Evde Para Kazanmak

EVDE PARA KAZANMAK

Son dönemlerde insanlar krizden dolayı farklı para kazanma yolları aramaktadırlar. Birçok genç, işsizlik sorunundan dolayı evde para kazanma yolları bulmaya çalışırlar. Her ne kadar bilgileri olmasa da kendi çağlarında bir şey yapmaya çalışmaktadırlar. Bizlerde sizin için detaylı bir araştırma yaptık ve yazımızı hazırladık.

EVDE PARA KAZANMA YOLLARI

Evde para kazanmak, her ne kadar başlangıçta zor gibi görünse de iş esnasında o kadar da zor bir şey olmadığı biliniyor. Evde para kazanma yolları, çeşitli şekillerde bulunmaktadır. Evinde para kazanmak isteyen bireyler, öncelikle belirli bir bilgi birikimine sahip olmaları gerekmektedir. Evde para kazanabileceğiniz çeşitli işler bulunmaktadır. Bu işler çeşitli sektörlerden olabilir.
İnternetten para kazanma, sizlerin en kolay yapabileceği para kazanma yolu ‘dur. Evinizde, bilgisayarınızı kullanarak para kazanabilirsiniz. Örneğin; birçok sitede ücretli editörlük yapabilirsiniz. Yazı kabiliyetiniz var ise makale yazabilir ve bunları kelime fiyatına göre satabilirsiniz. Web tasarım biliyorsanız çeşitli tasarım işleri alabilirsiniz.
Ancak yukarıdaki gibi belirgin bilgileriniz veya yetenekleriniz yok ise bazı kurumsal alanların evde çalışma imkânlarından faydalanmalısınız. Günümüzde birçok firma, Freelance personel aramaktadır. Freelance personel, ev ortamında ve bağımsız olarak çalışabilecek kişilerdir. Bu şirketlere iş başvurusu yapabilirsiniz. İşiniz onaylanırsa şayet evinizden size verilen işleri gerçekleştirerek gelir elde edebilirsiniz.
Son dönemlerde evde para kazanma yolları arasına Avrupa birliği araştırma projeleri de girmiştir. Eğer ki araştırma yeteneğiniz iyi ise Avrupa Birliği Araştırma Projeleri kapsamında belirli araştırmalar yaparak ve bu araştırmalar sonucunda tezler hazırlayarak aylık 800 Euro kadar bir gelir sağlayabilirsiniz.

EVDE PARA KAZANMAK İÇİN UYGUN ORTAM NASIL OLMALIDIR

Eğer ki evinizde Freelance işler yapacaksanız öncelikle bulunduğunuz ortam ışık almalıdır. Işık almasının yanı sıra havadar bir ortam olmalıdır ve çalışırken sıkıntı yaşayacağınız bir ortamda bulunmamalısınız. Bunun dışında bilgisayar aracılığı ile işler yapacaksanız kullandığınız bilgisayar monitörü radyasyon yaymayan cins monitörlerden olmalıdır. Çalışma ortamınızda günlük ihtiyaçlarınız arasında bulunan eşyaları veya yiyecekleri kolay ulaşılabilir bir ortama saklamalısınız.
Bulunduğunuz ortamda kesinlikle fazla gürültü olmamalıdır. Bunun yanı sıra fazla misafir, arkadaş veya msn sohbetleri sizin çalışma akışınızı engelleyecektir ve işinize vereceğiniz verim azalacaktır. Evde yapacağınız Freelance işler ‘den kolay para kazanırken kendinizi asla yormamalısınız. Aksi takdirde işten çabuk sıkılacak ve yarım bırakmak isteyeceksiniz. Buda çalışacağınız kurum yâda kuruluşun hiç düşünmek istemeyeceği olasılıklar arasındadır. İş yaparken gecelemek sizin açınızdan kötü olacaktır. Yorgunluk, işinize vereceğiniz verimi azaltmanın yanı sıra işvereninizden de para kısıtlamalarına çarptırılmanıza yol açacaktır. Bu sebeple evinizden para kazanırken uygun işler seçin ve günlük yaşamınıza dikkat edin. Evde çalışmak, reel hayatta çalışmaktan daha rahat olabilir ancak asla daha kolay değildir. Bu sebeple sağlığınıza ve çalışma saatlerinize çok dikkat etmelisiniz…

Evde Para Kazanmak üzerine önemli bir makaleyi sizlerle paylaştık. Eğer sorularınız olursa lütfen aşağıdaki forum ile yorum yapmaktan çekinmeyiniz.

Not: Evde Para kazanabileceğiniz harika bir kaynağa bu linkte ulaşabilirsiniz.

Evde Para Kazanmak Güncelleme

Günümüz ekonomisinde giderek daha fazla oranda yer almaya başlayan evde para kazanmak, ek iş olarak veya Home-office ismi de verilen ev-ofis mantığıyla evden çalışma şeklinde de olabilmektedir.  Özellikle bilgisayar ve internetin tüm yaşantımızın her alanına, nüfuz etmesi ve elbette sürekli büyüyen bir pazar olması, her sektör ve alandan ticari dünyayı da kendisine doğru çekiyor. Bu nedenle, tecrübeli iş gücüne her geçen daha fazla ihtiyaç duyulan bir alan olarak, internet üzerinden evden yapılan çalışmalar da gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Bilgisayar ile zaten sürekli uğraşmakta olan öğrenciler, boş vakit olduğunu düşünen ev hanımları, gündüzleri normal işinde çalışmakta olan birçok birey, internet üzerinden, çeşitli alanlarda ayırabildikleri vakit ölçüsünde çalışmaya devam ederek, ekonomilerine ciddi katkılar sağlamaktalar. Bununla birlikte birçok kişi artık sadece evlerini ofise çevirerek tüm işlerini internet üzerinden ve evde yapmaktadırlar.  Çağımızda teknolojinin geldiği üst boyutta, her şeyin en hızlı şekilde olabildiği bir dünyada yaşamaya başladık. İnternet ve bilgisayar dünyasında yaşanan her alanda ki büyük gelişmeler sayesinde, dışında kalamayacağımız bir farklı dünya ortaya çıkmış durumda. Her işimizi kolaylıkla bir bilgisayar üzerinden halledebildiğimiz çağımız da, elbette bu duruma bağlı olarak yeni iş alanlarının, şekillerinin ve sınırlarının henüz çizilmeye çalışıldığı bir evreden geçen bir yenidünya da oluşmaya başlamıştır.

Bu iş alanlarının ve sürekli büyümekte olan İnternet üzerinde ki ekonominin ihtiyaç duyduğu tecrübeli işgücünün sürekli artan bir eğilim de olması, evden yapılabilecek türde işlerin çoğalmasına ve giderek artan bir şekilde de ev-ofis şeklinde çalışan kişi oranının da artmasına neden olmakta.  Bir çok alanda çalışarak evde para kazanmanın mümkün olduğu çağımız da, Tüm bu ek iş veya sadece evden çalışarak para kazanma imkanlarının, özenle oluşturduğumuz listesi ve detaylı incelemelerinin, kısacası evden para kazanmak ile ilgili her şeyin detayları ile birlikte sunulduğu platformumuz paraci.net , evden para kazanma ile ilgili her türlü sorunuza yanıt bulabileceğiniz bir platformdur.

Bir önceki yazımız olan Ek İş Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde akşamları ek iş, ek gelir ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • evde para kazanmanın yolları forum
 • tez yazarak para kazanmak
 • freelance yapılabilecek işler
You can leave a response, or trackback from your own site.

24 Responses to “Evde Para Kazanmak”

 1. evden çalış dedi ki:

  Evden çalışınca insanın üzerine bir ağırlık çöküyor malesef.

 2. evden para dedi ki:

  Freelance olarak çalışabilinecek çok sektör var. Hatta esas işinize ek olarak da pek çok ek işi freelance olarak yapabiliyorsunuz.

 3. isa dedi ki:

  ev ortamı gibisi var mı. çıkmışsın balkona kucağında lap top kahveni yudumlayarak çalış para kazan ohh be.

 4. evden para dedi ki:

  evde boş oturacağına herkes bir iş yapsa şimdi türkiye dünyanın spergücü olmuştu

 5. web tasarımı dedi ki:

  thank you very good article

 6. Freelance dedi ki:

  freelance çalışmak için önce meslek sahibi olmanız gerekiyor.

 7. evde para dedi ki:

  evde çalışarak güzel para kazanılabilir ama güzel bir çalışma ortamı kurmak gerekiyor.

 8. sadaf dedi ki:

  calismak istiyorum

 9. naz dedi ki:

  ev ortamında çalışmak gibisi yok.

 10. paracı dedi ki:

  evden para kazanma yöntemlerini bizimle paylaştığınız için teşekkürler..

 11. ev ofis dedi ki:

  ev ofiste evin mobilyaları ve uygun oda ortamı önemli.

 12. evden para kazanmak dedi ki:

  evden para kazanmak ile ilgili çok faydalı bilgiler var sitenizde, paylaşımlar için teşekkürler.

 13. ahmet dedi ki:

  ev ortamıjnda çalışıp çok para kazanabilmek mümkün mü?

 14. netteparakazanma dedi ki:

  çok faydalı bir yazı olmuş. paylaşımınız için teşekkür ederim.

 15. Kemal dedi ki:

  ev ortamında çalışmak… hem de internet üzerinden… ilk duyduğumda ne kadar önyargıyla başladığımı hatırlıyorum da 🙂 bir arkadaşım bana makale yazarsan parasını sana veriyim demişti. gönülsüz bi şekilde oturup yazdım ve hesabıma baktım 50 lira duruyo 🙂 o anda yaşadığım sevinci anlatamam… Bu işin gerçek olduğuna inanmam bankadaki paramı elime alıp sahte olmadığını kontrol ettikten sonra başladı yani 🙂

 16. Yılmaz dedi ki:

  Ev ortamında para kazanmak güzel bir şeydir. En azından rahat ediyorsun ve stressiz bir şekilde paracıklarını eline alıyorsun. İşin güzel tarafı bir çok para kazanma yöntemi var ve bunlardan en azından bir tanesi veya bir kaç tanesi senin ilgini çekiyor.

 17. ahmet dedi ki:

  evden çalışarak para kazanmak isteyenler için uygun ortamı sağlamak bence de önemli. çalışılan yer ve yatılan yer kesinlikle aynı odada olmamalı. belli saatlerde yemek arası verilmeli. belli aralıklarla hareket edilmeli. bunları sağlayabilirseniz hem sağlıklı hem de verimli bir çalışma ortamı sizi bekliyor. kolay gelsin 🙂

 18. Durul dedi ki:

  Editörlüğü örnek vermişsiniz evet bu işte iyi paralar var yeterki araştırmayı bilin eğere iyi araştırma yapıp özgün makaleler yazabiliyorsanız önemli siteler bile makeleleriniz için sizin peşinizden koşacaktır ve size önemli teklifler verecektir ancak deneyim işte çok önemli direk en yükseklerde başlamaya çalışmayın birden 10 basamak çıkılmaz yavaş yavaş deneyeceksiniz

 19. Nusret dedi ki:

  Bir tasarım firmasında freelancer olarak çalışmaktayım. Evde çalışmak kolay gibi gözüküyor ancak ofiste çalışmaktan daha zor. Hele ki benim gibi bitirdiğiniz iş başı para alıyorsanız. O bilgisayarın başında oturmak ilk zamanlar o kadar zor geliyor ki anlatamam. Hele ki benim ki gibi ev arkadaşlarınız varsa mutlaka o masadan kalmak için bir bahaneniz oluyor 🙂

 20. Mahmut dedi ki:

  Site alıp hitlendirebilirsiniz, email okuyarak kazanabilirsiniz, makale yazarak eğer yabancı diliniz varsa makale çevirerek, affiliate sistemini kullanarak, Facebook yada Twitterdan üye kasarak kazanabilirsiniz.Sınır yok sadece ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor.Aslında azmederseniz başarabilirsiniz.Çok zor değil fakat sabırda gerekiyor bunun yanında.

 21. Giray dedi ki:

  Evde çalışma tekniği sizin bilgisayar başında çalışmanızı kastediyor. Burada çalışma ortamının uygunluğu nasıl çalışacağı neler yapılacağından bahsedilmiş.Tabiki rahatlıkları çok istediğiniz zaman uyanın kendi yemeğinizi istediğiniz gibi yapın sınırsız çay demleyin ama tabiki de bilgisayarda da yapacağınız işiniz olsun.

 22. Aysel dedi ki:

  Evde para kazanmak iyi güzelde bunun için neler yapabiliriz. Ev hanımıyım evimde bilgisayarımda var ama neler yapmama gerekmekte. Nerelere başvurmam gerekiyor

 23. Adnan dedi ki:

  Evden çalışma tabiki konforu böylece bir bilgisayar tekniği çalışmak istediğiniz zaman, istediğiniz gibi kendi gıda demlemek için sınırsız çay uyanmak, ama tabii imzaları bilgisayarda bulursa dışından dizüstü , olsun.Kolaylık da kolaylaştırmak için bir kablosuz internet kullanımı avantajlıdır olarak işinizi iş yaparsanız.

 24. aysenur dedi ki:

  meraba gerçekten böyle bir şey varmı ?

Leave a Reply