Anket Doldurarak Para Kazanma 2024: Güncel 27+ Uygulama

Anket Doldurarak Para Kazanma 2024: Güncel 27+ Uygulama

Aykut Editor
Aykut Editor Kasım 28, 2023
Yayın Tarihi 2023/11/29 at 7:06 AM
Anket Doldurarak Para Kazanma
Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket doldurup para kazanmak, günümüzde ek gelir fikri arayan birçok kişinin merak ettiği konuların başında geliyor. Anket ile para kazanmak için bazı uygulamalar ve siteler mevcuttur. Bu içerikte sizlere anket doldurarak para kazanma 2024 uygulama – site listesini sunacağız.

Online anket doldurma yöntemi, çok yüksek gelirler sağlamasa da mevcut gelirinize ek olarak düşünebileceğiniz çok iyi kazançlar yaratır. Anket doldurma siteleri arasında ise güvenilir olanları tercih etmek durumundasınız. Anket doldurarak para kazanmak için birden fazla uygulamayı aynı anda kullanmanız tavsiye edilebilir.

O halde anket doldur para kazan sistemini uygulama ve site örnekleriyle yakın merceğe alalım! 🙂

Anket Doldurarak Para Kazanma Nedir?

Anket Doldur Para Kazan
Anket Doldur Para Kazan

İnternetten para kazanma yöntemleri araştırıldığında basit ve kapsamlı birçok iş modeli çıkabiliyor. Anket doldurmak, basit iş modellerinden birisi olarak online para kazanma yöntemleri arasında uzunca yıllardır bulunuyor.

Anket doldurarak para kazanma sistemi, kullanıcılara anket doldurup para kazanmak üzerine fırsatlar yaratan ve bunu uygulama ya da site yoluyla gerçekleştiren bir sistemdir. Anketle para kazanmak herhangi bir beceri istemez ve çözdüğünüz anket başına gelir elde edersiniz.

İnternetten anket doldur para kazan sistemine kolay bir şekilde dâhil olabiliyorsunuz. Bunu dilerseniz mobil uygulamalar aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Sistemin detaylarını, site ve uygulama örneklerini sizlerle paylaşacağız.

Anketle Para Kazanmak Mümkün Mü?

Günümüzde anket ile para kazanmak mümkündür. Ancak aylık geçiminizi sağlayacağınız bir paraya ulaşmanız çok zordur. Bu işi sistematik bir şekilde yaparak ve anket doldur dolar kazan sistemine dâhil olarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Uygulamaların birçoğunda anket doldurarak para kazanmak şu şekilde gerçekleşiyor:

 • İlk olarak anket doldur para kazan uygulamasına üye olun.
 • Sonrasında ödeme bilgilerinizi girin.
 • Anketler genel olarak görevler halinde size tanımlanıyor.
 • Aylık düzenli bir şekilde anket doldurun.
 • Hesabınızda biriktirdiğiniz parayı belirlenen ödeme tarihinde çekin.

Buradan hareketle anket doldurarak para kazanmak mümkündür ve aktif halde uygulanıyor diyebiliriz.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri – 27+ Güvenilir Uygulama

Para kazandıran anketler seçenek bakımından çok fazla. Yani uygulama ve site önerileri oldukça çeşitlidir. Anket doldurarak para kazanma uygulaması arıyorsanız yapmanız gereken tek şey gerçek ve güvenilir bir uygulama bulmaktır.

Biz bu içerikte sizlere güvenilir uygulamalardan oluşan listeyi paylaşacağız. Ek olarak anket doldurarak dolar kazanma seçeneklerini de bulacaksınız. Hadi o halde uygulama listesini detaylı olarak inceleyelim!

İnternetten anket doldurarak para kazanma siteleri ve uygulamaları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 1. Anket Cepte
 2. Cevapla Kazan
 3. Google Ödüllü Anketler
 4. Yandex Toloka
 5. Swagbucks
 6. Toluna
 7. Branded Surveys
 8. LifePoints
 9. Opinion Outpost
 10. Valued Opinions

İşte anket doldur para kazan sitelerinin detayları…

1- Anket Cepte

Anket Doldurarak Para Kazanmak: Anket Cepte!
Anket Doldurarak Para Kazanmak: Anket Cepte!

Türk anket doldurarak para kazanma sitesi olan Anket Cepte ile başlayalım. Anket Cepte, anket yaparak para kazanmak için özel olarak üretilmiş bir uygulamadır. İçerisinde çeşitli konular için anketler görev halinde sizlere tanımlanıyor.

Her anketin belirli bir kontenjanı var ve dâhil olmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Belirlenen şekilde anketi doldurarak önceden belirlenen ücretin hesabınıza geçmesini sağlıyorsunuz. Uygulamanın ödeme yöntemi seçenekleri ise oldukça geniştir. Özellikle Papara ile para çekilebilmesi, büyük kolaylık sağlıyor.

 • Kazanç: Anket Cepte ile dolduracağınız anketlerden aylık 500 TL gelir elde edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Hızlı Para Kazanma Yöntemleri

2- Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler: Cevapla Kazan

Cevapla Kazan, anket çöz para kazan sloganıyla yola çıkan bir Türk para kazanma sitesidir. Anket doldurarak para kazanmak için bu sitenin kullanıcılarına özel avantajları bulunuyor. Uygulamada yer alan seçenekler ise şu şekildedir:

 • Aile Üyeliği
 • Referans Sistemi
 • Anket Çözmek
 • Kutu Sistemi

Anket doldur para kazan sistemi için Cevapla Kazan sitesinde 50 TL’lik ödeme sınırı bulunuyor. Yani bakiyeniz 50 TL’ye ulaştığında para çekme talebinde bulunabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Cevapla Kazan ile çözeceğiniz anketlerden aylık 500 TL kazanmak mümkündür.

3- Google Ödüllü Anketler

Anket doldurarak para kazanmak için güvenilir bir sistem daha önerelim: Google Ödüllü Anketler!

Google güvencesiyle anket çözerek para kazanabilirsiniz. Sistem, arama motorunu geliştirmek için bazı anketlerin size sunulması ve sizin de bundan para kazanmanız üzerinedir. Anketle para kazanmak için güzel bir başlangıç noktası olabilir.

Anket doldurup para kazanmak istiyorsanız Google Ödüllü Anketler’e üye olmak oldukça kolaydır. Mobil uygulama olarak indirebilir, her yerde anket doldurabilirsiniz.

 • Kazanç: Uygulamanın çok fazla anket göndermemesi nedeniyle kazançlar biraz düşüktür. Aylık 250 TL civarında ek gelir elde edilebilir.

4- Anket Doldurarak Para Kazanmak: Yandex Toloka

Arama motorları üzerinden devam ediyoruz. Reklam izleyip anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız Yandex Toloka ile tanışın! Yandex, Google’a benzer şekilde algoritmalarını geliştirmek ve arama motorunu daha da ileriye taşımak için Toloka aracılığıyla bazı işler yaptırıyor.

Uygulama ile sadece anket çözerek değil, aynı zamanda reklam izleyerek ve çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanmak mümkündür. Yandex Toloka para kazanma seçenekleri gün geçtikçe daha da gelişiyor.

 • Kazanç: Yandex Toloka ile elde edeceğiniz kazanç aylık 1.000 TL’leri bulabilir.

Öneri içerik: Yorum Yaparak Para Kazanma

5- Swagbucks

Swagbucks Para Kazanma
Swagbucks Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanma nasıl oluyor diyorsanız, Swagbucks ile tanışın! Güvenilir anket siteleri arayan birçok kişi bu uygulama ile tanışmıştır. Swagbucks, içerisinde oyun oynamaktan anket doldurmaya kadar çok geniş para kazanma seçenekleri sağlayan bir sitedir.

Uygulamanın en önemli avantajı, yapacağınız görevlerden düşük de olsa dolar kazancı elde etmenizdir. Bu kapsamda anket doldurarak dolar kazanma alternatifi olarak da düşünülebilir. Günlük görevlerinizi düzenli olarak yaptığınızda aylık iyi miktarlar kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız döviz üzerinden olacağı için diğer uygulamalara göre yüksektir. Aylık 2.500 TL civarında ek gelir yaratabilirsiniz.

6- Toluna

Toluna, diğer birçok firmayla bağlantılı çalışan ve anket doldur para kazandıran sisteminin en eski üyelerinden birisi olan bir uygulamadır. Site kapsamında düzenlenen anketleri insanlarla paylaşıp onların çözdükleri anketler üzerinden de para kazanabiliyorsunuz. Eğer çevreniz genişse, harika bir para kazanma fırsatı diyebiliriz!

Genel olarak sistem anket doldurarak para kazanmak için puan toplamakla başlıyor. Çözdüğünüz her anket için puan topluyorsunuz ve puanınıza göre hediye çeki alıyorsunuz.

 • Kazanç: Toluna ile elde edeceğiniz kazanç ortalama 1.000 TL civarında olacaktır.

7- Branded Surveys

Anket doldurarak para kazanma sitelerinin birbirine benzer sisteme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Onlardan birisi de Branded Surveys sitesidir. Online anket doldurmak ve beraberinde para kazanmak istiyorsanız harika bir seçenektir.

Uygulamadan anket doldur para kazan sistemine dahil olarak dolar kazancı elde edebiliyorsunuz. PayPal’ın ülkemizde yasak olması büyük bir dezavantaj olabilir. Ancak uygulamanın hediye kartı, çeki ve diğer ödeme sistemleri gibi alternatifleri de bulunuyor.

 • Kazanç: Branded Surveys ile aylık 100 $ gelir elde edebilirsiniz.

8- Anket Doldurup Para Kazanmak: LifePoints

Anket doldurarak para kazanmak istiyorum diyen binlerce kişi için LifePoints’i de listemize ekledik. Evden çıkmadan para kazanmak bu uygulama ile mümkün! Yapmanız gereken şey sadece anket doldurmak. Her bir anket ortalama 15 dakika sürüyor ve kazanç miktarları oldukça iyi durumda.

 • Kazanç: Ödemeler Pound üzerinden gerçekleştirilir. Aylık 50 Pound kazanç elde edebilirsiniz.

Öneri içerik: Para Kazanma Oyunları

9- Opinion Outpost

Güvenilir anket sitelerine verilebilecek örneklerden bir diğeri de Opinion Outpost uygulamasıdır! Opinion Outpost web sitesi, anket doldurarak para kazanma 2024 siteleri içerisinde güvenilir seçeneklerden birisidir.

Sistem temel olarak şu şekilde işliyor: Online anketleri kısa süreler içerisinde tamamlayın ve sonrasında puan kazanın. Kazandığınız puanları ister nakit isterseniz de hediye çeki olarak kullanın. PayPal sistemiyle nakit ödemeler gerçekleşse de Amazon hediye çekleri aracılığıyla da kazancınızı alabilirsiniz.

 • Kazanç: Opinion Outpost, günlük 10 $ tutarında hediye kazanmanıza yardımcı olabilir.

10- Valued Opinions

Valued Opinions
Valued Opinions

Anket yaparak para kazanmak istiyorsanız Valued Opinions harika bir alternatiftir. Siteye üye olduktan sonra e-postanıza gelen aktivasyon kodu ile üyeliğinizi tamamlayın. Sonrasında anket doldurarak para kazanmak için çalışmalara başlayın! Sistem bu kadar basit.

 • Kazanç: Anketleri tamamlayarak günlük 10 $ kazanç elde edebilirsiniz. Bu da aylık 10.000 TL’leri bulabileceğiniz anlamına geliyor.

11- Pawns.App

Para kazandıran anketler için en önemli alternatif seçeneklerden birisi de Pawns.App uygulamasıdır. İnternetten para kazanmak için birçok yöntemi bu sitede bulabilirsiniz. Ancak konumuz olan anket doldurmak, sitenin asıl görevlerinden birisidir.

Pawns.App ile anket doldurarak para kazanmanın püf noktalarını keşfedebilirsiniz. Uygulamanın döviz kazancı sunması, en büyük avantajınızdır. Genel olarak ödemeler ise bilinen ödeme yöntemleri ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca iPhone 15 kazanma fırsatı gibi çekilişler düzenlemesi de ek fırsatlar sağlamaktadır.

 • Kazanç: Bu site ile günlük 5 $ kazanç sağlayabilirsiniz.

12- Havucum

Havucum, Türk para kazanma siteleri arasında yer alıyor ve içerisinde birçok para kazanma seçeneği var. Temel olarak soruları yanıtlayarak para kazanıyorsunuz. Anket doldurarak para kazanmak için görev halinde gelen anketleri tamamlamanız yeterli.

Uygulamanın kendi puan sistemi var ve görevleri yaparak puan topluyorsunuz. Sonrasında bunları nakite dönüştürüp kullanabilirsiniz.

 • Kazanç: Havucum uygulaması ile aylık 500 TL kazanabilirsiniz.

13- Dentavox

Dentavox, anket doldurarak para kazanma uygulaması olarak kendi kurallarını bünyesinde barındırıyor. Hızlıca anket çözmek bu sitede yasak ve kuralları ihlal ettiğinizde üyeliğiniz iptal olur. Bu nedenle anketleri kısa sürelerde doldurmamanız önerilir! 🙂

Uygulamanın DCN adında kendi para birimi var. 10.000 DCN 0,01 dolara eşitlenmiştir. Anket doldur para kazan sisteminde gelen anketler ise günlük 5 $ kazanabilme fırsatını sağlıyor.

 • Kazanç: Dentavox ile aylık olarak 150 $ gelir elde edebilirsiniz.

14- Amazon Mechanical Turk

Güvenilir anket doldurarak para kazanma siteleri arıyorsanız, Amazon Mechanical Turk sistemini önerebiliriz. Uygulama, tamamen Amazon güvencesiyle çalışıyor ve markaların paylaştığı anketleri dolduruyorsunuz.

Kazanç oranları ise anket başına önceden belirlenmiştir. Yani her çözeceğiniz anket için farklı miktarlar kazanırsınız. Türkiye’den başvurular alınmıyor ancak çeşitli yollarla bu sisteme Türkiye’den dâhil olanlar mevcuttur.

 • Kazanç: Bu uygulama ile aylık 100 $ kazanabilirsiniz.

Öneri içerik: Para Kazandıran İş Fikirleri

15- Inbox Dollars

InboxDollars
InboxDollars

Inbox Dollars, para kazandıran anket uygulamaları arasında değerlendirilebilmektedir. İlgili sistem içerisinde para kazanabilmeniz için alternatif pek çok yöntem mevcut. Anket doldurup para kazanmak istiyorsanız, denemeye değer!

Anket değerleri genel olarak 0,50 – 5,00 $ aralığındadır. Çözdüğünüz ankete göre bu tutar değişiklik gösterir. Düzenli olarak anket doldurarak para kazanmak için uygulamada geçirdiğiniz süreyi artırmalısınız!

 • Kazanç: Inbox Dollars ile sadece anket doldurarak ayda 50 $ kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

16- Inbox Pounds

Anketle para kazanmak için önemli bir alternatif daha bulunuyor: Inbox Pounds! Sistem bir önceki uygulamaya benziyor. Tek farkı Pound kazancı sunması… Pound’un TL karşısındaki değeri de en büyük avantajınız konumunda. 🙂

Anket doldurarak para kazanma 2024 listesi içerisinde bu uygulamaya yer verebilir, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!

 • Kazanç: Inbox Pounds ile ayda 50 Pound kazanabilirsiniz.

17- Bounty

Anket doldurarak para kazanma uygulamalarına bir yenisini daha ekledik: Bounty! Uygulama içerisinde anket doldur para kazan sistemi aktif bir şekilde yer alıyor. Esas olarak şirket, tamamen araştırma şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Yani anket doldurup para kazanmak için gayet güvenilir bir uygulamadır.

Dünya çapında 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Bounty, 2014 yılından beri aktif olarak hizmet sağlıyor. Anket ile para kazanmak istiyorsanız, denemelisiniz!

 • Kazanç: Bounty ile aylık 250 TL – 1.000 TL arasında gelir elde edilebilmektedir.

18- i-Say

Anket doldurarak para kazandıran siteler 2024 listesinde i-Say’de yer alıyor! Kazandıran anket uygulamaları arıyorsanız en güzel seçeneklerden birisidir. Yatırımsız para kazanmak istiyorum diyenler için önemli seçenekler sunan i-Say, sektörün en eski üyelerinden birisidir.

Ödeme yöntemleri arasında Master Card seçeneklerinin yer alması, nakit olarak banka hesabınıza ödemeyi alabileceğiniz anlamına geliyor. En önemli avantajlardan birisi budur.

 • Kazanç: i-Say ile elde edebileceğiniz kazanç ortalama 1.000 TL civarında olacaktır.

19- ySense

Anket doldurma siteleri içerisinde küresel çapta ün kazanmış ySense ile şimdi tanışın! Uygulamanın anket doldurmaya alternatif olarak pek çok para kazanma seçeneği bulunuyor. Bu nedenle online para kazanmak için harika bir uygulamadır diyebiliriz.

Anket doldurarak para kazanmak için görev halinde gelen anketleri doldurun ve belirlenen rakamın hesabınıza geçmesini sağlayın. İşlemler bu derece basittir.

 • Kazanç: Uygulama ile ayda 500 $ ek gelir yaratabilirsiniz.

20- Fikir Pazarı

Son olarak Türkiye’den bir uygulama ile listemizi bitirelim. Anket doldurarak para kazanmak için Fikir Pazarı uygulamasını da kullanabilirsiniz. Çevrimiçi ücretli anketler için en güzel seçeneklerden birisi olan Fikir Pazarı, markaların anketlerini sizlere sunuyor ve önceden belirlenen miktarı, anketi tamamladığınızda bakiyenize yansıtıyor.

 • Kazanç: Fikir Pazarı ile aylık düzenli anket çözdüğünüzde 500 TL gibi kazançlara ulaşabilirsiniz.

Anket doldur para kazan 2024 uygulamalarını ve sitelerini sizlere aktardık. Şimdi, konuyla ilgili diğer güvenilir anket platformlarını sunacağız.

İlginizi çekebilir: Yazı Yaz Para Kazan

Diğer Güvenilir Anket Siteleri

Anket Doldurup Para Kazanmak
Anket Doldurup Para Kazanmak

Anket doldurup para kazanmak için birçok alternatif site ve uygulama bulunuyor. Bu uygulamaların birçoğu yurt dışı kaynaklı ve döviz kazancı elde etmenizi sağlıyor. Peki, güvenilir anket siteleri arasında başka hangi seçenekler var? İşte yanıtı:

 1. Surveytime
 2. Market Agent
 3. Opinion Inn
 4. Survey Junkie
 5. MyPoints
 6. Harris Poll Online
 7. One Pulse

Güvenilir ve gerçek para kazandıran anket uygulamaları bu şekilde. Sizlere bu içerikte 27 uygulama ve site önerisi sunduk. Eğer daha fazla para kazanmak isterseniz Para Kazanma kategorimize göz atabilirsiniz.

Anket Doldur Para Kazan Sistemi Ne Kadar Kazandırır?

Anket doldurarak para kazanmak pek çok yönden avantaj sağlıyor. Özellikle boş zamanlarınızda ek gelir yaratmak imkânı açısından bu uygulama ve siteler harika çözümler üretebilir. Peki, anket doldur para kazan sisteminde ne kadar kazanabilirsiniz? İşte yanıtı:

 • Uygulama listesinde de görüldüğü üzere tüm seçeneklerin anket başına düşük tutarlar ödediğini anlayabilirsiniz.
 • Ancak bu anketler kısa sürelerde tamamlandığı için yeteri kadar vakit ayırdığınızda aylık güzel rakamlara ulaşabiliyorsunuz.
 • Özellikle anket doldurarak dolar kazanmak üzerine uygulamaları ve siteleri de tercih edebilirsiniz. Bu kazancınızı artıracaktır.
 • Ek olarak birden fazla online anket doldurma uygulamasını eş zamanlı olarak kullanmanız, kazancınızı katlamanızı sağlayacaktır.
 • Tüm bu bilgiler doğrultusunda anket doldur para kazan sistemiyle aylık 2.500 TL ortalamasında gelir elde edebilmeniz mümkündür.

Anket Doldurarak Para Kazanma (Google – Hepsiburada)

Günümüzde anket doldurup para kazanmak için çok fazla seçeneğiniz var. Ancak insanlar Google ve Hepsiburada gibi güvenilir şirketlerin bu sistemi sunup sunmadığını merak ediyor.

Google ve Hepsiburada anket doldurarak para kazanma hakkında şu bilgileri verebiliriz:

 • Google’ın kendisine ait “Google Ödüllü Anketler” uygulaması, anket doldur para kazan sistemini en güvenilir şekilde sunmaktadır.
 • Birçok kullanıcı bu sistemde yer alıyor ve anketleri tamamlayarak para kazanıyor.
 • Ancak Hepsiburada’nın anket doldurarak para kazanma seçeneği olmadığını belirtelim. Çeşitli uygulamalarla anket gönderse de ilgili şirketin doğrudan bu yönde bir uygulaması bulunmuyor.

BONUS: Anket Doldurarak Dolar Kazanmak

Anket Doldur Para Kazan
Anket Doldur Para Kazan

Anket doldurup para kazanmak istiyorsanız, dolar kazancı elde etmeye öncelik verebilirsiniz. Bunun için dolar kazandıran anket uygulamalarını kullanmanız gerekiyor. Yukarıdaki listede birçok site ve uygulamanın dolar kazandırdığından bahsetmiştik. İşte anket doldurarak dolar kazanmak ile ilgili tüm uygulamalar:

 • Swagbucks
 • InboxDollars
 • İ-Say
 • Branded Surveys
 • Bounty
 • Dentavox

Anket Doldurarak Para Kazanmak Hakkında Yorumlar

Son olarak anket doldur para kazan sistemi hakkında kullanıcı yorumlarını aktaralım. Birçok kişi anket doldurarak para kazanmak için araştırma yapıyor ve çoğu kullanıcı gerçekten para kazanıyor. Ancak yorumlar olumlu ve olumsuz olmak üzere iki şekilde yapılmıştır.

Olumlu yorumlar genel olarak ek gelir yaratma fırsatı sunması, dolar kazanmanın mümkün olması ve aylık güzel miktarlar kazanılabilmesi üzerinedir.

Olumsuz yorumlar ise bu sistemde dolandırıcılık yapan kişi ve kurumlar olabildiği için kötü deneyim yaşayan kişiler tarafından yapılmıştır. Bu nedenle sadece güvenilir uygulamaları kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Öneri içerik: Al Sat Yaparak Para Kazanmak

Sıkça Sorulan Sorular

Anket ile Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanma 2024 listesi hakkında sıkça sorulan sorular şu şekilde:

Anket doldurarak para kazanan var mı?

Anket doldur para kazan sistemine aktif olarak dahil olan ve gerçekten para kazanan kişiler vardır. Yukarıdaki listede yer alan uygulamalar ile siz de kazanabilirsiniz.

Hangi anket siteleri para kazandırıyor?

Anket sitelerinin tamamı para kazandırmaktadır. Ancak kazanç miktarı ve güvenilir olup olmadığı gibi konularda kurumsallığa dikkat etmeniz gerekir. Sadece kurumsal geçmişi olan uygulamalara yönelmeniz önemlidir.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir