İnternetten Para Kazandıran Siteler

Herkesin istediği birşeydir internetten bilgisayarın başından para kazanmak. Bu sanılanın aksine çokta zor değildir. Birçok kişi bu işi profesyonel bir işi yapmakta olup,internet üzerinden bilgisayar başından birçok para kazanmaktadır. Bu işi yapan kişilerin ya kendi siteleri vardır, ya da internet üzerinden bazı sitelerden bu paraları kazanmaktadırlar.

İnternetten para kazandıran sitelerin listesini paraci.net ten araştırarak bulabilirsiniz.Bu sitede internetten para kazandıran birçok site detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Bende bu yazımda internetten para kazandıran kendimin de denediği birkaç yöntemi sizlerle paylaşacağım.İnternet üzerinden anket doldurarak para kazandıran sitelere biraz değinmek istiyorum.Anket doldurarak para kazanmak kulağa hoş gelebilir,burda önemli olan kaliteli anket firmalarıyla çalışmaktır.Google arama motorundan anket siteleri diye arattığınızda karşınıza birçok site çıkacaktır.Sizin yapmanız gereken firmanın güvenilirliğine kendinizin karar vermesi.Fakat 1-2 siteyle çalışırsanız pek bir para kazancınız olmayacaktır,o yüzden benim tavsiyem 10-15 anket sitesine kayıt yaptırmanızdır.Bu sayede kazanabileceğiniz miktarda gözle görülür artışı sizde farkedeceksiniz.Düzenli çalıştığınız takdirde aylık kazancınız 400-500 doların altına düşmeyecektir.Bu bir öğrenci için,ek iş arayan biri için veya bir ev hanımı için çok büyük ve hatırı sayılır bir meblağdır.

Bahsetmek istediğim bir diğer yöntem ise upload işi, yani Türkçe siyle yükleme işidir.Upload işiyle nasıl para kazanabilirsiniz? Upload işi herhangi bir siteyle genelde paylaşım sitelerine yapılacak olan dosya yüklemesiyle ilgilidir.Örnek vermek gerekirse Bir film forum paylaşım sitesine üyesiniz.Bildiğiniz gibi bu sitelerde üyelerin film paylaşımı yapması serbesttir.Hatta bu tarz siteler zaman geçtikçe çok paylaşım yapan üyelerini belli forum kategorilerine moderatör yani yönetici yaparlar.Bu sitelerin çok paylaşım yapan üyelerine yöneticilik vermesi onlarında işine gelir çünkü forumları devamlı güncel kalır.

Upload işine gelirsek örneğin bu film sitelerinin birinde yeni bir filmi paylaştınız.Forumun diğer ziyaretçileri filmin yeni olmasından dolayı dolayısıyla sizin paylaşım yaptığınız upload sitesinin linkinden filmi indirmeye başlayacaktır. Peki siz bu işten nasıl para kazanacaksınız? Siz bu upload işinden siteye gelen ziyaretçiler sizin yükleme yaptığınız linkten filmi indirmeye başlayıp bu işe devam ettikçe ve bu sayı belli rakamlara ulaşınca siz para kazanacaksınız.Dahat detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kolay Para Nasıl Kazanılır? başlıklı makalemizde kolay para ve para nasıl kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • para kazandıran upload siteleri
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply