ile tanışınca oldukça şaşıracaksınız. Lütfen Goomass sitesine dikkatli bir şekilde göz atın. Satış ortaklığı sisteminin eğitim seti olan Goomass ile her ay binlerce dolar kazanabilirsiniz.

Bu satırları yazarken kesinlikle abartmıyorum, lütfen aşağıdaki Youtube videolarına bir göz atınız.

Goomass Video 1

Goomass Video 2

Ayrıca, lütfen sadece 5 dakikanızı ayırıp, Gooamass Eğitim Seti ile ilgili detaylı bir analiz ve Paraci.Net bonusları için lütfen Goomass Analizimizi Okumadan Sakın Satın Almayınbaşlıklı makalemizi okuyunuz.

Ek iş Yaparak Para Kazanmak üzerine önemli bir makaleyi sizlerle paylaştık. Eğer sorularınız olursa lütfen aşağıdaki forum ile yorum yapmaktan çekinmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Kelimenin Gücü Yarışması ile 500.000 TL Para Kazanmak başlıklı makalemizde para, para kazanmak ve para kazanmanın yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • ek işler
 • akşamları ek iş
 • günümüzde yapılacak işler
 • ek iş ne yapabilirim
 • ek iş seçenekleri
 • ek iş ne yapılabilir
 • yapılacak ek işler
 • nasıl ek gelir elde edebilirim
 • akşamları ek iş ne yapabilirim
 • ek i
You can leave a response, or trackback from your own site.

38 Responses to “Ek İş Yaparak Para Kazanmak”

 1. 100puan.com dedi ki:

  Ek İş Yaparak Para Kazanmak | Paracı…

  Ek iş seçenekleri nelerdir? Ek iş yaparak nasıl para kazanılır? Hangi ek işlerden en yüksek ek gelir elde edilir? ve benzeri soruların cevapları üzerine makale….

 2. 101bilge.com dedi ki:

  Ek İş Yaparak Para Kazanmak | Paracı…

  Ek iş seçenekleri nelerdir? Ek iş yaparak nasıl para kazanılır? Hangi ek işlerden en yüksek ek gelir elde edilir? ve benzeri soruların cevapları üzerine makale….

 3. Para Kazanma dedi ki:

  Google blogsearch ile para kazanma yolları hakkında araştırma yapıyordum ve bu sayfa ile tesadüfen karşılaştım. Güzel bir paylaşım olmuş. İstanbul Şişli’den selamlar…

 4. mustafa dedi ki:

  Merhaba,

  Biz Gaziantep de Halı firmasıyız. Ürünlerimizden biride portre halı. Nasılmı? Bize vesikalık resminizi veriyorsunuz bizde bu resmi aynen 70x50cm ebadında portre halı olarak dokuyoruz. Herkes kendi dükkanından çok rahat bir şekilde bu işi yapabilir. Yapmanız gereken müşterinizin resmini alıp bize yollamak. Bilgisayarlı makinamızda halıya dokuyup 2 adet portreyi size yolluyoruz. Pazarlaması çok basit, insanlar sevdiklerinin resmini halıya dokutmak suretiyle ölümsüzleştirmek isterler. Özellikle öğrenci ve turizm bölgelerinde olan arkadaşlar bu işi çok BASİT VE SERMAYESİZ BİRŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. Bilgisayarlı makinamızda verdiğiniz resmi aynen halıya dokuyoruz. Yalnız Verdiğiniz resim 2 tane olarak dokunuyor, tek olmuyor bunu biliniz. biz size bunu tanesini 40 liradan (ikisi 80 TL) vereceğiz, sizde bunu müşteri durumunuza göre 50-60 TL gibi bir fiyat belirleyip müşterinize satacaksınız. Yapmanız gereken dükkanınız varsa camına bir ilan yapıştırmak. Eger dükkanınız yoksa yakınlarınızın yada insan yoğunluğu olan yerlere ilan asabilirsiniz. Hatta isterseniz sizin resminizi dokuyalım siz bunu numune olarak da asarak daha fazla dikkat çekebilirsiniz.
  Bunları birdüşünün bana mkilic16@hotmail.com veya 0533 2517208 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  İyi günler.
  Mustafa KILIC

 5. ek iş dedi ki:

  Ek iş olarak yapabileceğimiz başka neler var acaba daha detaylı makaleler bekliyoruz lütfen.

 6. ek para dedi ki:

  Tesadüf sayfanıza rastladım çok kaliteli bilgiler var para kazanma konusunda. Teşekkürler paylaşımlarınız için.

 7. isa dedi ki:

  ek iş derken şu da olabilir, nasıl doktorlar mesai bitiminde muayehanelerine gidiyorlar, siz de iş bitiminde küçük bir dükkan açıp oradan işinize bakabilirsiniz.

 8. ek işler dedi ki:

  çok güzel ek işler fırsatları var ama bir türlü haberimiz olmuyor bu işlerden

 9. ek işler dedi ki:

  ek işler arıyorsanız önce internet üzerinden arayın.

 10. ek iş bulma dedi ki:

  güzel ek iş bulmak için neler yapmamız lazım?

 11. Jet Networking dedi ki:

  Uzun zamandan bu yana en çok kazandıran sistem olan jet networking, ücretsiz katalog ile üye alımlarına devam etmektedir. Kendi satışlarınızın yanısıra alt üyelerinizin satışlarından da para kazanabileceğiniz, üye yaptıkça prim kazanabileceğiniz %100 Türk ve %100 çalışan bir sistem. JET NETWORKING İç ve Dış Tic.A.Ş. güvencesiyle. Üye kayıt linki:

 12. naz dedi ki:

  pek çok ek iş yöntemi var hangisini tavsiye edersiniz özellikle?

 13. paracı dedi ki:

  güzel paylaşımlar, selamlar teşekkürler..

 14. ek işler dedi ki:

  en güzel ek iş network marketing sistemleri.

 15. cami halıları dedi ki:

  Logoyu siz mi yaptınız. Bende böyle birşey yapmak istiyoruM

 16. cami halısı dedi ki:

  Hoş bir sayfanız var gerçekten. Yazdıgınız konu yelpazesi da cok geniş

 17. ahmet dedi ki:

  sürekli çalışıp kazanabileceğimiz iyi bir ek iş söyler misiniz lütfen?

 18. Seo dedi ki:

  sizi tebrik ve takdir ederim muhteşem bir site

 19. networkmarketim dedi ki:

  Gerçekten çok faydalı bilgiler, çok güzel bir makale olmuş, paylaşım için teşekkürler emeklerinize sağlık.

 20. Bulut dedi ki:

  Faydalı ve Aydınlatıcı bir yazı.Paylaşım için teşekkür ederim.

 21. Ek İş dedi ki:

  En karlı sistem network marketing sistemleri bende Sim Networking üyesiyim.

 22. LYONESS MUHTEŞEM BİR VİZYON.

  Ama herkes bu vizyonu göremeyecek ne yazık ki.

  Yaklaşık 2 yıl önceydi.. O günlerde özel bir toplantıya çağrılmıştık.
  Lyoness Türkiye üye sayımız yaklaşık 1500 civarı idi..
  Mükemmel bir işle tanışmış olmanın heyecanını yaşıyorduk.
  Henüz anlaşmalı bir mağazamız dahi yoktu. Aslında o günlerde anlatılan tamamen bir VİZYON’ du!
  Bir kaç yıl sonrasında, Türkiye’ de olacaklardan bahsediliyordu.
  Büyük bir heyacan ile sevdiklerimiz ile bu iş fırsatını paylaştık fakat en yakınımız olan eş,dost akrabalarımız bile o kadar Zeki, o kadar akılılarmış ki daha dinlemeden ha ben biliyorum Titan,Sadet zinciri vs bir sürü zırva şeyler söylediler evet anladım ki herkesin bu işi anlaması mümkün değildi.Zannettik ki;Herkes bizim gibi Lyoness’i anlayıverecek, vizyonu görüverecekti.
  Ama öyle olmadı. Birçok arkadaşımızın yaşadığı, karşılaştığı durumları yaşamaya başlamıştık.
  O gün Türkiye’ den sorumlu kişi idi. Bugün 8. kariyer Macaristan’ lı Gery Seebacher, (BENİM ÜST SPONSORUM)

  UNUTULMAZ ve YOLUMUZU AYDINLATAN şu önemli tespiti anlatmıştı:

  Yapılan bilimsel bir araştırmaya göre:
  Dünya üzerindeki tüm insanlar, yaratılış özelliklerine göre 3 gruba ayrılmakta;
  % 3 ÇOBAN (yeni fikir üreten, hızlı karar veren ve uygulayan yani lider),
  % 7 ÇOBAN KÖPEĞİ, KOÇ (lideri takip eden, yanında yer alan, uygulayan),
  % 90 KOYUN (sürü psikolojisine sahip, yönetilen) insanlardan oluşmaktaymış.
  BU NOKTA da İŞİMİZ BİRAZ ZORDU!

  LYONESS bir VİZYONDU. Herkes göremeyecekti.
  İŞ EKİBİ KURACAKTIK. Çünkü, henüz MÜŞTERİ ARAMIYORDUK! O ZAMANLAR ANLAŞMALI FİRMALARI SORMAYACAK ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYABİLECEK VE BU VİZYONU GERÇEKTEN ANLAYABİLECEK KİŞİLERE İŞ EKİBİNE İHTİYAÇ VARDI.

  Bu bilimsel tespite göre, dokunduğumuz insanlardan % 3’ü Lyoness’i kabul edecekti.
  Belki şanslıysak % 7’si..
  Kısacası, 100 kişiden en fazla 10 kişi kabul edecek…
  -Ama bu bilgiyi öğrenmiş olmak rahatlattı.
  -Artık hedef belli idi.
  -İşimiz lider özellikli kişileri bulabilmekti…

  LİDER…
  Bulana kadar devam Lyoness İş Ortağı Arkadaşlarım.. Dokun, geç. Dokun, geç.
  İşimiz dokunmak. Mutlaka lider yaratılışlı kişilere denk geleceksiniz.
  Türkiye nüfusu yaklaşık 80 milyon. Yukarıdaki hesaplamaya göre, Türkiye’ de ortalama 2.5 milyon insan lider özellikli. Şu anda Türkiye Lyoness üyesi 57.000 kişi sadece. Yani daha, 2.5 milyon liderle karşılaşma şansımız var % 3’e göre.. Seminerlere büyük bir heyacan ile insanları davet ediyoruz fakat bu zaman içersinde şunu öğrendim çevremizdeki insanları %80 i göründüğü kadar mert,dürüst,sözünde duran insanlar değilmiş , neden mi yarın şu saat te seninleyim diyecek ama Nenesi yada Dedesi 5. Kez ölecekti ama yılmadım bir işi ilk önce kendiniz anlamışsanız başarı gelecektir.çünkü tüm başarılar başarısızlıkların hemen arkasındadır.Davet ettiğimiz kişiler kimi zaman gelmediler,kimi zaman gelip iş anlamadıkları için ama sanki dünyanın en zeki insanıymış gibi bir sürü zırvalıklardan bahsettiler her şey ortada idi bizzat katılan 100 kişiden, 3 ya da 7 kişi Lyoness’ i kabul edecek. Oran bu. Üzülmeyiniz. Sizler gibi sıra dışı insan sayısı, maalesef az. Herkes Lyoness İş Ekibi olmayacak. Ama olmayı bekleyen, daha 2.5 milyon insan bizleri bekliyor. Dokunmaya devam.. Sabırla, azmederek. Bulana kadar…devam edilmeli denmişti bize

  SİZİ DE LİDER ARKADAŞLARIMIZ ARASINDA GÖRMEKTEN KIVANÇ DUYARIZ.

  Lyoness ile tanışmamız üzerinden yaklaşık 18 ay geçti süreç içerisinde ben şahsen 18 ayda 30,000 TL kazandım o zamanlar 7-8000 olan sayımız bu gün 57,000 oldu ve o zamanlar 1 kaç firma varken bu gün ekte gönderdiğim Türkiyede son derece önemli firmalar ile anlaşma yaptıklarımızı görebileceksiniz ve artık KOBİ ler ( Bakkal,Kasap,Kuaför,Manav, vs ) de devreye girdi 250 üzerinde kobi ile anlaşma sağladık. ve 2000 kobi şu anda lyonessin onayını bekliyor 1 veya 2 yıl sonra binlerce KOBİ bir sürü Büyük çapta Türkiyenin dev firmaları ve REKLAM’lar başladğında siz bu işin neresinde olacaksınız. Reklamlar başladığında ki hedef 10 milyon bu 10 milyon kişi içerisinde sizin ekibinizde her ay zorunlu ihtiyaçlarını harcama yaparken LYONESS cartı kullanan kaç kişilik bir ekibiniz olacak kaç kişi sizin sayenizde PARA kazanacak, Kendi hayatınız ile Kaç kişinin hayatını değiştireceksiniz, bu fırsatı siz değerlendirmeden önce yani siz yokken şu anda 57000 kişi değerlendiriyor bu sayı 5 milyonda olacak 10 milyonda siz olsanız da olmasanız da Lütfen bu fırsatı kaçırmayın siz ilgilenmemekte halen daha kararlı iseniz maili ihtiyacı olan birilerini gönderebilirsiniz.Lütfen geç kalmayınız Seminerimize katılın ve Bu fırsatı değerlendirin Seminerden sonra aşağıdaki iletişim biligilerimden bana ulaşınız. Sitemi inceleyebilir,İletişim formu doldurabilirsiniz. veyada bulunduğunuz şehirdeki arkadaş ile irtibata geçebilirsiniz.
  ŞU ANA KADAR BELKİDE HAYATINIZDA HİÇ BİR ZAMAN BİR İŞİN ÖNCÜLERİNDEN, LİDERLİK EDENLERDEN OLMADINIZ İŞTE SİZE FIRSAT LİDER OLMA SIRASI BELKİDE SİZDE ÖNEMLİ OLAN KİMSEYE HAYAL SATMIYORUZ OTURDUĞUNUZ YERDEN PARA KAZANACAKSINIZ DEMİYORUZ ÇALIŞMANIZ LAZIM,NORMAL İŞİNİZİN DIŞINDA BU İŞE BİR KAÇ YIL GERÇEKTEN ÖNEM VEREREK ÇALIŞMANIZ LAZIM TABİKİ ŞU ANA KADAR YAPTIKLARINIZDAN FARKLI BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORSANIZ, HAYATINIZIN DAHA RAHAT BİR ŞEKİLDE (MADDİ YÖNDEN) DEVAM ETMESİNİ İSTİYORSANIZ,HAYALLERİNİZ HEDEFLERİNİZ VE İSTEKLERİNİZ VARSA. VEYADA BU YAZIYI HİÇ OKUMAMIŞ GİBİ RUTiN HAYATINIZA DEVAM EDECEKSİNİZ. SAYGILARIMLA —

  Web: http://www.ekgelir-ekis.net HAYALLERİNİZE GİDEN KAPIYI ARALAMAK İSTERMİSİNİZ ?

 23. SİLVA PAZARLAMA dedi ki:

  İSTER EVDE İSTER İŞ YERİNDE EK İŞ İSTİYORSANIZ BİZİ ARAMALISINIZ.. İÇ GİYİMDEN BAKIM ÜRÜNLERİNE 450 KALEM ÜRÜN ÇEŞİDİYLE…TÜRKİYEDE %10 PRİM VEREN TEK FİRMA SİLVA PAZARLAMA
  BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYINIZ 444 1 761

 24. Kemal dedi ki:

  videolar youtube’dan silinmiş admin. Öylesine bi izleyim demiştim. Goomass’ın ne olduğunu çok iyi biliyorum. Hatta Goomass’ın varlığına çok sinirlenen insanlar tanıyorum 🙂 İnternetten para kazanmanın ip uçları nasıl bu kadar ucz olur bende anlamış değilim. Fakat bu konuda herkesin içi rahat olmalı. Çünkü internetten para kazanma o kadar büyük bir okyanus ki herkes kana kana bu okyanustan içse yine de okyanus büyüklüğünden bişey kaybetmeyecek muhtemelen.

 25. Sağlık Makalesi dedi ki:

  Makele için çok teşekkürler.(Thanks for the articles)

 26. Yılmaz dedi ki:

  Güzel bir makale olmuş. Ülkemiz şartlarında artık güzel bir hayat sürmek için iyi bir gelirinizin olması gerekiyor. Bu geliri elde edebilmek içinde ek gelir sağlamak şart gibi. Bunun için internet gerçekten bulunmaz bir nimet.

 27. demet dedi ki:

  ek iş artık hayatımızın bir parçası. farklı konumlarda çalışmak, aynı iş yerinde daha fazla çalışmak gibi durumlar olabilir. ama az da olsa internetten anlayan insanların işlerinden geri kalan vakitlerini internetten para kazanmaya ayırmasının doğru olacağını düşünüyorum. eğer bu sistem iyi işlerse gelecekte ilk işlerinden ayrılıp sadece internete bile odaklanmayı düşünebilirler.

 28. Sezgin dedi ki:

  Eğer gündüz yaptığınız iş çok ağır değilse geceleri sizi çok fazla yormayacak makele yazma gibi işlerle veya 3-4 saatlik garsonluk gibi işlerle ek gelirler elde edilebilir gündüz yaptığınız iş sizi yoruyorsa geceleri anket doldurarakta kendinize ek gelir elde edebilrsiniz.Buda olmaza kardeşim diyorsanız akşamları dizileri takip edin yorumculuk yapın sitelerde.

 29. Yaşar dedi ki:

  Teknik lisede bilgisayar öğretmeniyim. Maaşım yeterli ancak tam bir iş koliğim. Akşamları okuldan arta kalan zamanda internet sitesi tasarımı yapmaktayım. Zamanında yaptığım bir kaç scriptin ekmeğini hala yiyorum. İlk zamanlar boş durmamak için yaptığım bu uğraşlar daha sonra asıl mesleğimden bile çok kazandırmaya başladı. Ek iş deyip geçmeyin, sevdiğiniz bir alanda atılmış küçük adımlar bir bakıyorsunuz ki sizi yeni bir arabaya yada eve kadar götürebiliyor 🙂

 30. Okan dedi ki:

  Ek iş elinizden gelebildiği kadar yapılması gereken birşey.Özellikle internetten kazanmak istiyorsanız bir site açmanız ve bunu geliştirmeniz çok önemli bir ek iş kapısı açabilir.Günlük 2 saatinizi ayırarak ciddi çalışıp ve özgün yazılar yazarak kazanmamanız elde değil.Ben öyle kazanıyorum normal işimin yanında ek iş olarak gayet iyide para alıyorum.

 31. Haluk dedi ki:

  Artık günümüz çağında geçinmek çok zorlaştığı için insanlar ek iş arayışı içine giriyor bu gerçekten düşündürücü ve üzücü bir durum ama yaşam şartları bunları gerektiriyor ve de iyi bir ek işi seçimi için dikkat edilmesi gerekenler çok iyi açıklanmış.Benim diyecek pek birşeyim kalmıyor ama sadece acı gerçekler diyebilirin.

 32. ilyas dedi ki:

  Güzel bir makale.İnsanları bilinçlendirip daha iyi ve farklı alanlarda kazanç elde edebildiklerini göstermemiz lazım.

 33. Nurgül dedi ki:

  Hep erkeklerin yapabileceği ek işlerden bahsetmişsiniz bayanların yapabileceği ek işler nelerdir acaba özellikle ev hanımlarının evin bütçesine katkıda bulunması için ne tür ek işler yapabilir

 34. Şevket dedi ki:

  Bayanlarda ek iş yapabilir tabi ki . Onlarında en doğal hakkı eve katkı sağlamak . Bence hanımlar ek iş olarak evde yapabileceği dikiş , paketleme , tekstil ürünlerindeki iplikleri temizleme gibi vb. işler yapabileceklerini düşünüyorum . Konu hakkındaki ek iş yorumlarınızı çok beğendim .

 35. VAHDİ ÖZEN dedi ki:

  Maaşım yetmiyor, ay sonunu getiremiyorum diyen beyler,
  Evimin bütçesine katkıda bulunmak ve aynı zamanda ekonomik özgürlüğüm olsun diyen ev hanımları,Aileme yük olmadan kendi harçlığımı çıkarmak istiyorum dilediğim gibi giyinmek dilediğim gibi gezmek istiyorum diyen öğrenciler,Kısacası paraya ihityacı olan herkes
  İşte fırsat ayağınıza geldi

 36. ahmettalha dedi ki:

  Ek iş yapmak gerçekten insana kazandırıyor.ben 5 yıldan bu yana bir ek iş firmasında çalışıyorum.bugüne kadar 70 milyara yakın para kazandım.dekontları siteye koydum ordan inceleyebilirsiniz. Bu sitede size lazım olan bilgiler var.parasi.net siteside çok faydalı bir site tebrik ederim

 37. cihangir dedi ki:

  merhaba; ben ankaradan arıyorum. benim ilgilendiğim konu evde montaj!, bir sektörde; işyeri, atölye, araç, eleman maliyetlerini düşünün. parça başı, evlerde montaj(imalat)yaptırıp daha sonra bu ürünleri toplayıp oradan alıcıya gönderebilirseniz imalatçı olarak sağlıyacağınız kazanç çok ciddi rakkamlara ulaşır. tabii evde yapılabilecek boyutlarda ve ciddi enerji(elektrik, su,vs.) harcamalarına neden olmayan , olursada ona göre fiyat belirlenen (evlerde kullanılan elektrik ve su işyerlerinde kullanılandan daha düşük maliyetlidir) el emeği ağırlıklı ürünlerde hem firma kazanır hemde evlerinden iş yapacak olanlar. ben böyle bir iş düşünüyorum. ilgilenenler olursa olursa görüşebiliriz.

 38. Altunay dedi ki:

  merhabalar istanbul k.cekmecede aksamları ek ıs arıyorum 0543 535 87 86

Leave a Reply