Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail okuyarak para kazanmak, email okuyarak para kazanma, reklamlardan para kazanmak, mail oku kazan, mail oku para kazan hakkında bilgiler.

Mail Okuyarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanma fırsatlarının Türkiye’ye ilk giriş tarihi 1990’lı yılların ortalarına rastlar. Bu yıllarda Türk internet kullanıcıları ilk olarak email okuyarak para kazandıran yabancı sistemlerle tanıştı.

Bu kullanıcılardan birisi de bizzat kendimdim.  Yaptığım analizler sonucu aradan onca yıl geçmesine rağmen sistem olarak büyük bir değişikliğin olmadığını fark ettim.

Reklamlardan Para Kazanmak

Sistem şu şekilde işliyor. Bazı reklam firmaları öncelikle kendi sistemlerine üye topluyor. Üye toplamak için, insanlara mail reklamı gönderileceği, gönderilen mailleri okudukları takdirde para kazanacakları anlatılıyor.

Sistemin üye sayısı diyelim ki 100.000 oldu. Daha sonra ilgili reklam firması gidiyor büyük bir reklam veren firmaya. Hadi bu da Vestel olsun. Diyor ki bak arkadaş benim 100.000 üyem var ve bu üyelerimin hepsi de göndereceğim maillerdeki reklamları bilerek ve isteyerek okumayı kabul etmiş üyeler.

Tabii, Vestel bu durumu kaçırmıyor, çünkü her yıl dünyanın bütçesini ayırıyor reklam giderlerine. Reklam firması, Vestelden aldığı ücretin bir kısmını gelen mailleri okuyup para kazanan üyelerine dağıtıyor. Kısaca, bu tip kazanç kaynaklarının temel mantığı bu şekildedir.

Mail Oku Kaç Para Kazan

Bir de şu vardır ki, mail oku kazan derken asıl önemli mesele ne kadar kazanacağınızdır. Yani, bu işi yapan pek çok firma, bir mail başına size 1 kuruş 2 kuruş gibi çok küçük rakamlar teklif edebilir. Akşama kadar 100 tane mail okusanız bu da size sadece 1 TL getirir ki verdiğiniz emeğe mi yanarsınız, heba olmuş gününüze mi?

Mail Okuyarak Para Kazanma ve Network Üyelik Sistemi

Bazı firmalar ise, hem sistemlerine çok daha fazla üye toplayabilmek için hem de üyelerinin 1 kaç kuruştan çok daha fazla kazanabilmesini sağlamak için Network Marketing Üyelik sistemi kullanırlar.

Nedir Network Marketing?

Mail Oku Kazan Network

Mail Oku Kazan Network

Resimde de gördüğünüz gibi, network adı üzerinde üyelerden oluşan bir ağdır. Örnek vermek gerekirse;

1. Seviye: En üstte sizin bulunduğunuz yer.

2. Seviye: Sizin vasıtanızla üye olmuş iki kişi.

3. Seviye: 2. seviyenin vasıtasıyla üye olmuş 4 kişi.

4. Seviye: 3. seviyenin vasıtasıyla üye olmuş 8 kişi.

Mail Oku Kazanç Sistemi Nasıl İşliyor ?

Örneğimizi genişletelim. Her üyeye günde 20 mail gönderildiğini düşünelim. Ve mail başı 5 kuruş ödendiğini farz edelim.

1. Seviye okuduğu e-mail başı 5 kuruş kazanç = 5 kuruş

2. Seviye okuduğu e-mail başı 4 kuruş kazanç = 2 *2= 4 kuruş

3. Seviye okuduğu e-mail başı 3 kuruş kazanç = 3* 4=12 kuruş

4. Seviye okuduğu e-mail başı 2 kuruş kazanç = 2*8=16 kuruş

Toplamda 1 mail üzerinden 37 kuruş kazanç yapar ki günde 20 mail gönderildiğine göre sizin kazancınız 740 kuruş olur.

Normalde 100 kuruş kazanacak iken network üyelik sistemi ile kazancınız tam 740 kuruş oluyor.

Mail Oku Para Kazan Firmaları

Size bu konuda gerçekten başarılı bir kitaptan bahsetmek istiyorum. Kitabın adı Anket Doldur Para Kazan. Kitapta başarılı şekilde ödeme yapan 100’ün üzerinde anket firması bulunuyor. Bu anket firmalarını incelemem sonucunda sorunsuz bir şekilde ödeme yaptıklarını tespit ettim. Bu firmalar size anketleri mail olarak gönderiyorlar ve siz de okuduğunuz her mail başı ödeme alıyorsunuz.

İşte Mail Okuyarak Para Kazanmak Kanıt Videosu

Hemen mail okuyarak para kazanmaya başlamak için lütfen buraya tıklayınız.
Mail Okuyarak Para Kazanmak hakkında önemli bilgileri paylaştığımız makalemiz hakkında yorum yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.

Benzer makalelerimiz:

Mail Okuyarak Para Kazan

Bir önceki yazımız olan Borsada Nasıl Kazanılır başlıklı makalemizde borsa, borsa nasıl oynanır ve borsa oynamak icin ne kadar para gider hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • mail okuyarak para kazanmak
 • ücretli e-posta okuma işleri
 • mail okuyarak para kazanma
 • ücretli e posta okuma işleri
 • mail okuma
 • reklam okuyarak para kazanma
 • mail okuyarak para kazan
 • parakazanmak
 • ücretli e posta okuma işi
 • e posta okuyarak para kazanmak
You can leave a response, or trackback from your own site.

38 Responses to “Mail Okuyarak Para Kazanmak”

 1. oyyla.com dedi ki:

  Mail Okuyarak Para Kazanmak | Para…

  Mail okuyarak para kazanmak, email okuyarak para kazanma, reklamlardan para kazanmak, mail oku kazan, mail oku para kazan hakkında bilgiler….

 2. 101bilge.com dedi ki:

  Mail Okuyarak Para Kazanmak | Para…

  Mail okuyarak para kazanmak, email okuyarak para kazanma, reklamlardan para kazanmak, mail oku kazan, mail oku para kazan hakkında bilgiler….

 3. zerten dedi ki:

  dürüstlüğünüz için teşekkür ederim.

 4. seval dedi ki:

  güzel bir para kazanma sistemine benziyor, ama hangi sitelerin gerçekten ödeme yaptığından nasıl emin olabiliriz?

 5. […] Mail Okuyarak Para Kazanmak Posted in Para Kazanma Tags: email oku kazan, email oku para kazan, email okuyarak para kazan, mail oku kazan, mail oku para kazan, mail okuyarak para kazan « Steve Jobs Ölüyor mu? Galatasaray’ı Elektrik Çarptı » You can leave a response, or trackback from your own site. tweetmeme_url = ‘http://www.paraci.net/mail-okuyarak-para-kazan.html’; […]

 6. cem dedi ki:

  para nereye gelıyor hesap numarasımı verıyoruz nasıl oluyor

 7. corumluismail19 dedi ki:

  internetten para kazanmak istiyorsanız ziyaret edin orada tüm internettn para kazanna yolları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

 8. gökhan dedi ki:

  Türkiyenin en büyük garanti para kazanma sitesi anket doldurun yada gelen e-mail leri okuyun para kazanın evet yanlış duymadınız bu kadar kolay bir bakın pişman olmayacagınızdan eminim…

 9. corumluismail19 dedi ki:

  yalnız bazı site yazarları mail başına 5-25 dolar arası para kazanıldığını söylüyorlar. bu gerçekten mi

 10. elif turan dedi ki:

  bu işlem nasıl oluyo nasıl para kazanılıor

 11. huseyın ustun dedi ki:

  e mail okuyarak para kazanmak guzl bı sey..baslamak ıstıyorum

 12. ramazan turna dedi ki:

  nasıl para kazanılıyo nerden kayıt olunuyo arkadaslar

 13. Aydın dedi ki:

  gerçekten gelen mailleri okuyarak para kazanabiliyosunuz arkadaşlar. İlk etapta bende inanamamıştım ama… Bu konuda bir çok şirket olduğu için parayı yatırma şekilleri de buna bağlı olarak değişebiliyor tabi. Genelde paypal hesabı kullanıyor desek yanlış olmaz sanırım. Ben ne zaman gördüysem hep paypal hesabına yatırılıyo para…

 14. Muhammed dedi ki:

  Makalede sistemin işleyişi hakkında çok güzel bilgiler verilmiş. Eğer bu işe başlamak istiyorsanız bu makaleyi inceleyerek en azından işin temelini çözebilirsiniz.

 15. halil dedi ki:

  seviye sistemi gerçekten çok mantıklı hazırlanmış. bu sayede hem firmalar hem de kullanıcılar daha kolay olması gereken haklı para akışını sağlayabilir. her ne kadar diğer işlere oranla getirisinin az olduğunu düşünsem de mail ile para kazanan binlerce insan var. mutlaka denenmesi gereken bir alan.

 16. yılmaz dedi ki:

  mail okuyarak para kazanmak tabikide herkez ister ama nasıl üye olacağız

 17. nrnck dedi ki:

  ben bu işi, yapıyorum ve oldukça iyi kazanıyorum.. aşağıdaki linkten ğye olarak sizde başlayabilirsiniz.. bir şey satın almayacaksınız.. sadece mail adresinize geln maiileri okuyacaksınız..

 18. Çelik dedi ki:

  Can sıkıntınızı atabilceğiniz iyi bir iş şahsen ben yapmaya başladım mail başına çok az miktarlar veriyorlar bende farkındayım ama mail okumak o kadar zor değil yani saatte 100 mail okursanız iyi bir firmadan güzel paralar alabilirsiniz bu işi bir maşa olarakta kullanabilirsiniz bu işten sermaye yapıp diğer makaleleri okuyun bence

 19. Gizem dedi ki:

  Makaleniz için teşekkür ederim. Düşünsenize arkadaşlar ne kaybedersiniz? Gelen maillere tıklayıp açmak mı zor? Hemen kazanmaya başlıyorum ben. Ayrıca üye yaptığım kişilerdende para kazanabiliyor olmam işin en güzel yanı olsa gerek. Zaten biraz kazanmaya başlasam eşe dosta öneririm ki onlarda kazansın.

 20. Burak dedi ki:

  Zaten hepimiz hergün mutlaka maillerimize bakıyorzdur.Hergün sayfalarca span mailler geliyor siliyoruz.Peki gelen mailden hiç para kazandınızmı ? hayır.Bu yüzden neden gelen maillerdende para kazanamayasınız? . Ben şuan kullanıyorum buna benzer bi yöntem. Eninde sonunda maillerimizi kontrol ediyorz.Üstünede para alıyoruz en iyi yöntemlerden birtanesi.

 21. Orçun dedi ki:

  Pek aklıma yatan bir iş gibi gelmedi.Çünkü hergün maillerimi kontrol ediyorum ve gereken mailleri de kendim okuyorum.En azında kendi açımdan düşünüyorum ama eminimki sizde aynısını yapıyorsunuzdur.Başka yolları aramak daha mantıklı olur.Ama iş yoğunluğu olan şirketler tabiki de bir asistana ihtiyaç duyabilir iyi bir araştırma yapmak gerekiyor diye düşünüyorum.

 22. Emre dedi ki:

  Mail okuyarak para kazanmak diyoruzda ne kadar para kazanabiliriz birde maili gönderen kişi bizim maili gönderip göndermediğimizi anlayabiliyormu sadece böye bir sisteme üye olsa yine bize para verirlermi. Misal boyle bir işten aylık 100 lira kazanabilirimiyiz

 23. Murat dedi ki:

  Mail okuyarak para kazanma konusunu ilk kez duyuyorum. Bence çok mantıklı bir sistem . Kolay para kazanma yollarından biri bu sistem olabilir fikrindeyim. en çok işe yarayacak kişiler ise öğrenciler . Ufak çaplı paralar kazanabilirler diye düşünüyorum.

 24. çiğdem dedi ki:

  mail oku kazan üye

 25. murat dedi ki:

  Arkadaşlar bu sitede sunuluş olan para kazanma yöntemlerinden para kazanmak istiyorum bana yardımcı olun lütfen e postam Hiç bir girişimim yok bu kazanma teknikleriyle ilgili. Saygılarımla,

 26. murat dedi ki:

  postamı tekrar veriyorum murat_sevgi_58@hotmail.com aralarda gördüğünüz boşluklar aslında _ alt tiredir kayıt yapın çünkü epotam öyle

 27. admin dedi ki:

  İnternet sitelerinin çoğalmasıyla beraber birçok iş fırsatları oluştu. Bazen yazarak, bazen izleyerek bazen de okuyarak para kazanabilmeniz mümkün. Mail kutunuza gelen mailleri okuyarak bütçenize katkı sağlayabilir ve az da olsa cebinizi rahatlatabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanmak için, sahip olmanız gereken tek şey bir mail adresinizin olması. Buraya gelen mailleri okuyarak para kazanabilirsiniz. Yani oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz, bu da herkesin yapabileceği bir iştir.

  Birçok firma artık reklamlarını internet üzerinden vermektedir. Böylece daha çok kişiye, daha uygun fiyatlarla ulaşabilmektedir. Reklamlardan para kazanmak, reklam verenlerin siteye reklam vermesi ve o reklam sitesinin de o reklamı size okutması ile gerçekleşir. Bu sistem hem reklam okurlarını, hem de reklam veren firmayı mutlu eden bir sistemdir. Üstelik bu reklam firmalarının maillerinize gönderdiği anketleri doldurarak da para kazanabilirsiniz. Büyük firmalar, bu gibi reklam sitelerine para vererek, tüketicilerinin görüşlerini öğrenme fırsatı bulurlar. Böylece tüketicilerin istek ve taleplerine göre yeni ürünlerini şekillendirirler. Bu da onların tüketicileri daha çok memnun etmesini ve böylelikle daha büyük kitlelere ürün satarak, daha çok para kazanmasını sağlar.

  Mail okuyarak para kazanmak için çok fazla bir süre harcamanıza gerek yok. Çok kısa süre içerisinde mailinize gelen reklamları okuyarak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey arada bir maillerinizi kontrol etmek.

  İnternet üzerinden, reklam okuyarak para kazanmak için birçok site bulabilirsiniz. Fakat önemli olan bulduğunuz bu sitenin güvenli ve kaliteli olmasıdır. Siz de http://www.paraci.net web adresine bakarak, fırsatlardan haberdar olabilir ve para kazanmak için ilk adımı atmış olursunuz. Siteyi inceleyerek güncel kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde bulunan birçok para kazanma yöntemini de öğrenebilirsiniz.

 28. duygu ataoğlu dedi ki:

  bende üye olmak istiyorum ama nasıl olabilirim destek istiyorum

 29. ismail ürküp dedi ki:

  maillerinizi bekliyorum

 30. ferhat dedi ki:

  nasıl başvuyoruz

 31. emine dedi ki:

  üye olmak istıyorum yardımcı olur musunuz

 32. fırat dedi ki:

  başlamak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum..

 33. selma göçmen dedi ki:

  bende başlamak istiyorum tşklr

 34. selma dedi ki:

  nasıl nerden başlanacak yardımlarınızı bekliyorum.

 35. nur dedi ki:

  nasıl üye oabilirim.

 36. nur dedi ki:

  üye nasıl olunuyor.

 37. nur dedi ki:

  bende mail okuyarakpara kazanmak istiyorum.nasıl üye olacağım.

 38. Yasin Bayır dedi ki:

  Bende mail okuyup para kazanmak isterim.

Leave a Reply