Evde Para Kazandıran İşler

Birçok kişi, artan ihtiyaçları karşısında ek gelir arama uğraşına giriyor. Bu uğraşların bir kısmı boş zamanlarında farklı işlerde çalışarak gelir elde etme; bir kısmı ise evde kaldığı dönemlerde özellikle ev hanımları tarafından ev işlerinin yanında ek işlerle uğraşarak evinin gelirine başlangıçlarda az da olsa katkıda bulunuyor. Tabii ki, gelir gün geçtikçe daha da artmaktadır. İnternette çoğu zaman karşılaşırsınız beklide şu şekildeki bir reklamla: ”3 Çocuk annesi ayda 10.000 TL kazanıyor”. Birçok kişi verdikleri reklamlarla kişileri evden para kazanmaya teşvik etmektedirler. Yapılan reklamların bir çoğu da gerçekleri yansıtmamaktadır.

O yüzden yapacağınız işlerde biraz seçici davranmak yerinde ve doğru bir karar olacaktır. Şu atasözündeki mecazlı söyleyişi biraz dikkate almakta fayda vardır: “Dimyat’a pirince giderken, evdeki bulgurdan olmayın.” Güzel bir araştırma için internetteki güvenilir web sitelerinden yardım alabilirsiniz. Örneğin; www.paraci.net internet adresi size evde para kazandıran işler konusunda yardımcı olacaktır.

Evde para kazandıran işler genellikle bir firmanın ürünlerinin paketlenmesi olacağı gibi bilgisayar başında da bir web sitesinden reklam izleyerek veya anket doldurarak da olabilir. Bu tür çoğu ek işlerde herhangi bir beceri veya yetenek gerektirmeyen, evde bilgisayarın başında veya çayınızı yudumlarken de olabilecek işlerdendir. Bu şekilde insanların “Home Office “ tarzı da olsa insanların çalışmaya yönelmiş, bir çalışan nüfusun artmasına katkı sağlamıştır. İnsanların evde bu şekillerde çalışmasıyla da birçok işveren, kişilere bu şekilde gelir imkânı sağlayarak hem kendi masraflarını minimum seviyeye indirip hem de ek gelire ihtiyacı olan kişilerin gelirlerine küçükte olsa bir yardım yapmışlardır. Bu şekilde bir “Home Office” adı verilen bir sektör ortaya çıkmıştır. Sektörün gelişmesine en büyük katkıyı ise gelişen bilişim teknolojileri ve internet sağlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Para Nasıl Kazanılır başlıklı makalemizde para, Para Kazanma ve para nasıl kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • evde para kazandıran işler
 • para kazandran iler
 • evden para kazandıran işler
 • evde para kazandıracak işler
 • para kazandıran işler
 • para kazandıran basit işler
 • para kazandiran sektorler
 • ev uğraşlari
 • evde yapılabilecek uğraşlar
 • en çok para kazandıran meslekler 2012
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Evde Para Kazandıran İşler”

 1. mehmet dedi ki:

  nasıl kazana bilirm

Leave a Reply