Google Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet istenilen bilgiye ulaşılmasını sağlayan en büyük unsurlardan biri de arama motorlarıdır. Eğer bir site arama motoru optimizasyonuna sahip ise maksimum ziyaretçi trafiğini elde edebilir. SEO adıyla bilinen ve İngilizce search engine optimization’ın kısaltması olan arama motoru optimizasyonu çalışması kelime temellidir. Bu optimizasyon çalışmasında önce sıralamalarda ön planda olması istenilen kelimeler netleştirilir. Bunun için arama motorlarında sitenizle ilgili kelimelerin ne sıklıkla arandığı analiz edilir.

Bu analizler ışığında, site içi seo işlemleri ile siteniz arama motorlarına tanıtılır. Sonraki aşama da site dışı seo uygulamalarıdır. Siteniz daha popüler hale gelirken, hedef kelimelerde otorite de sağlanmış olur ve bu anahtar kelimelerin içerikleri hazırlanır.

Google gibi bir arama motorunda, anahtar kelimenin üst sıralarda olabilmesi için, sistemli ve planlı bir şekilde seo uygulamalarının devam etmesi gerekmektedir çünkü arama motoru optimizasyonu çalışması birkaç seferlik değil, aksine düzenli olarak sürdürülmesi gereken bir çalışmadır.

Siz de sitenizle ilgili anahtar kelimelerin Google gibi bir arama motorunda üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, alanında uzman bir ekiple çalışmalısınız. E ticaret stratejik danışmanlık hizmetimizden mutlaka faydalanmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Evden İş İmkanları başlıklı makalemizde evden iş imkanları, para ve Para Kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Google Arama Motoru Optimizasyonu”

  1. Velianveli800@gmail.com dedi ki:

    Ben para kazanmak istiyorum eğer kazanırsam de çok dua ederim sizi çok seviyorum bana biraz destek olun bir sayfadır para kazanmak için Alvin Z Dua okuyacağım bana sadece yardımcı sadece biraz oğlum Ben biliyorum ki siz len iyi bir kişisiniz aklından 8000 avro bana sadece biraz yardımcı olun bedduaların hep sizinle olacak benden bu kadar

  2. Beni arayın lütfen

Leave a Reply