Evde Yapılabilecek Ek İşler

İnternet dünyasının insanoğlu üzerinde ki büyük ve vazgeçilmez etkisi artık hepimizce bilinen bir gerçek. Bunun farkında olan ve ekonomiyi elinde tutan tüm örgütlenmelerde hem maliyetlerini düşürmesi, hem de müşterilerinin evlerine kadar çeşitli seçeneklere de sahip hizmet götürebilme şansı sebepleriyle internet tabanında nasıl var olacağına kafa yormaya başlamış ve bir şekilde reel çalışma alanlarını internet tabanına da kaydırmaya başlamışlardır.

Bu kaydırış bir anlamda interneti de destekleyen bir hal alınca, ekonominin devlerinin bile artık var olabilmek için internet tabanında bir yer sahibi olmalarını gerektirecek önemde ve büyüklükte pazarlar ortaya çıkarmıştır. Bir çeşit var olma savaşına dönüşen bu durum yüzünden, bilgisayar ve internet konularında tecrübe sahibi kişilere ihtiyaç duyulmaya başlanmış buna bağlı olarak ta yeni iş alanları ortaya çıkmıştır. Günümüzde birçok sektörde faaliyet gösteren, en ünlü şirketlere bile evden çalışarak hizmet vermekte olan birçok personeli bulunmaktadır. Gerek teknik anlamda, gerekse pazarlama yöntemleri alanında hizmet vermekte olan bu personellerin sayısı da duyulan ihtiyaca bağlı olarak giderek artmaktadır.

Evde yapılabilecek ek işler birçok çeşitli alternatife sahip. Bunların arasında affiliate marketing, site sahiplerine verilen teknik hizmetler olarak ta tanımlayabileceğimiz, yer sağlayıcılık, çeşitli şekillerde verilen teknik destek, sosyal ağlar üzerinden verilen reklam ve pazarlama hizmetleri, Editörlük ve özgün makale yazarlığı, ücretli anket doldurmak, web sitesi sahibi olarak reklam gelirlerinden kar sağlamak, tele marketing olarak tanımlanmakta olan telefon ile pazarlama, takı tasarımları, örgü, dantel, oya ve nakış işleri, metin çevirmenliği, çağrı merkezi veya satış temsilciliği, E-brokerlık, E-ticaret ve daha bir çok farklı alan bulunmakta. Evde yapılabilecek ek işler ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmeniz ve size en uygun alanları belirleyebilmeniz için araştırma yapabileceğiniz bir platform olarak hazırlanan web sitemiz paraci.net, evde yapılabilecek ek işler ile ilgi her türlü bilgiyi konu ile ilgili uzman editörleri aracılığı ile hizmetinize sunmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Chf Para Birimi başlıklı makalemizde chf para birimi ve para hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • evde yapılabilecek ek işler
 • evde yapılabilecek işler izmir
 • ek iş
 • evde yapılacak ek işler
 • evde ek iş izmir
 • eve verilen işler
 • evde yapabileceğimiz ek işler
 • eve verilen isler ankara
 • eve verilen işler istanbul
 • evde yapılacak ek işler ankara
You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “Evde Yapılabilecek Ek İşler”

 1. hafize dedi ki:

  pekiişe devametmekistemediğimiz bir durumda ne yapacağız ve ödeme nasıl gerçekleşiyor ?

 2. özcan dedi ki:

  merhaba evde yapabileğimiz iş arıyoruz bursa lütfen bilgi verirmisiniz iyi çalışmalar.

 3. arzu dedi ki:

  ise ihtiyacım var ne olursa olsun lütfen yardımcı olun Balıkesir Gönen de yasiyorum

Leave a Reply