Reklam İzleyerek Para Kazanma

Dünya genelinde yaşanan ekonomik krizlerin ülkemizde da etkilerinin görülmesi insanlar üzerinde olumsuz etkiler oluşturmuş ve irili ufaklı ekonomik sorunların yaşanmasına sebep olmuştur. Kişilerde bu ekonomik sorunların yanı sıra artan ihtiyaçlarını karşılayabilme telaşı içerisine girmiş ve boş zamanlarını değerlendirerek ek gelirler elde etmeye çalışmışlardır. Kimi kişiler tatillerde farklı işlerde çalışmışlar kimi kişiler ise evde çeşitli üretim hizmetlerine katılarak veya hizmet üreterek kazançlarına yeni kaynaklar oluşturmaktadır.

Bu kaynakların en başında artan bilişim teknolojilerine bağlı olarak ortaya çıkan internet sektörü yer almaktadır. “İnternet sektöründen nasıl kazanç elde edebilirim?” sorusunun cevabını küçük bir örnekle açıklamaya çalışalım.

Bu konuda internet ortamında birçok fırsat bulunmakla birlikte, bu makalemizde sadece reklam hizmetlerine değineceğiz. Eğer farklı yetenekleriniz varsa ve bunların internet ortamında kazanca çevrilebilecek adresleri bulmak ve daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız www.paraci.net internet adresi bu konuda size oldukça geniş kapsamlı bilgileri sunacaktır. Buradaki makale ve yorumları inceleyerek internetten para kazanma konusunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Birçok kişi gibi sizde evde televizyonda veya bilgisayarınızda reklam izliyorsunuzdur. Bu reklamları izlerken ne kadar kazandığınızı hesapladınız mı? Bu soruya cevabınız kazanç elde etmedim şeklinde ise bunu nasıl kazanca çevirebileceğinizi anlatmaya çalışalım. Evde bilgisayarınız ve internet bağlantınız varsa; dolduracağınız küçük bir form ile internetten reklam izleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu kadar basit… Bu konuda hizmet veren siteler, özel firmalara ait reklamları sizin mail adresinize göndererek veya internet ortamında izlemenizi sağlayarak kazanç elde etmenize yardımcı olmaktadır. Bu şekilde günlük ortalama 10-15 dolar gibi bir kazanç elde edebilir ve çalışmanıza bağlı olarak bu oranı daha da artırabilirsiniz. Böylelikle ayda yaklaşık 500– 600 dolar gibi bir kazanç elde etmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Para Çevir başlıklı makalemizde para ve para çevir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

 • reklam izleyerek para kazanma
 • evde reklam izleyerek para kazanma
 • internetten reklam izleyerek para kazanma
You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Reklam İzleyerek Para Kazanma”

 1. ahmet dedi ki:

  selammlar

 2. murat dedi ki:

  Admin merhaba,

  Bu internetten reklam izleyerek para kazanma konusunda daha detaylı bilgiyi ana sayfa da tekrar üzerinde duracak mısınız. Yoksa bu konu hakkında bilgi vermenizi istiyorum. Saygılarımla,

Leave a Reply