Hızlı Para Kazanma Yolları

Herkesin istediği bir şeydir hızlı bir şekilde büyük paralar kazanmak.Fakat normal ve helal yoldan yapılan işlerle bu mümkünatı çok az olan bir şeydir. Neden diye soracak olursanız her ürünün her emeğin belli bir kar marjı vardır. Mesela 100 nüfusu olan bir kasabaya 1000 haneli bir apartman dikerseniz bu apartmanları satma şansınız çok düşük bir olasılıktır.

Çünkü kasabada yaşayan kasabalı sayısı zaten bellidir ve bunların hepsinin zaten mevcut evi vardır ve yeni yapılan evlerden kasabalının yapacağı alış çok düşük olacaktır.Fakat siz giderde 10000 haneli bir kasaba veya semte 1000 haneli büyük apartman dikerseniz bu dairelerin satılma oranı daha yüksektir.

Hızlı para kazanmak için aslında birçok yol vardır.Bu yolların birçoğu sizlerinde tahmin ettiği gibi yasadışı yollardır.Tabi ki burada bu yasadışı yollardan bahsetmeyeceğiz,çünkü aklı başında olan hiç kimse helal yoldan kazandığı 1 kuruşu yasadışı yollardan kazanılan milyonlara tercih etmez diye düşünüyorum.

Benim bu makaleyi okuyanlara önerim hızlı bir yoldan para kazanmak yerine yavaş ve düzenli bir gelir elde edecekleri para kazanma yolları aramaları girişimine girmeleridir.Şunu da söylemeliyim ki hızlı gelen para emin olun ki hızlı bir şekilde gidecektir.Fakat belli bir zaman süresince oturttuğunuz bir işinizden elde ettiğiniz düzenli ve temiz gelir size daha çok fayda sağlayıp,daha bereketli olacaktır.

Şunu da unutmamak gerekir ki herhangi bir devlet sektörü veya maaşı belli-sabit olan bir işte çalışıyorsanız kazanabileceğiniz para,aldığınız aylık bellidir.Aylık 1000 tl kazanan birinin bence 300 bin euroluk spor Bentley marka bir otomobil almayı hayal etmesi saçmalıktır.Fakat aylık 100 tl alan bu kişinin hayal kurmaktan çıkıp ek iş fırsatlarıyla bu geliri nasıl arttırırım diye düşünmesi daha mantıklıdır.Ayrıca aradığınız ek işlerle ilgili bilgiyi paraci.net web-sitesinde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ek İş İzmir başlıklı makalemizde ek iş ve ek iş izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • illegal işler
 • ıllegal ısler nelerdır
 • yhs-mystartdefault
 • yasadışı para kazanma yolları
 • illegal para kazanma yolları
 • illegal para kazanmanın yolları
 • çabuk para kazanma yolları
 • illegal yoldan para kazanma
 • illegal yoldan para kazanmak
 • kısa zamanda para kazanma yolları
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Hızlı Para Kazanma Yolları”

 1. hakan dedi ki:

  Bıktım artık zengin olmak için legal illegal fark etmez ne gerekiyorsa yapacam teklifi olan yazsın bana .. hakanguler89@yandex.com

Leave a Reply