Görev Yaparak Para Kazanmak 2024 | 5 Uygulama ve Site Önerisi!

Görev Yaparak Para Kazanmak 2024 | 5 Uygulama ve Site Önerisi!

Aykut Editor
Aykut Editor Aralık 1, 2023
Yayın Tarihi 2023/12/01 at 8:38 AM
Görev Yaparak Para Kazanma
Görev Yaparak Para Kazanma

İnternetten para kazanma konusunu araştıran kişi sayısı gün geçtikçe artıyor. Teknolojinin ilerlemesi, beraberinde gelir elde etme modellerinin de gelişmesine neden oldu. Günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden birisi ise görev yaparak para kazanma diyebiliriz. Bu içerikte sizlere görev yap para kazan sistemini anlatacağız…

Görev yaparak para kazandıran siteler 2024 yılında oldukça farklı görevlere ve seçeneklere sahiptir. Özellikle içerikte belirteceğimiz uygulamalarda görevleri yerine getirerek iyi miktarda kazanç elde edebilirsiniz. Amazon gibi çeşitli seçenekler için de değerlendirmeler yapacağız. O halde günlük görev yaparak para kazanmak hakkında detaylara geçelim…

Görev Yap Para Kazan Nedir?

Görev yap para kazan sistemi, siteler ya da uygulamalar aracılığıyla çeşitli görevleri üstlendiğiniz ve bu görevleri yerine getirdiğinizde kanıt sunduğunuz, onaylanması halinde ise ücret aldığınız bir sistemdir. Çoğu site ve uygulamada bir görev havuzu bulunur. Bu havuzdan kendinize uygun görevleri seçerek yerine getirebilir ve sonrasında para kazanabilirsiniz.

Görev yaparak para kazanma 2024 yılının enteresan iş fikirlerinden birisi olabilir. Boş zamanlarınızı değerlendirerek ek gelir yaratmak istiyorsanız, en önemli seçeneklerinizden birisi görev yapıp para kazanmaktır.

Görev Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Görev Yap Para Kazan
Görev Yap Para Kazan

Görev yaparak para kazanma uygulamalarının varlığından bahsettik. Peki, bu site ya da uygulamalarda tam olarak nasıl para kazanıyorsunuz? Sizler için detaylı bir liste hazırladık.

Görev yaparak nasıl para kazanılır diyorsanız, aşağıdaki listeyi inceleyebilir ve detayları öğrenebilirsiniz:

 • İnternetten görev yaparak para kazanmak için iki alternatif seçeneğiniz bulunuyor: Web siteleri ve görev uygulamaları! Güvenilir platformlara kolayca üye olabilir ve sonrasında görev yaparak para kazanabilirsiniz.
 • Bu sistemde ağırlıklı olarak bir görev listesi bulunur. Bu liste içerisinde çok çeşitli görevler yer alabiliyor. Örneğin sosyal medya platformlarında beğeni yapmak, yorum atmak, paylaşım yapmak vb. görevler gelebilir.
 • Görev açıklamalarında ilgili talimatlar yer alır. Bu talimatlara uygun bir şekilde görevi yapabilir, sonrasında screenshot alarak kanıt sunarsınız. Kanıtınız site ya da uygulama yönetimi tarafından onaylanırsa ilgili tutar bakiyenize yansıtılır.
 • Görev yap para kazan uygulamalarında çoğunlukla sosyal medya görevleri bulunur. Ancak bir işletme hakkında olumlu yorum yapmak, müzik videosuna yorum atmak vb. tüm görevler gelebilir.
 • Görevi üzerinize almadan önce açıklama kısmında ücret belirtilir. Yani o görevi yerine getirdiğinizde kazanacağınız ücret önceden bellidir.
 • Tekil bazda görev yapma ücretleri düşük olsa da bu görevler yaklaşık 1-2 dakika içerisinde tamamlanabiliyor. Yani günlük 2- 3 saatinizi ayırarak aylık iyi miktarlarda ek gelir yaratabilirsiniz.

Şimdi görev yaparak para kazanma ile ilgili uygulama ve site tavsiyelerine geçelim…

İnternetten Görev Yaparak Para Kazanma 2024: Site Önerileri!

Görev yapma sitelerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Ancak bu sitelerin birçoğunun güvenilir olmadığını belirtmemiz gerekir. Özellikle internetten para kazanma konusu için yoğun olarak dolandırıcılık yapılıyor. Siz de sadece kurumsal ve güvenilir uygulamalara şans tanımalısınız!

İnternetten görev yaparak para kazanma 2024 siteleri ve uygulamaları aşağıdaki gibidir:

 1. Dijital Görev
 2. Rek.App
 3. Görevcim
 4. Param Olsun
 5. Kazançlı Görev

Kolay görev yap para kazan sistemi için bu uygulamaları daha detaylı olarak tanıyalım.

Öneri içerik: Dizi İzleyerek Para Kazanma

1- Dijital Görev

Türkiye’de görev yaparak para kazanma siteleri denildiğinde akla ilk olarak gelen bir seçenek ile başlıyoruz: Dijital Görev! Gerçekten de bu alanda oldukça güvenilir bir hizmet sunuyorlar.

Sistem daha önce de bahsettiğimiz gibi basit bir şekilde işliyor. Çeşitli alanlarda önceden belirlenmiş ücretler dâhilinde bazı görev paketleri yayınlanır. Üyeler kendine uygun olan görevi alır, tamamlar ve sonrasında ödemesini alır. İşte evden ek gelir kazanmak için görev sitelerini kullanmak bu kadar basit!

Dijital Görev güvenilir mi? Elbette! Türkiye’de görev yap para kazan sistemine sahip en güvenilir sitelerden birisidir. Bunun nedeni yıllardır ödemelerini aksatmadan yapıyor oluşu ve İzmir’de bir dijital ajansa ait olarak kurumsal bir kimlik kazanmasıdır.

2- Rek.App

Görev Yaparak Para Kazanma Uygulamaları
Görev Yaparak Para Kazanma Uygulamaları

Görev yaparak para kazanma uygulamaları listesinde 2018 yılından beri aktif olarak yer alan Rek.App, görev sayısı en fazla platformlardan birisidir. Burada standardın dışına çıkarak farklı görevleri bulabilmek mümkün. Sisteme kolay bir şekilde üye olarak para kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

 • Günlük Kazanç: 5 TL – 40 TL
 • Adres: Rek.App

3- Görevcim

Görev yapıp para kazanmak gibi bir amacınız varsa görevcim uygulaması harika bir alternatif olabilir. İlgili platform, sosyal medya görevi ağırlıklı olmak üzere her gün binlerce yeni görev tanımlıyor.

Bugüne kadar kişi başına ortalama kazandırdığı tutar 2.000 ₺ civarındadır diyebiliriz. Bu da kişilerin görev yaparak para kazanmak için önemli bir fırsat yakaladığı anlamına gelir.

4- Param Olsun

Param Olsun, görev yaparak para kazanmak için gerek sağladığı görevlerle, gerekse de proje sayısıyla diğer uygulamalara göre oldukça avantaj sağlayan bir site. Kazanç miktarları düşük olsa da basit görevleri hızlıca tamamlayarak bakiyenizi doldurabiliyorsunuz. Aylık olarak güzel rakamlar kazanabilirsiniz.

5- Kazançlı Görev

Görev yaparak para kazanma uygulamaları arasında son bir güvenilir seçenek sunalım. Kazançlı Görev, yine köklü geçmişe sahip sitelerden birisi ve aktif olarak üyelerine para kazandırmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden gelen görevleri tamamlayarak güzel miktarlar kazanabilirsiniz.

Görev Yaparak Dolar Kazanmak Mümkün Mü?

Görev Yaparak Para Kazanmak
Görev Yaparak Para Kazanmak

Görev yaparak para kazanma 2024 uygulamalarını ve sitelerini sizlerle paylaştık. Burada yer alan siteler, güvenilir olarak tercih edilebilir. Ancak yine de detaylı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Görev yap para kazan sistemini merak eden kullanıcılar ek olarak dolar kazanmayı da amaç edinebiliyorlar. Günümüzde döviz fiyatlarının artması, insanların döviz kazancı elde etmeye çabalamasına yol açtı. Peki, görev yaparak dolar kazanmak mümkün mü? Gelin bu konuyu açıklayalım.

Öncelikle görev yapma sitelerinin birçoğu Türkiye merkezlidir. Yukarıdaki listede yer alan tüm siteler, TL bazında kazanç sağlar. Ancak yurt dışı kaynaklı bazı uygulamalarla döviz kazancı da elde edebilirsiniz. Görev yaparak para kazanmak için aşağıdaki uygulama önerileriyle dolar geliri elde edebilirsiniz:

 • Swagbucks
 • InboxDollars
 • InboxPounds

İlginizi çekebilir: Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Amazon’da Görev Yaparak Para Kazanmak

Görev yap para kazan sistemi en çok Amazon platformu için araştırılıyor. Amazon’da görev yaparak para kazanmak, belirli koşulları sağladığınızda mümkündür. Özellikle Mechanical Turk uygulamasıyla bunu yapabiliyorsunuz.

Amazon görev yaparak para kazanma için Mechanical Turk uygulaması, çeşitli görevleri (anket ağırlıklı) tamamlamanız ve buradan ek gelir elde etmeniz üzerine bir sistemdir. Markalar, anket yaptırarak kullanıcıların görüşlerini almak için Amazon’a para öder. Gelirin bir kısmı ise sizinle paylaşılır.

Bu uygulamaya Türkiye lokasyonuyla üye olmak zordur. Ancak lokasyonunu yurt dışı olarak ayarlayıp buradan gelir elde eden Türk kullanıcılar da bulunuyor.

Görev Yaparak Para Kazandıran Siteler: Kazanç Tablosu!

Görev yapıp para kazanmak için olası tüm alternatifleri değerlendirdik. Peki, toplam kazancınız ne kadar olacak? Örnek kazanç tablosu yardımcınız olabilir:

UygulamaGünlükHaftalıkAylık
Site 125 TL175 TL750 TL
Site 210 TL70 TL300 TL
Toplam35 TL245 TL1.050 TL
Görev Yap Para Kazan Örnek Kazanç

Yukarıdaki hesaplamaya göre iki alternatif uygulama kullandığınızda aylık 1.050 TL civarında gelir elde edebilirsiniz. Elbette boş vaktiniz çok ise görev yaparak para kazanmak için kullandığınız uygulama sayısını arttırabilirsiniz. Günlük 2-3 saatinizi ayırarak bu geliri elde edebilirsiniz.

Öneri içerik: Yorum Yazarak Para Kazanma

Görev Yap Para Kazan Uygulamaları: Pratik İpuçları!

Para Kazandıran Görev Siteleri

Son olarak görev yaparak para kazanmak ile ilgili pratik ipuçlarını sunalım:

 • Görev yapıp para kazanma ile ilgili uygulamalar, tekil bazda çok kazandırmaz. Bu nedenle olası tüm görevleri yaparak kazancınızı artırmanız gerekiyor.
 • Ayrıca farklı sitelere ve uygulamalara üye olarak oradaki görevleri de yapabilir, kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.
 • Görevlerin çoğunluğu sosyal medya üzerine olduğu için kendinize görev işlerinde kullanacağınız bir mail hesabı açın. Bu mail ile görevlerin yapılacağı sosyal medya platformlarına katılın. Böylece çok daha basit bir şekilde ilerleyebilirsiniz.
 • Bazı görevler kapsamlı olduğu için kazancı da yüksek oluyor. Bu görevleri kontenjanı dolmadan mutlaka üzerinize alın ve tamamlayın.
 • Pek çok sistemde davet et kazan yöntemi de uygulanıyor. Eğer sosyal çevreniz geniş ise bu kişileri davet ederek kazancınızı katlayın!

Görev yaparak para kazanma 2024 uygulamaları ve siteleri bu şekildeydi. Görüş, düşünce ve deneyimlerinizi YORUMLAR sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir