Evden Çalış Para Kazan

Online dünyasında, ilk kez sizin gibi “küçük çocuklar” büyük kurumlardan, Harvard MBA’lilerden ve teknoloji sihirbazlarından daha avantajlı durumda. Evden çalışıp para kazanmak artık çok kolay. İşte üç neden:

Daha az masraf, sizin için daha çok kar ve para kazanmanız demektir.

Büyük şirketler, büyük oynamak zorundadır. Genel tüketicilere hitap eden genel ürünler yapan çok sayıda çalışanları vardır. Hedef pazarınızda ki ihtiyaçları doğrudan karşılayacak ürünlere odaklanabilirsiniz, çünkü giderleriniz ve karşılamanız gereken masraflarınız var. Özelleşmiş ürünler daha fazla para ve kar demektir.

Ayrıca Net, sizin gibi evden çalışan küçük işletme sahipleri ‘ne dünyanın her yanındaki tüketicilere ulaşma imkanı sunduğu için, büyük şirketlerin henüz farkında dahi olmadıkları niş pazar ihtiyaçlarını bulabilir ve ona hizmet verebilirsiniz. Büyük şirketlerden daha hızlı bir şekilde ürünlerinizi güncelleyebilir ve yenileyebilirsiniz ve böylece tüketicilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz.

İnternet sayesinde dünyanın bütün tüketicilerine satış yapın para kazanın.

Başarılı mega-kurumlar ile küçük ev-şirketleri arasındaki en büyük fark, ürünleriyle ulaşabildikleri müşteri sayısıdır. Bir başka deyişle, eğer sizde adınızı yeterince duyurabilirseniz, rakipleriniz sizden çok daha büyük olsa da sizde satışlardan payınıza düşeni alabilirsiniz.

Evden çalışmanız da anahtar araç olan internet size dünyanın dört bir yanına, ucuza ulaşma imkanı sunuyor.

Kurumsal yazılımlar üç kuruşa elinizde

Online dünyada büyük şirketlerin araçlarını onlara karşı kullanabilirsiniz. Önde gelen kurumlar işlerini yürütmek için “kurumsal yazılım” kullanır. Bu milyonlarca dolarlık yazılım paketleri büyük ve karmaşık operasyonlarını yönetebilsinler diye büyük şirketler için geliştiriliyor. Üstesinden gelinemez bir engel gibi gözükebilir ama haberler çok iyi! Neden? Bugün pek çok yazılım firması bu büyük yazılımların evden çalışanlar ya da küçük şirket sürümlerini, ayda sadece birkaç dolar karşılığı kullanmanız için sunuyor. Üstelik yeni müşterileri çekebilmek için her gün programı daha kolay kullanılabilir hale getirmek için milyarlar harcıyor. Bu da demek oluyor ki siz evinizden çalışıp işinize yoğunlaşırken başkaları teknik alt yapınızı geliştirmek için bir servet harcıyor yani ar-ge (araştırma-geliştirme) masraflarınızı azaltmış oluyorsunuz.

E-işletmelerin (evden çalışan ve diğerleri) en güzel tarafı işte bu yolla çok daha az hacim ve sıfıra yakın sermaye ile büyük şirketlere göre daha çok kar edebilmeleri. Klasik büyük bir şirketle kıyaslandığı zaman başarılı bir e-işletme, 1 milyon dolardan daha az bir satış yaptığı varsayıldığında dahi karlı bir iş olmaktan asla çıkmıyor.

Bu nedenle internette belirli bir kitleye hitap eden ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere ucuz bir şekilde ulaştırıyorsunuz ve tüm gereksinimlerinizi ise diğer şirketler karşılıyor. Sabit (ofis kirası, park yeri, donanım) giderleriniz ile değişken (depo, müşteri hizmetleri, reklam) giderleriniz daha da azalıyor, daha kolay yönetiliyor, ve büyümenizle doğru orantılı oluyor.

Deneyimlerim ve araştırma sonuçları e-ticaret ‘in düşük üretim masraflarıyla yaygın erişimin birleşimini sağlıyor. Kendi işinizin sahibi olduğunuz için birçok vergi avantajıyla, interneti kullanarak büyük kurumların karşısında rekabet avantajına sahip oluyorsunuz. Böylece internet sizin para kazanmanızı sağlayabilir. Bir de tüm gerekli bilgiyi dış kaynaklardan edindiğinizi hatırlarsanız(kısaca açıklayacağım), teknoloji hakkında az şey biliyor olsanızda yüksek karlı bir online iş kurabilirsiniz.

Kendi e-işletmenize sahip olarak evden çalışarak, büyük şirketlerden daha fazla kar elde ederek iyi para kazanabilir, ayrıca işinizi daha çok sevebilir, çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz ve muhtemelen evden çalışırsınız. Asgari ücrein 500 doların altında olduğu ülkemizde, yılda sadece! 100.000 dolar para kazanan kazanan evden çalışan bir e-işletme bile hayatınızı iyi yönde değiştirir ve bir para kazanma makinesi gibi hissedip yaşamanızı sağlar.

Evden Çalış Para Kazan üzerine önemli bir başarı öyküsünü sizlerle paylaştık. Eğer sorularınız olursa lütfen aşağıdaki forum ile yorum yapmaktan çekinmeyiniz.

Evinizde Online Anketler Doldurun Para Kazanın

Evet, yanlış duymadınız. Evinizde, bilgisayarınızın başında kahvenizi yudumlayarak online anketler doldurun para kazanın. Detaylı bilgiye ulaşmak için bu linke tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ekonomide Resesyon 2009 başlıklı makalemizde cari açık, ekonomi ve para hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • evden çalış
 • evden çalış para kazan
 • evde çalış
 • evde çalış para kazan
 • az çalış çok kazan
 • evde çalışmanın yolları
 • evde çalış kazan
 • online calis kazan
 • az çalışıp çok para kazandıran meslekler
 • PARA KAZANMAK İSTİYORUMumum
You can leave a response, or trackback from your own site.

24 Responses to “Evden Çalış Para Kazan”

 1. oyyla.com dedi ki:

  Evden Çalış Para Kazan | Paracı…

  Evden çalışarak para kazanabilmeniz için en yeni bilgilerin sunulduğu muhteşem bir evden çalışma ve para kazanma rehberi….

 2. ek gelir dedi ki:

  Evden çalışarak ailesine ek gelir sağlamayı hangi ev hanımı istemez ki? Ev hanımlarına yönelik evde yapılabilecek işleri kapsayan detaylı makaleler bekliyoruz sizden. Bu arada çok güzel bir yazıydı sonuna kadar heyecanla okudum, teşekkürler.

 3. Metin dedi ki:

  Dunyanin ileri gele ulkeleride yasayanlar internetten para kazanma yolalrini coktan uygulamislar, ancak bizim ulkemizdeki halen bircok kisi intenetten bos islerle ugrasiyor. Tabi piyasaya bakarsan para kaanacagin guvenilir bir sirket bulmakta zor.

 4. evden dedi ki:

  evden çalışınca insanın üzerine büyük ağırlık çöküyor ya.

 5. selim dedi ki:

  Disiplinli bir şekilde ferah bir ortamda çalışırsanız göreceksiniz ağırlık mağırlık kalmayacak.

 6. ser dedi ki:

  evden çalışırsan kira, mobilya, aidat, otopark gibi giderlerden kurtaracağın için tabii ki para kazanırsın.

 7. evden çalışan dedi ki:

  evden eşofmanlarla çalışmak gibisi var mı beee:)))

 8. evden çalış dedi ki:

  evde çalışmak güzel iş ama öncelikle iyi bir çalışma ortamı sağlanmalı.

 9. erkam dedi ki:

  merhaba maliye anlaşmalı matbaa işi yapıyorum çevrenizde isteyen olursa beklerim

 10. yaratıcı fikirler dedi ki:

  para böyle kazanılır. kardan zarar etmeyerek.

 11. hacbil dedi ki:

  Ya makaleyi okudum güzel şeylerden bahsediyor da bu işi yapabilmemiz için ne yapmalıyız nereye başvurmalıyız? İnternetten para kazanıldığını biliyoruz ama nasıl? Biri ben “şurayayla çalışıyorum şöyle çalışıyorum” gibi bir yorumda bulunursa daha yararlı olmazmı:(

 12. evde çalış dedi ki:

  evden çalışıp para kazanmak gibi rahatı var mı

 13. seval dedi ki:

  evden çalışıp iyi para kazanan insanlar var mı gerçekten?

 14. kazancım... dedi ki:

  evden çalışarak para kazanmak isteyenlere tavsiyem affiliatte marketing sistemi yani satış ortaklığı.ben öğretmenim evdende bu işle ilgileniyorum bazen günlük kazancım 50-60 tlyi buluyor.bu işi herkes yapabilir.detaylı bilgi için http://www.xticaret.com/xticaret/?12_13794_=&ref=kazancim

 15. internetten para kazanmak forum dedi ki:

  verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Çok faydalı bilgiler mevcut.

 16. Talha dedi ki:

  ev ortamında çalıştığınız için ofis gibi bir disiplini sağlayamayan bir çok insanı bu anlamda geçebilirseniz ayda milyarlarca lira kazanmanız mümkün demiyorum kuvvetle muhtemel diyorum. Hatta bu disiplini uzun vadede gerçekleştirebilirseniz ayda 10 milyara para demezsiniz…

 17. Yılmaz dedi ki:

  Çok güzel bir makale olmuş. Bu işten kazanılabileceğini bu makaleler ile anlıyoruz.
  Teşekkürler.

 18. haluk dedi ki:

  evden çalışarak para kazanan insanların en önemli kuralları disiplinli olmak ve sabırla çalışmaktır. bu iki kuralı uygulayan hiçbir insan başarısız olmaz. çok çalışan insan bir yerde bir şekilde mutlaka karşılığını alıyor.

 19. Saygın dedi ki:

  İnternetten para kazanmak zor gibi gözüksede ilk başlarda basit aslında mesela biz Türk’ ler Tarhana çorbasını çok severiz bir bayanımızda çıkıp ev tarhanası pazarliyim demiyor bunu birisi yapsa çok iyi paralar kazanılacağını biliyorum mesela afyon’ un bir sucuk firması internetten satış yapmıyordu şu anda bir arkadaşım onun pazarlamasını yapıyor güzelde paralar kazanıyor

 20. Yağmur dedi ki:

  Anketler ile bildiğim kadarı ile güzel paralar kazanılabiliyor. Anketin niteliğine göre 5 dolar ile 50 dolar arası anketler bile var. Ve sizden istedikleri tek şey mail adresi oluyor. Anket doldurmaya henüz başladım bende. @Hacbil siteyi biraz daha incelerseniz kimsenin size açıklama yapmasına gerek kalmadan aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. 🙂 Ayrıca piyasada goomass gibi eğitimler ile de bu işin eğitimini alabilirsiniz.

 21. Murat dedi ki:

  Bende evde çalışarak para kazanıyorum . Ayrıca okuyorum.Makale rewrite yapıyorum,sitelerim var onlarla uğraşıyorum, kendi çapımda webmasterlikte yapıyorum profesyonel olmasamda şükür paramızı kazanabiliyoruz.Ayrıca kendi ev ortamında olduğun için emir veren yok :), birşeyler indirip kaldırmak gerekmiyor sadece klavyem ve farem var :D.

 22. Serkan dedi ki:

  Tabiki rahatlıkları çok istediğiniz zaman uyanın kendi yemeğinizi istediğiniz gibi yapın sınırsız çay demleyin ama tabiki de bilgisayarda da yapacağınız işiniz olsun.Kolaylık olarak da eğer laptop unuz varsa dışarıdan çalışmayı da kolaylaştırmak için bir kablosuz internet kullanmak avantajlı olabilir.Reklamcılık satış danışmanlığı yaparak da evden para kazanmak mümkün.

 23. Neslihan dedi ki:

  Evden çalışarak para kazanmak güzel bir fikir ama ne tür işler yapabilirim hiç bilmiyorum herhalde evden yapacağımız işler internet üzerinden olur internet konusunda iyi sayılırım herkes kadar bilgisayar kullanabiliyorum. Acaba benmide yapabilceğim işler varmıdır

 24. Serhat dedi ki:

  Evden çalışarak para kazanma fikri çok iyi bir fikir . Bende evden çalışıp para kazanıyorum . Ama çok zahmetli ve zaman gerektiren bir iş . Sürekli iş arama konularına bakmalısınız . İnternet hakkında bilginiz orta veya üst seviye de olması gerek ki iyi işler ve iyi paralar kazanabilesiniz.

Leave a Reply