Ev Hanımlarına İş İmkanı

Bütün gününü evde geçiren ve çalışma hayalleri kuran milyonlarca kadından biri misiniz? Bütün gününü oturmakla geçiren ve boş geçen zamanlarını para kazanmak için harcayabilecek oturdukları yerden para kazanacak ve ev işlerini dahi yapmaya vakit bulabilecek en hanımlarından birisi olmak ister misiniz?

Aslında bunlar sizin için çokta uzakta görünen hayaller olmamalı.Ev hanımlarına iş imkanı sunan onlarca şirket onlarca marka ve nicelerine ulaşmak mümkün.Yemek sevmeyi çok seven milyonlarca kadından birisi misiniz ? o zaman hiç vakit kaybetmeden evde yemek şirketleri için yemek yapıp para kazanan kadınların arasında boy gösterebilirsiniz.Yada her gün dantel işerliyle uğraşan örgü yapan elinde yeteneği olan hanımlardan biri misniz? Yaptığınız dantel veya örgü örneklerini anlaşabildiğiniz dükkan ve şirketlere satmanız artık mümkün.

Yada becerikli bir hanım mısınız elinden her iş gelen bir hanım.Evde el işi yapabilecek şeker şirketleri için şeker yapabilecek nikah şekerleri yapabilecek bayanlar için paraci.net sizin için en uygun ve en ekonomik işleri size en uygun bir biçimde listeliyor.Sizin için tek yapmanız gereken şey ne iş yapacağınız hakkında bilgiye ulaşmak ve o konu üzerinde yoğunlaşmaktır.

Her ev hanımına uygun istedikleri tarzda ev hanımlarına iş imkanı sunan onca şirketten biriyle anlaşmak için ev hanımlarına düşen karar vermek ve o kadarlarını uygulamaktır.Ev hanımları en çok yemek yapmak için yemek şirketlerine rağbet gösterirken becerilerini örgü dantel boncuk süsleme ve benzeri dallara yönlenen bir çok ev hanımı gerek ev bütçesine ekonomik katkı yapmak gerekse evde boş oturmak yerine bir işle uğraşıp zamanını verimli geçirmenin mutluğunu yaşıyor.Sizde bu ev hanımlarından biri olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ver ev bütçenize katkı yapmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Chf Para Birimi başlıklı makalemizde chf para birimi ve para hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • evde iş imkanı el işi
 • kadınların evde yapabileceği 101 mükemmel iş
 • bayanlarin evde yapabileceği işler
 • kadınlara evde iş imkanı
 • evde iş imkanı antalya
 • ev hanımlarının evde yapabileceği işler
 • ev hanımlarına iş imkanı
 • evde oturan bayanlara iş imkanı
 • antalyada ev hanımlarına iş imkanı
 • kadinlarin evde yapabilecekleri işler
You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Ev Hanımlarına İş İmkanı”

 1. FUNDA dedi ki:

  BENDE YEMEK YAPI P EK GELIR ELDE ETMEK ISTIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ COK TESEKUR EDERIM

 2. havva dedi ki:

  selamün aleyküm ben 31 yaşında ev hanımıyım eşim kaza sonucu ayağı kesildi ve çok cüzi biktarda şirketde çalışıyor 2 çocuk anne siyim çocuklarım küçük çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılıya bilmekmek evde yapabileceğim işe ihtiyacım var kul hakkından sakınan iş verenlerin ulaşması için eşimin tlf num. yazıyorum 0531 358 75 62

Leave a Reply