Film - Dizi İzleyerek Para Kazanmak: (Netflix) 9+ Uygulama

Film – Dizi İzleyerek Para Kazanmak: (Netflix) 9+ Uygulama

Aykut Editor
Aykut Editor Kasım 30, 2023
Yayın Tarihi 2023/12/01 at 8:46 AM
Dizi İzleyerek Para Kazanma
Dizi İzleyerek Para Kazanma

Dizi izleyerek para kazanma gerçek mi diye soruyor olabilirsiniz. Hemen yanıtlayalım: Evet, tamamen gerçek! Günümüzde online para kazanma yöntemlerine dizi ve film izleyerek para kazanmak da eklendi. Peki, dizi izle para kazan sistemi nasıl işliyor? Detayları sizlere sunuyoruz…

Aşağıda sizlere sunacağımız yöntemler ve uygulamalar ile sadece dizi izleyip para kazanmanız mümkün. Üstelik yeteri kadar vakit ayırdığınızda aylık önemli bir miktar ek gelir elde edebiliyorsunuz. Peki, Netflix dizi izleyerek para kazanma başvurusu nasıl yapılır? İşte tüm detaylar…

Dizi İzleyerek Para Kazanılır Mı?

İnternet ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte para kazanma yöntemleri de değişti. Bu değişiklik, beraberinde çok basit işler yaparak para kazanmanızın yolunu açıyor. Yöntemlerden birisi ise oldukça basit: Dizi izleyerek para kazanma!

Sadece film ya da dizi izleyip para kazanmak sizlere hayal gibi gelebilir. Ancak Netflix Tagged programıyla bu mümkün. Ek olarak bazı para kazanma uygulamalarıyla da ek gelir yaratabiliyorsunuz. Elbette Netflix film izleyerek para kazanmak için ilk duraklarınızdan birisi olacak. Tüm seçenekleri sizler için değerlendirdik…

Öneri içerik: Görev Yaparak Para Kazanma

Dizi İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Dizi İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?
Dizi İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Dizi izle para kazan sitelerine değinmeden önce ilk olarak nasıl para kazanacağınızı açıklayalım. Dizi izleyerek nasıl para kazanılır diyorsanız, sizler için yanıtladık:

 • Dizi izleyerek para kazanma sistemi oldukça yeni bir uygulama ve sistemin tam olarak düzene girmesi gerekiyor. Bu nedenle alternatifiniz oldukça az.
 • Sadece dizi ya da film izleyerek para kazanmak mümkün değildir. Uygulamalar, dizi izleme esnasında sizden bazı ek görevler talep edebilir.
 • Bu görevler arasında film ya da dizileri kategorize etmek, içerik kontrolü sağlamak, hata tespiti yapmak, teknik detayları kontrol etmek gibi spesifik işler bulunuyor.
 • Dizi izleyerek para kazandıran siteler, genel olarak bu görevleri sizlere sunarken gerçekleştirmeniz durumunda ödeme yaparlar. Bu bakımdan uygulamaların belirlediği şartlara ve kurallara uygun bir işlem yapmanız gerekiyor.
 • Bu süreci sürekli tekrarlayarak dizi ya da film izle para kazan sistemine dahil olabilirsiniz.

Şimdi Netflix dizi izleyerek para kazanmak ve fazlası için detayları inceleyelim…

Öneri içerik: Ödev Yaparak Para Kazanmak

Dizi İzleyerek Para Kazanma Siteleri 2024

Evde film izleyerek para kazanmak pek çoğunuz için hayal gibi gelebilir. Günümüzde Netflix başta olmak üzere birçok platform, film ya da dizi izleyerek para kazanma imkânı sağlamaktadır.

Dizi izleyerek para kazandıran siteler 2024 yılında şu şekildedir:

 • Netflix Tagged
 • MyPoints
 • Swagbucks
 • InboxDollars
 • Respondent.io
 • InboxPounds
 • QuickRewards
 • Viggle
 • SuperPay

1- Netflix Tagged

Netflix Dizi İzleyerek Para Kazanma
Netflix Dizi İzleyerek Para Kazanma

Son yıllarda popüler olan ve küresel çapta alanında lider konumda olan Netflix ile başlayalım. Netflix’ten para kazanmak için dizi izleyebilir, ek görevleri yerine getirebilirsiniz. Peki, Netflix dizi izleyerek para kazanma başvurusu nasıl yapılıyor? İşte Netflix Tagged programı detayları…

Netflix Tagged olarak çalışmaya başladığınızda aşağıdaki görevler sizi bekliyor olacaktır:

 • Film – dizileri kategorize etmek,
 • İçeriklerin yayın politikalarına uygunluğunu kontrol etmek (cinsellik, şiddet vb. unsurlar)
 • İlgili yapıma dair bilgileri girmek. Bu bilgiler arasında oyuncu kadrosu, yayım yılı, yönetmek bilgileri vs. yer almaktadır.
 • Konu içeriğine göre etiketleme yapmak da görevleriniz arasındadır.

Bu kapsamda Tagged programına dahil olabilir ve dizi izleyerek para kazanabilirsiniz. Peki, Netflix Tagged ne kadar kazandırır?

 • Kazanç: Tagged programı ile ayda 10.000 TL civarında ek kazanç elde edebilirsiniz.

2- MyPoints

Evden dizi izle para kazan sistemine dâhil olabilmek için para kazanma uygulamaları da harika fırsatlar sunmaktadır. MyPoints onlardan sadece birisi… MyPoints ile anket doldurarak, reklam izleyerek, müzik dinleyerek vb. yöntemlerle gelir elde edebiliyorsunuz.

Bu yöntemlerden birisi de dizi izleyerek para kazanmaktır! Temel olarak film ve dizileri izleyip yapım hakkında yorum eklemek gibi bir göreviniz oluyor. PayPal sistemiyle ödeme yapması dezavantaj gibi görünse de 5 $’ı geçen bakiyeniz için hediye çeki talebinde bulunabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Günlük 1 – 2 saatinizi ayırarak aylık 100 $ kazanç elde edebilirsiniz.

3- Swagbucks

Dizi izleyerek para kazandıran siteler arasında Swagbucks’ta gösterilebilir. Bilindiği üzere Swagbucks, online para kazanma yolları sunan bir platform. Video, reklam, film ya da dizi gibi yapımları izleyerek de para kazanabiliyorsunuz.

Temel olarak film ve diziler hakkında sizlere görevler veriliyor ve bu görevleri yerine getirdiğinizde ilgili tutarı kazanıyorsunuz. Yorum yapmak, kategorize etmek, inceleme yapmak bu görevlerden birkaçı olabilir.

 • Kazanç: Swagbucks ile film – dizi izleyerek ayda 50 $ – 100 $ arasında kazanç elde edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Çeviri Yaparak Para Kazanmak

4- Film İzleyerek Para Kazanmak: InboxDollars

Dizi izleyerek para kazanmak için InboxDollars platformuna da dâhil olabilirsiniz. Diğer uygulamalara benzer şekilde internetten para kazanmak için eşsiz fırsatlar sunan InboxDollars, dizi izleyip para kazanmanız için de görevler veriyor.

Görevleri tamamlayarak bakiyenize parayı yükleyebilir, sonrasında da çekebilirsiniz. Birden fazla görevi gerçekleştirdiğinizde ek bonus fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

 • Kazanç: InboxDollars ile ayda 1.000 TL ek gelir yaratabilirsiniz.

5- Respondent.io

Film İzleyerek Para Kazanma
Film İzleyerek Para Kazanma

Respondent.io, son yılların yükseliş trendine giren uygulamaları arasında gösteriliyor. Temel anlamda görüş bildirerek ve yorum yazarak para kazanmak için ideal bir sistemdir. Bu kapsamda film ya da dizi izleyerek para kazanmak mümkün oluyor.

Görüş ve inceleme yazmanız için markalar bu platformda yapımlarını sunuyorlar. Dünyaca ünlü markaların yer aldığını ve birçok görevin olduğunu söyleyelim.

 • Kazanç: Respondent.io ile aylık 5.000 TL gelir elde edebilirsiniz.

6- InboxPounds

Dizi izle para kazan sisteminde InboxDollars’tan bahsetmiştik. Şimdi sırada InboxPounds var… Diğer uygulamayla birebir aynı olan bu sistemin tek farkı Dolar yerine Pound kazandırmasıdır. Geriye kalan dizi izleyerek para kazanma yöntemleri aynen geçerlidir.

 • Kazanç: InboxPounds ile ayda 50 Pound gelir elde edebilirsiniz.

7- QuickRewards

Video izleyip para kazanma fırsatı sağlayan bir başka uygulamayla tanışın: QuickRewards! İlgili uygulama, video kapsamında film ya da dizi izlemek gibi görevler de verebiliyor. Video başına ortalama 25 Puan kazanırsınız. 100 Puanın karşılığı ise sadece 1 cent…

Diğer uygulamalara göre burada elde edeceğiniz kazanç daha düşüktür. Bu nedenle dizi izleyerek para kazanmak için yetersiz bir uygulama olduğundan bahsedebiliriz. Yine de boş zamanlarınızı değerlendirmek isterseniz, güzel bir alternatiftir.

 • Kazanç: QuickRewards ile ayda 20 $ kazanabilirsiniz.

8- Viggle

Evden dizi izleyerek para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir diğer site Viggle’dır. Platform, nakit olarak kullanabileceğiniz puanları toplamanız için video, film ve dizi izlemenizi talep ediyor. TV sağlayıcılarına abone olarak film izleyerek para kazanmak mümkün oluyor. Ek olarak puanlarınızı hediye çeki şeklinde de kullanabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Viggle ile ayda 1.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

9- SuperPay

Netflix dizi izleyerek para kazanmanın alternatif yöntemlerinden birisine daha yer verelim: SuperPay!

Evde dizi izleyip para kazanmak istiyorsanız, bu platforma üye olabilirsiniz. Genel olarak reklam izleyerek gelir elde etme modeline dayansa da film ya da dizi izlemek gibi görevler de gelebiliyor.

 • Kazanç: SuperPay ile ayda 2.500 TL gelir elde edebilirsiniz.

Dizi – Film İzleyerek Para Kazanma: Ne Kadar Kazanırım?

Film Dizi İzleyerek Para Kazanmak
Film Dizi İzleyerek Para Kazanmak

Dizi izleyerek para kazanma gerçek mi diye soranlar için sistemin detaylarını aktardık. Peki, sadece dizi ya da film izleyerek ne kadar para kazanılır? İşte konu hakkındaki yanıtlarımız:

 • Para Kazanma kategorimizde yer alan diğer yöntemlere göre dizi izlemenin düşük gelir potansiyeline sahip bir ek iş modeli olduğunu söyleyebiliriz.
 • Örneğin aynı süreler içerisinde evde makale yazarak çok daha fazla paralar kazanabilirsiniz.
 • Yine de boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz basit bir iş istiyorsanız, dizi izlemek harika bir alternatif olabilir.
 • Dizi izle para kazan sisteminin aktif kullanıcıları, aylık olarak ortalama 2.500 TL’lere varan kazançlar elde edebilmektedir.

Dizi İzleyerek Para Kazanma Başvuru İpuçları

Dizi izleyerek nasıl para kazanılır diyorsanız, başvuru ipuçlarımız sizlerle! Öncelikle sistemdeki uygulama ya da sitelere başvuru yapmanız için herhangi bir ön koşul bulunmuyor. Yani dizi izle para kazan uygulamalarına basit bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Bunun tek bir istisnası bulunuyor: Netflix!

Netflix dizi izleyerek para kazanma başvurusu yapmanız için bazı ipuçlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Öncelikle başvuru yapmadan önce sistemi detaylı olarak araştırmalısınız. Netflix Jobs, Tagged gibi platformlar konu hakkında detaylı bilgi sağlayacaktır. Tagged sistemine dahil olmak için paylaşılan iş ilanına başvurmanız ve kabul almanız gerekmektedir. Başvuru alabilmeniz için en önemli ipucu ise deneyim bilgilerinizi eksiksiz sunmak!

Yani yabancı dil biliyorsanız, önceden bu tarz bir iş yaptıysanız, film ve dizi izlemeyi seviyorsanız, tüm bilgilerin yer aldığı bir CV düzenlemeniz gerekir. Bu şekilde kabul görmeniz çok daha olasıdır.

Öneri içerik: Yorum Yaparak Para Kazanmak

Dizi İzleyerek Para Kazanma Yorumları

Son dönemde film izleyerek para kazanmak için yapılan araştırmalar yükseliş trendine girdi. Bunun asıl nedeni, Netflix ve çeşitli TV platformlarının popüler olmasıdır. Yani kişiler dizi izlerken para kazanmak gibi bir araştırma içerisindeler.

Sistemin detaylarını sizlerle paylaştık fakat film izle para kazan sistemine dahil olmadan önce kullanıcı yorumlarına odaklanmanız gerekir. Dizi izleyerek para kazanma yorumlarından elde ettiğimiz bilgiler ise şu şekildedir:

 • Kişiler, dizi izle para kazan sisteminden oldukça memnundur. Özellikle boş zamanlarını değerlendirmek, aylık düzenli ek gelir yaratması ve kültürel aktivite olarak değerlendirilmesi açısından sistem olumlu yorumlar almıştır.
 • Son dönemde dizi izleyerek para kazanma adı altında yapılan dolandırıcılık faaliyetleri ise olumsuz yorumların asıl nedeni konumundadır. Bu nedenle uygulama ya da site tercihi yapmadan önce yeteri kadar araştırmalısınız!
 • Kazanç miktarlarının alternatif yöntemlere göre düşük olması, eleştirilen bir diğer noktadır. Ancak kişiler genel kültür düzeyini geliştirmek için de bu sisteme dahil olabiliyorlar. Bu nedenle kişilere bağlı olarak değişen istisnai olumsuz yorumlar olabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Film İzleyerek Para Kazanmak: Nasıl Kazanılır?

Dizi izleyerek para kazanmak ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

Film izleyerek para kazanılır mı?

Evet! Günümüzde dizi ya da film izleyerek para kazananlar mevcuttur. Ancak sadece izlemeniz için hiçbir kuruluş size ödeme yapmıyor. Kategorize etmek, filme ait bilgiler girmek, içerik kontrolleri, yayına uygunluk gibi çeşitli işler için ödeme yapılıyor.

Dizi izleyerek para kazanma gerçek mi?

Bu içerikte sizler için dizi izle para kazan sistemini detaylı olarak aktardık. Bu doğrultuda dizi izleyip para kazanmak adına sistemin tamamen gerçek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak güvenilir bir site ve uygulama bulabilmek için araştırma yapmanız önerilir.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir