Posts Tagged ‘facebook’

Google’dan Sonra Sıra Facebook’ta…

İngiliz Hükümeti vergilerde yeni düzenlemeler yaptı. Bu düzenlemelere göre dünyanın en büyük sosyal paylaşım siteleri arasında olan Facebook Türkiye’de ödemediği vergiyi İngiltere’ye ödeyecek. İngiltere’de vereceği bu verginin % 25 civarında olacağı öğrenildi. Dünyanın bir numara arama motoru olan Google’ında İngiltere’ye ortalama 130 milyon sterlin kadar vergi ödemek durumunda kalmıştı. Şimdi de İngiltere’nin ünlü bir yayın kuruluşu […]

Facebooktan Para Kazanmanın Yolları

Peki siz de hergün saatlerinizi verdiğimiz Facebooktan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız aşağıda anlatacağımız birkaç ipucu ile ilk adımları atabilirsiniz.

Facebook’tan Para Kazanma Yolları

Teknolojinin gelişmesi ve internetin de yaygınlaşması ile para kazanmak için birçok sektör de ortaya çıkmıştır. Birçok insan internet üzerinden yaptığı işlerle para kazanmakta ve geçimini sağlamaktadır.

Facebook ve Twitter’dan Para Kazanma

Bilgisayar sadece internette dolaşılan, video izlenen ve resimlere bakılan bir yer olmaktan çıkıyor. Tüm bunların yanında artık netten para kazanmak da mümkündür.

Paraci.Net Artık Facebook’ta

Facebook’ta oluşturduğumuz sayfamız Para Kazanma Yolları an itibari ile üye sayısı olarak bütün rakip Facebook sayfalarını geride bırakarak +3,600 kişi tarafından beğenilip takip edilmektedir.

Facebook ile Para Kazanmak

Facebook Para Kazanma, Facebook ile Para Kazanma, Facebooktan Para Kazanma, Facebook sayesinde para kazanmanız için hazırlanmış makale.