Evde Yapılacak Ek İşler Nelerdir?

Evde yapılacak ek işler çok geniş kapsamlı bir konudur. Bu tamamen aslında kişinin kendisi ile ilgili bir durumdur. Bu yazımda size naçizhane kendi tecrübelerime de dayanan birkaç önerim olacaktır. Öncelikle ben bilgisayar başında çok zaman geçirenler için evde yapılacak ek işlerin neler olduğundan bahsetmek istiyorum. Hepiniz duymuşsunuzdur.

“Affiliate” Az çok bir kulak aşinalığınız vardır en azından. Affiliate yani satış ortaklığı En güvenilir evde yapılacak ek işlerin başında gelir. Nedeni ise İnternetten sermayesiz olarak para kazanma yöntemlerinin en iyisidir. Ödemeler PAY PAL hesabına aktarılır.

Affiliate ile sizde pazarlama stratejileri geliştirerek ciddi paralar kazanabilirsiniz. Evde yapılacak ek işler bir diğeri ise Network Marketing işi, internet kullanılarak yapabileceğiniz bu iş kesinlikle mükemmel bir seçim olacaktır. Çünkü ürün yelpazesi çok geniş ve çok sağlam hizmeti olan bir iştir. Şöyle diyeyim bu işi yapanlar kendilerini rahat bir biçimde geçindirmeye yetecek kadar para kazanabilirler. Birde ev hanımları ile ilgili Evde yapılacak ek işler var Örneğin hanımlar ahşap boyama yapabilirler.

Bu konuda bilgisi olamayan hanımlar Halk eğitimlerin ücretsiz olarak verdiği kurslara gidebilirler. Ahşap boyamayı öğrenip hazırladıkları ürünleri Hediyelik eşya satan yerlere pazarlayarak güzel bir kazanç elde edebilirler. Kültürümüzün en güzel yansıması danteller. El emeği göz nuru danteller. Hanımların bir çoğu bu konu da çok becerikli doğrusu. Severek yaptıkları bu dantellerde evde yapılacak ek işler arasında gelmektedir. Çünkü çeyizlerde dantel geleneği hiçbir şekilde değişmiyor. Dantelsiz çeyiz olmuyor. Hanımlar yine bu yönde özellikle çarşılardaki çeyiz mağazalarına çeyiz eşyası satan dükkânlara ördükleri bu dantelleri satarak gelir elde ederek evlerinin geçimi için katkıda bulunabilirler.

Bir önceki yazımız olan En Kolay ve Hızlı Şekilde İnternetten Para Kazanma başlıklı makalemizde internetten para kazanma ve Para Kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • evdeki eşyalardan neler yapılır
 • evde yapılacak el işleri
 • evde yapılıp satılabilecek el işleri
 • evde yapılıp satılabilecek ürünler
 • evde yapılıp satılacak işler
 • evde yapılabilecek işler nelerdir
 • evde satılabilecek ürünler
 • en çok satılan el işleri
 • ev hanımlarının yapacagı işler
 • evde yapılabilecek el işleri
You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Evde Yapılacak Ek İşler Nelerdir?”

 1. orhun dedi ki:

  SLM rusça çeviri işleri arıyorum bu işler nasıl olur bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.

 2. gamze dedi ki:

  Merhaba. 30 kişilik bir dantel grubum var.iyi bir ekibe sahibim. sürekli bu işle meşgulüm.
  ilgilenirseniz sevinirim.

Leave a Reply