İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazandılar

İyi gelir getirecek bir iş mi arıyorsunuz?

Artık aramayın. Çünkü, internet üzerinden hiçbir sermaye yatırmadan, yani cebinizden hiç para harcamadan kendi işinizi kurabilirsiniz.

Nasıl mı?

Evinizin konforunda bilgisayar başında çalışarak, oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Beden gücü ile değil beyin gücü ile internetten para kazanma yolunu deneyebilirsiniz. Daha önce hiç böyle bir iş yapmadıysanız, henüz hiçbir şeye geç kalmış değilsiniz. Kısa zamanda ülkemizde birçok kişinin ilgisini çeken ve güzel paralar kazanmalarına yarayan Affiliate Marketing sistemi ile herkes internetten kazanç sağlayabilir hale geldi. Google’ı kullanarak firmaların ürünlerini binlerce hatta milyonlarca kişiye tanıtıp, bu ürünlerin satışından yüksek kar elde ederek, aylık çok büyük paralar kazanma ihtimaliniz var.

Günümüzde ülkemizde de internetten alışveriş yapmak artık önüne geçilemez bir trend halini aldı. İnsanlar gün içinde çalışma saatlerinden veya diğer sorumluluklardan zaman ayırarak, alışveriş merkezlerinde veya sokak sokak, dükkân, mağaza gezerek zaman kaybetmek yerine, internet üzerinden ihtiyacı olan ürünlere bir tık la ulaşıp, istedikleri ürünü kolayca alıyorlar. Bu aşamada bankalarında sunmuş olduğu sanal kredi kartı hizmeti ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme sistemlerinin başlaması ve sipariş edilen ürünün kapınıza kadar kargo ile gelmesi tüketici açısından büyük kazanç ve kolaylık sağladığı için internetten alışveriş yapmak hızla tercih edilir bir hal aldı. Elbette bu durumda birçok insana yeni bir iş sahası açmış oluyor.

İşte sizde tam bu noktada satılan ürünleri, internet üzerinden tanıtımı yaparak nerdeyse yüzde 50 ye varan komisyon ücretleri ile büyük paralar kazanabilirsiniz.

Affiliate Marketing sistemi sayesinde herkes internetten para kazanabilmektedir. Bunun için yalnızca bir bilgisayar ve internet bağlantısı yeterlidir. Sabit bir yerde olmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Bilgisayarınızla internetin olduğu her yerden kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz. Bu çalışma sisteminde asıl amaç üretici ile tüketici arasında köprü vazifesi görmek ve üreticinin ürünlerinin tanıtımını internet üzerinden yaparak satışını sağlayıp, sattığınız her üründen belli bir komisyon alarak gelir elde etmektir. Arama motorları içerisinde Türkiye genelinde%95 lik bir pazar payına sahip Google’ın büyük potansiyelinden faydalanarak, firmaların ürünlerini internet üzerinden satışını sağlayıp çok güzel bir kazanç elde edebilirsiniz.

Bunun için bir site kurmanız da şart değildir. Affiliate Marketing sistemini kullanarak ücretsiz olarak makale sitelerinde seçtiğiniz ürünlerin tanıtımını yapacak makaleler yazıp evinizden ek gelir elde edecek bir kazanç sistemi sağlayabilirsiniz. Bu iş sahası bilinen pazarlama sektöründen ayrı olarak sizi müşterinin ayağını gitme zorunluluğundan kurtarıp, müşteriyi sizin ayağınıza getiriyor.

Örnek vermek gerekirse, çok kalabalık bir şehirde en kalabalık bir caddede bir mağazanın olduğunu düşünün ve bu mağazanın önünden her gün binlerce kişinin geçtiğini düşünün. İşte internette aynen böyle böyledir. Yazdığınız tanıtım yazılarına her gün binlerce hatta milyonlarca kişi ulaşabilir ve tanıtım yazısını yazdığınız ürünü satın aldığı takdirde siz komisyon ücretinizi alırsınız. Birçok insan gün içinde aradığı ürünü google a yazarak araştırıyor, ürün hakkında bilgi ediniyor ve internet üzerinden satın alıyor. Sizde eğer bu şekilde para kazanmak istiyorsanız, GooMass yazarları gibi sizde çok kazançlı çıkabilirsiniz.

Avrupa’da enünlü evden para kazanma sistemi olan Affiliate Marketing yani internette ürün tanıtımları ile komisyon kazanma sistemini Türkiye’de hayata geçiren GooMass yazarları, z bu kazanç sistemini hem kendileri uyguluyor hem de bunun eğitimini veriyorlar.

Affiliate Marketing ile Avrupada binlerce insan evden para kazanma imkânına kavuştu.

Bu para kazanma yolunun bu kadar hızlı yayılmasının en önemli sebebi, ürünü hem satan hem de ürünün satışına aracılık eden tarafların oldukça karlı bir sistemin içinde olmasıdır. Öğretmenlik mesleğini bırakıp da bu işe girişen GooMass yazarları, Türkiye’de ki işsizlik probleminin de büyük ölçüde çözüm olabileceğini savunuyorlar.

İnternetten 5 Ayda 37.000 TL Para Kazandılar!

Dünyada Oldukça Popüler Olan İnternetten Para Kazanma Metodunu, Ülkemizde Uygulayarak Siz De Para Kazanabilirsiniz.

Tamamı TÜRKÇE, Türkiye’de İLK ve TEK

İNTERNETTEN PARA KAZANMA EĞİTİM KİTİ

Detayları öğrenmek istiyorsanız bu videoyu izleyin.

ÜCRETSİZ kurslara şimdi katılarak, hemen para kazanmaya başlayın.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Bazı İnsanlar Çok Fazla Para Kazanırken, Bazı İnsanlar Başarısız Oluyor Neden?

İnternetten para kazanan kişilerin hikayesi aslında genelde aynıdır. Ya işsizdir ve iş kapısı ararken internetten para kazanma yollarını araştırıp, uygulamıştır ve para kazanmaya başlamıştır. Ya da bir arkadaşı, akrabası, tanıdığı internetten para kazanıyordur, ondan gördükleri duydukları karşısında internetten para kazanama yollarını öğrenmek ister ve para kazanmaya başlar. Bunun dışından hayatından genel itibariyle memnun olan kişiler internetten para kazanmak ile pek ilgilenmezler ve araştırmazlar. Çünkü kendisinin maddi bir zorluğu yoktur ve internetten para kazanmaya onu itecek hayatında bir unsur yoktur.

Yapılan araştırmalara bakılınca, google’ a internetten para kazanmak diye yazıp aratan kişilerin nerdeyse tamamının parasal krizde olduğunu, yeni bir iş kapısı veya ek gelir kapısı aradığını görüyoruz.

Bu kişilerin kim olduğuna bakınca genellikle ;

Zor şartlarda okuyan üniversite öğrencileri,

Eşinden ayrılmış veya eşi ölmüş ev hanımları,

Dışarıda çalışma imkânı bulamayan ancak ek gelire ihtiyacı olan ev hanımları,

Banka kredisi borcu veya kredi kartı borcu olup da ödeyemeyenler,

Ataması bir türlü yapılmamış işsiz bekleyen üniversite mezunları,

Yani özetle işsizlik sorunu yaşayan, maddi sıkıntı içinde olan, ek gelire veya daha fazla paraya ihtiyacı olan kişiler diyebiliriz. Yola bu şekilde başlayan kişiler genelde internetten para kazanma işinde başarısız oluyorlar. Çünkü internetten ciddi paralar kazanmak istiyorsanız ilk başlarda belli bir miktar paraya ihtiyacınız olacak. Örnek vermek gerekirse bir site kurmak istiyorsanız domain ücreti, host ücreti, site içi ve site dışı teknik bazı işlemleri bilmiyorsanız bunlara ödeyeceğiniz ücretler gibi. Nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız GooMass gibi bir eğitim setini almanız gerekir ki buda doğal olarak ücretlidir. Bunlar aslında çok ufak ücretlerdir, ileride kazanacaklarınıza bakınca. Ama insanlar ilk başta hakikaten bu kadar küçük ücretleri bile bulamayacak durumda olabiliyorlar. Hal böyle olunca birkaç kişi birleşip bir site kurmaya, dosya upload etmeye, reklam oku para kazan gibi ne kısa vadede ne uzun vadede bir şey kazandırmayacak ve muhtemelen bir süre sonra pes edip yarıda bırakılacak kazanç olmayan işlere giriyorlar. Yani özetle internetten para kazanılmamasının sebebi birazda kişinin sermaye yatıramamasından kaynaklanabiliyor.

Bazı Kişiler Neden İnternetten Para Kazanılamayacağını Savunuyor ?

Kimi zamanlar forumlarda şöyle yazılar görürüsünüz: “Bırakın bu işleri palavra bunlar.” Emin olun bunları yazan kişiler, internetten para kazanma işlerine yanlış yollardan girip, ne yapacağını tam olarak bilemeyen ve sonuç olarak başarısız olup işi bırakan kişilerdir. Zaten internetten çok fazla paralar kazan kişilerin çok boş vakitleri olmadıkları için böyle forumlara girip saatlerce şöyle paralar kazandım, bu şekilde kazandım diye anlatma gereği duymazlar. İnternetten para kazanmak gerçekten bir başarıdır ve internetten para kazanan kişilerde forumlarda bunu anlatmak yerine GooMass yazarları gibi tecrübelerini, bilgilerini çok haklı olarak satışa sunarlar. Çünkü kimse başarısının anahtarını bedava paylaşmak istemez. Bu sebeple forumlarda genelde başarısız olan kişilerin yazılarına rastlamanız mümkündür. Biz sizlere birkaç haftada ya da birkaç ayda internetten çok zengin olmanın yollarını vaat etmiyoruz ama internetten para kazanma yollarını öğrenmenize ve uygulanmanıza yardımcı olacak bir uzmana ihtiyacınız olduğunu söylüyoruz. İnternetten para kazanmak için atmanız gereken doğru adımların sonunda emin olun çok güzel bir gelir elde edebilirisiniz yeter ki bu aoğru adımların ne olduğunu ve nasıl atılacağını uzmanından ya da uzmanlarından öğrenin.

Bir önceki yazımız olan Affiliate Marketing İle İnternetten Para Kazanmanın Yolları başlıklı makalemizde affiliate, affiliate marketing ve goomass hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • paraya ihtiyacı olan
 • avrupada para kazanmanin yollari
You can leave a response, or trackback from your own site.

12 Responses to “İnternetten 5 Ay’da 37.000 TL Para Kazandılar”

 1. 5 ay gibi kısa bir sürede internet platformundan başka bir platformda para kazanmak mümkün değil. İnternet ulaşım kolaylığı ve hızlı yapısı sayesinde üretici ve tüketiciyi çok hızlı bir biçimde buluşturuyor. Yazınızda bunu çok güzel açıklamışsınız. Teşekkürler

 2. Semih dedi ki:

  bide ben tam olarak kavrayabilsem şu kazanç olayını

 3. Ahmet Taha dedi ki:

  Bizim ülkemizde önyargılı insan çok fazla gerçekten. Bunların gerçek olduğuna insanları inandırmak çok zor. Gerçi inandırmaya neden çalışalım orası da ayrı bir konu tabi… Pastadan sadece bu işe inananlar yese de bişey kaybetmeyiz öyle değil mi 🙂

 4. Furkan dedi ki:

  İnternetin Türkiye de kullanılması zaten fazla eskiye dayanmıyor. Daha yeni yeni internet konusunda ilerliyoruz ve insanlar artık internet üzerinden para kazanılabileceğini biliyor. Ancak hala ülkemizde yaşayan bazı kesimleri bu konuya inandırmak çok zor. Fakat şahsen gördüm internetten aylık 10 bin lira kazanan kişiler var ülkemizde. İstendiği takdirde ve gerekli kaynakları edindiğinizde bu işi yapabilmeniz hiçte zor değil. 😉

 5. mert dedi ki:

  5 ayda 37 bin lira değil 7 bin lira kazanmak bile ülkemizde insanları bu alana çekebilir 🙂 ne yazık ki bazı alanlarda henüz emekleme aşamasındayız. internet de bu alanlardan biri. eticaret tam oturduğunda, insanlar interneti benimsediğinde çok daha fazla ve farklı kazanma yollarının ortaya çıkacağını düşünüyorum. ama satış ortaklığı her zaman öncelikli alan olacaktır.

 6. ırfan dedi ki:

  yukarda yazılanlar gercekten dogru arkadaslar.para kazandıran bir ekıtab ve şiddetle bu kıtabı satın almanızı onerırım.nedenmı?cunku bendede aynı kıtap var.aynı zamanda satıs sonrası destek hizmetide muhtesem.paranız yabana gıtmez buna ınanın.

 7. İskender dedi ki:

  Kısaca Gitti Gidiyor gibi bir siteden bahsediyorsunuz kendinizi köprü gibi düşünün sadece kira parası alır gibi üretici gelecek sizin sitenizde satacak sizde %5 gibi bir komisyon alarak tüketiciye ürünü teslim edeceksiniz ve sitenize güvenen kullanıcılar sitenizi tercih edecek.

 8. Can dedi ki:

  Çok zengin bir insana abi nasıl kazandın sorusunu sordum ve aldığım cevap beni hayrete düşürdü. Hiç üretim yapmadım dedi. Nasıl sorusuna gelirsek eğer: TİCARET. Ürün al sat yaparak zengin olmak, yolunu yordamını bilirseniz çok kolay. Üstelik marketing sistemleri bile sizin bir sermaye sahibi olmamanızda önemli değil. Tek yapacağınız müşteri bulmak ve müşteri adına sipariş vermek. Müşteri bulmak içinde elinizde internet gibi bir kaynak var 🙂 Bol kazançlı günler.

 9. Mahmut dedi ki:

  Bu parayı herkes kazanamaz.Bu parayı kazanabilmek için öncesinden bilgi birikiminiz olması gerekiyor. Boş zaman gerekiyor ve sabırda önemli. Dilinizi iyi kullanabilmeniz lazım ikna kabiliyetiniz yüksek olmalı ki alt üye çekebilseniz.Satış ve alt üyeye dayalı bir sistem olduğu için herkes yapamaz.

 10. Deniz dedi ki:

  İnternet üzerinden yapılmış herşeye inanabilirim. Çünkü artık insanlar bir çok ihtiyacının internet üzerinden karşılamakta. Düzenli çalışma ve kaliteli bir proje ile 5 ayda 37binlira kazanılabilir gibi geliyor.

 11. Hakan dedi ki:

  Gerçekten inanılmaz bir rakam, videoyu izledim bende kısa zaman da bu iş koluna bende girmeyi düşünüyorum, ama tabi yeterli tecrübe edindikten sonra verilen bilgiler gerçekten iyi acaba başarılı olabilir miyim ? diye kendime soramadan da edemiyorum doğru hedefler belirlemek gerekiyor her şeyden önce .

 12. Creative dedi ki:

  İnternet üzerinden satışa sunulan ürünlere kendi yorumunuzu ve ufak bir araştırmayla yapacağınız bilgili çekici bir makale ile para kazanılabiliyor.Yaptığınız iş biraz reprezantlığa benziyor ürünü sadece sanal ortamda tanıtıyor yağlandırıp ballandırarak makaleyi tanıtım makalesi hazırlıyorsunuz bakıldığında o kadar zor bir meslek değil karlı olabilir

Leave a Reply