Posts Tagged ‘seo’

Arama Motoru Kullanıcıları

Yukarıdaki grafikte internet kullanıcılarının arama sonuçlarında odaklandıkları bölgeler koyudan açığa doğru renklendirilmiş olarak görülebiliyor. tüm bu kayda değer araştırma sonuçlarından elde ettiğimiz verilere göre Arama motoru kullanımı tüm dünyada pek pek pop ve milyarlarca birey tarafından düzenli olarak kullanılıyor.

Google Seo İle Google’da Üst Sıralara Çıkma

Google Seo; Google arama motorunda anahtar kelimelerde üst sıralarda listelenmek için yapılan çalışmaların tamamıdır. Google da ilk sayfa’da olmak için öncelikle google web yönetici kuralları’na uymak gerekir. Web sitenizi web yönetici araçlarına ekleyip sitenizi doğrulayarak istatistik ve önerilere ulaşabilirsiniz. Bu öneriler doğrultusunda yapılacak google seo uygulamaları ile sitenizi ilk sayfaya taşıyabilirsiniz.

Seo Araçları

Bilindiği üzere Google en gelişmiş algoritmaları kullandığı için en çok tercih edilen arama motorudur. Eğer siz de internet sitenizi google arama sonuçlarında üst sıralarda görmek istiyorsanız ya SEO uzmanları ile çalışacaksınız ya da SEO araçlarından faydalanacaksınız.

Google Arama Motoru Optimizasyonu

SEO adıyla bilinen ve İngilizce search engine optimization’ın kısaltması olan arama motoru optimizasyonu çalışması kelime temellidir. Bu optimizasyon çalışmasında önce sıralamalarda ön planda olması istenilen kelimeler netleştirilir. Bunun için arama motorlarında sitenizle ilgili kelimelerin ne sıklıkla arandığı analiz edilir.

Seo Efendisi

Seo efendisinin e kitabında sunduğu seo teknikleri muazzam biçimde gelişmiş, denenmiş ve ispatlanmış tekniklerden oluşan, adeta başarıya dayanmış bir merdiven niteliğinde.

Backlink Merkezi

Backlink Merkezi İle Çalışmadan Önce Bilmeniz Gereken ve Bilmeyi İsteyeceğiniz Gerçeklerin Bulunduğu Sayfa. İşte Backlink Merkezi Gerçeği.

SEO İle Para Kazanmak

Arama Motoru Optimizasyonu, İngilizce adıyla Search Engine Optimization, bilinen adıyla da SEO üzerine mutlaka okunması gereken harika bir makale.