Link Kısalt Para Kazan 2024: En İyi 7 Site ve Uygulama

Link Kısalt Para Kazan 2024: En İyi 7 Site ve Uygulama

Aykut Editor
Aykut Editor Ocak 31, 2024
Yayın Tarihi 2024/01/31 at 2:48 AM
Link Kısalt Para Kazan
Link Kısalt Para Kazan

Gelişen internet teknolojisi, para kazanma yöntemlerinin de dönüşmesine yol açtı. Günümüzde insanlar internetten para kazanmak için farklı yollar denerken bunlardan yenisi olan link kısalt para kazan sistemini de merak ediyor. Link kısaltarak para kazanma nedir? İlk olarak bu soruyu yanıtlayıp içeriğimize başlayacağız.

Link kısalt kazan yöntemi, belirli bir URL’ye yönlendirilen bağlantıların tıklanması başına para kazanılacak alternatif online para kazanma yöntemidir. Link kısaltma ile para kazanma taktikleri ise siteler ve uygulamalara göre farklılık içerebilir. Link kısaltıp para kazanmak nasıl oluyor? İşte güncel bilgiler…

Link Kısaltarak Para Kazanma Nedir?
Link Kısaltarak Para Kazanma Nedir?

Link kısaltarak para kazanmak, son yıllarda internet kullanıcıları arasında yaygın olarak kullanılmasına rağmen çoğu kişi tarafından bilinmiyor.

Sosyal medyanın popüler hale gelmesiyle birlikte yaygınlaşan sistemde ne kadar çok tıklama alırsanız geliriniz de doğru oranda artar. URL kısaltarak para kazanmak için dijital platformlarda yüksek takipçiye sahip olmanız çok önemlidir.

Peki, link kısalt para kazan tam olarak nedir? Link kısaltma para kazanma yöntemi, genel olarak reklam amaçlı yönlendirilen URL’lerin kısaltılarak başka kullanıcılara tıklatmayı sağlamak ve aracı olarak URL kısaltan kişiye tıklama başına para ödemek üzerine kurulu bir sistemdir.

tr.link kısalt para kazan sitesi, Türkiye’de kullanılabilecek en güvenilir uygulamalar arasında yer alıyor. Bu konuya da ayrıca değineceğiz.

Evet, link kısalt para kazan siteleri aracılığıyla ciddi gelirler elde etmek mümkündür. Ek gelir olarak düşünebileceğiniz gibi eğer sosyal medya işleriyle yoğun olarak uğraşıyorsanız, alternatif bir gelir modeli olarak da değerlendirilebilir. Link kısaltma ile para kazanma taktiklerine hakim olduğunuzda gelir elde etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Link kısaltarak para kazanmak için aşağıdaki şartları taşımanız ve farklı uygulamaların belirlediği özel koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir:

 • Hile kullanımına yönelik olarak kesinlikle bot yazılımlar ya da yapay tıklama yöntemleri denememelisiniz. Link kısalt para kazan sitelerinde bu tür aktiviteler kolay bir şekilde tespit edilebiliyor.
 • Sitelerin birçoğu kendine özgü bazı kurallar geliştirmiştir. Tıklamaların analizleri bu kurallara göre değerlendirilir ve sonucunda ödeme de bu şartları yerine getiren kullanıcılara yapılır.
 • Tıklatma sayısı en az 1.000 olmalıdır. Tüm siteler, 1.000 tıklama başına para ödemesi yapmaktadır.
 • Her tıklama tekil bir kişi tarafından farklı adresler üzerinden yapılmalıdır. Bu nedenle sadece farklı IP adreslerinden yapılan tıklamalar kabul edilecektir.

Link kısaltarak para kazanma taktikleriyle daha fazla gelir elde edebilmeniz mümkündür. Ayrıca bu sistem, pasif gelir kaynakları arasında da gösterildiğinden dolayı hiçbir işlem yapmadan para kazanmanızı da sağlıyor. Şimdi siteleri ve uygulamaları inceleyelim…

Önerilen içerik: Sermayesiz Para Kazanma Yöntemleri

Link Kısaltma Para Kazanma
Link Kısaltma Para Kazanma

İnternetten link kısalt para kazan siteleri, genellikle yukarıda belirttiğimiz şartları ister. Bunun sonucunda da aylık ya da haftalık gelir elde etmeniz mümkün olur. Link kısaltarak para kazanma uygulamaları genellikle ücretsizdir. Birkaç basit adımda linkleri kısaltıp para kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

İnceleyeceğimiz link kısalt para kazan siteleri 2024 yılı için aşağıdaki gibidir:

 • tr.link
 • ShrinkMe
 • ShrinkEarn
 • Ouo.io
 • Pubiza

URL kısaltarak para kazanmak hakkında bu siteleri ve uygulamaları detaylı olarak inceleyelim.

Link kısalt para kazan sisteminin yer aldığı en güvenilir sitelerin başında tr.link geliyor. İlk olarak 2016 yılında hizmet vermeye başlayan platform, o yıldan bugüne kazanç dağıtmaya devam etmektedir. Bank Transfer, Papara, Litecoin, Tether ve Payeer gibi alternatif ödeme araçları ise kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Tr.link kısaltarak para kazanma sistemi, diğer tüm siteler gibi 1000 tıklamaya ödeme yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’de en iyi kazanç oranlarına sahip platformların başında geliyor. Kazanç oranlarına göz atalım:

 • Kazanç: Tr.link kısalt para kazan sisteminde 1.000 tıklama başına 62,45 TL ödeme yapar. Bu da popüler bir kullanıcının 100.000 tıklama için 6.245 TL kazanacağı anlamına gelir.

2- ShrinkMe

ShrinkMe: Link Kısalt Para Kazan
ShrinkMe: Link Kısalt Para Kazan

Shrinkme.io, link kısalt para kazan siteleri arasında yurt dışı kaynaklı dolar kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilir. Özellikle API desteği sunması, daha teknik çalışacak kişiler için önemli bir fırsat yaratmaktadır. Web sitesi sahipleri, sosyal medyada yüksek takipçi sayılı hesabı bulunan kişiler, bu API desteğiyle otomatik olarak para kazanır.

Link kısaltarak para kazanmak için ShrinkMe platformunu tercih ettiğinizde dolar olarak gelir elde edersiniz. Kazanç rakamlarına göz atalım:

 • Kazanç: Shrinkme.io ile Türkiye’den tıklatma sağlayan kullanıcılar 1000 tıklama başına 3,5 $ gelir elde eder. Bu da 100.000 tıklamada yaklaşık olarak 3.500 $ kazanç elde edeceğiniz anlamına geliyor.

3- ShrinkEarn

Link kısalt para kazan 2024 sisteminde en popüler platformlardan birisi olan ShrinkEarn, geçtiğimiz yılın en fazla ödeme yapan sitesi konumundadır. Kolay para kazanmak için basit bir şekilde süreci tamamlayıp link tıklatmaya başlayabilirsiniz.

Davet edeceğiniz kullanıcıların kazancının %20’sini bonus olarak elde etmeniz ise, farklı bir para kazanma yöntemini uygulamanızı sağlıyor. Kazanç oranlarına bakalım:

 • Kazanç: Link kısaltarak para kazanmak için ShrinkEarn ile Türkiye üzerinden gerçekleştireceğiniz her 1000 tıklama başına 3,5 Dolar kazanırsınız.

İlginizi çekebilir: Müzik Dinle Para Kazan

4- Ouo.io

Ouo.io: Link Kısaltarak Para Kazanmak
Ouo.io: Link Kısaltarak Para Kazanmak

Ouo.io, link kısalt para kazan modeli için düşük kazanç oranları sağlayan uygulamalar arasındadır. Diğer sitelere göre düşük kazanç sağlaması dezavantaj gibi gözükse de farklı para kazanma modelleriyle bunu en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca güvenilir link kısaltma siteleri arasında ouo.io’yu deneyerek düzenli gelir elde edebilirsiniz.

 • Kazanç: Ouo.io ile link kısaltarak para kazanmak, 1000 tıklama başına 1,5 Dolar gelir elde etmenizi sağlar.

5- Pubiza

Pubiza, İngilizce ve Türkçe yayın desteğiyle link kısalt para kazan sisteminde en şeffaf ve kullanışlı siteler arasında yer almaktadır. Tıklama gelirlerinin yüksek olması ise en önemli avantajı beraberinde getiriyor. Link kısaltarak para kazanma sürecine bu siteyle başlayabilir, yüksek gelirler ile devam edebilirsiniz.

 • Kazanç: Pubiza.com aracılığıyla 1.000 tıklatma başına mobil ve masaüstü için 120 TL gelir elde edersiniz. Bu da popüler bir kullanıcının 100.000 tıklatmaya 12.000 TL kazanacağı anlamına geliyor.

Link kısalt para kazan uygulamaları için örnekler ve kazanç oranlarını paylaştık. Peki, link kısaltarak nasıl para kazanılır? Detaylı pratik ipuçları içeren rehberimizi inceleyin:

 • Öncelikle kazancınızın CPM’lere göre belirleneceğini bilin. CPM, 1.000 tıklama başına alacağınız geliri ifade etmektedir. Tüm site ve uygulamalarda CPM sistemi uygulanıyor.
 • Linklerinizi birden fazla platformda paylaşmak, tıklama sayısını organik bir şekilde artıracağınız en önemli yöntemdir. Ancak bu uygulamada aşırıya kaçmamak önemlidir. Dijital platformlarda spam görünümü vererek güvenilirliğinizi sarsmayın.
 • Görünürlüğünüzü artırmak, tıklanma ihtimalini artıracaktır. Geniş kitlelere ulaşmak için YouTube başta olmak üzere tüm sosyal medya platformlarını kullanabilirsiniz.
 • Eğer yazılım geliştirmeyle uğraşıyorsanız, geliştirdiğiniz uygulamalarda reklam faaliyetleri için kısalttığınız linkleri kullanabilirsiniz.
 • Yukarıda saydığımız bazı platformlar, ek olarak reklam kodu hizmeti de sunmaktadır. Web sitenize bu kodları ekleyerek reklam gösteriminden de ek gelir elde edebilirsiniz.
 • Link (URL) kısaltarak para kazanmak için sadece güvenilir platformları tercih edin. Güvenilir olmayan platformlar ödeme yapmama riskini taşırken aynı zamanda spam linkler göndererek güvenilirliğinizi zedeleyebilir.
Link Kısaltarak Kaç Para Kazanılır?
Link Kısaltarak Kaç Para Kazanılır?

Link kısalt para kazan sitelerinin hepsi, CPM oranlarını web sitelerinde yayınlamaktadır. Bu nedenle kazanç oranları şeffaf bir şekilde önceden belli olarak kazancınızı yönlendirmenizi sağlar. Link kısaltarak para kazanmak için toplam geliriniz CPM (tıklama başına ödeme) üzerinden belirlenir.

Link kısaltarak ne kadar para kazanılır? Pubiza platformundaki örnek kazancınızı hesaplayalım:

 • Pubiza, 1.000 tıklama başına 120 TL ödeme yapmaktadır. Mobil ve masaüstü tıklamaları için aynı olan bu rakam, tek bir ödeme yönteminin geçerli olmasını sağlar.
 • Sosyal medya, web siteleri ve diğer tüm dijital platformlarda popüler bir kişi olduğunuzu farz edersek aylık 150.000 tıklamaya ulaşmanız mümkündür.
 • 150 bin tıklamada aylık geliriniz yaklaşık olarak 18.000 TL olacaktır.
 • İnternetten para kazanma sistemleri içerisinde pasif gelir kaynağı olarak bu rakam, ek gelir açısından çok iyi bir miktardır!

Önerilen içerik: Blog Yaz Para Kazan

Sıkça Sorulan Sorular

Link kısalt para kazan 2024 sistemiyle alakalı olarak en sık sorulan soruları yanıtlayalım:

Link kısaltma ile nasıl para kazanılır?

Link kısaltarak para kazanma adımları genellikle şu aşamaları içermektedir:
– Sitelere ya da uygulamalara üye olmak,
– Link kısaltma işlemini gerçekleştirmek,
– Kısaltılan URL’leri en uygun platformlarda paylaşmak,
– Tıklamaları analiz etmek, izlemek,
– Gerçekleşen kazancın düzenli aralıklarla hesaba aktarılması.

Link kısaltma siteleri ne kadar kazandırıyor?

Link kısalt para kazan sisteminde kazançlar genellikle CPM modeliyle belirlenir ve tıklama başına belirli bir miktar ödeme yapılır. Kazançlar platforma, ülkeye ve tıklama kaynağına göre değişir.

Link kısaltma siteleri güvenilir mi?

Link kısaltma sitelerinin birçoğu güvenilirdir. Ancak uygulamalar ve siteler arasında spam linkler çıkan, ödeme yapmayan bazı güvenilir olmayan alternatifler de mevcuttur. Bu nedenle yeteri kadar araştırma yapmadan hiçbir sisteme üye olmamanız önerilir.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir