Para Kazandıran Oyunlar 2024: Güncel 40+ Para Kazanma Oyunu

Para Kazandıran Oyunlar 2024: Güncel 40+ Para Kazanma Oyunu

paraci
paraci Kasım 27, 2023
Yayın Tarihi 2023/11/29 at 7:06 AM
Para Kazandıran Oyunlar
İncelemeye Genel Bakış

Oyun piyasası her geçen gün gelişiyor ve oyuncu sayısı da artıyor. Günümüzde Gerçek para kazandıran oyunlar ile aylık olarak düzenli gelir elde edeceğinizi biliyor muydunuz? Bu içerikte sizlere oyun oynayarak para kazanmanın püf noktalarını vereceğiz.

Telefondan ve bilgisayardan oyun oyna para kazan sistemine dâhil olabilir ve kazanabilirsiniz. Yatırımsız ve gerçek para kazanma oyunları listesini sizlere sunuyoruz. Para kazandıran uçak ve şeker oyunu için de bilgiler bulabileceksiniz.

Papara ve diğer ödeme sistemleri aracılığıyla düzenli olarak gelirinizi alabiliyorsunuz. Peki, oyun oyna para kazan sistemi 2024 yılında gerçekten kazandırıyor mu? Evet! Üstelik dolar kazanmanız dâhi mümkün… İşte detaylar!

Oyun Oyna Para Kazan Sistemi Nedir?

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar
Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Öncelikle sistem hakkında özet bilgiler verelim. Para kazandıran oyunlar genel olarak oynadıkça kazan prensibine dayanıyor. Bu kapsamda birçok oyun online bir şekilde kullanılıyor. Oyunun genel kuralları var ve bu kurallar dâhilinde sisteme giriş yaparak para kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

Yatırımsız para kazandıran oyunlar ile siz de kazançlı çıkabilirsiniz. Günlük 2 – 3 saatinizi ayırarak oyun oynamanız, para kazanmanız için yeterli. Ancak daha fazla oyun oynayarak para kazanmak da mümkün. Yani kazancınızı artırabiliyorsunuz.

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Para kazandıran oyunlar mobil ve PC gibi farklı platform seçenekleri sunuyor. Online oyun oynayarak para kazanmak için genel olarak belirli yöntemler takip edilmektedir. Bu yöntemleri sizler için tanıtacağız.

Oyun oynayarak nasıl para kazanılır? İşte yanıtı:

 • Hesap Satışı: Birçok oyunda hesap ya da karakter satışı yaparak para kazanabiliyorsunuz. Örneğin bir oyuna yeni başladınız. 2 ay içerisinde hesabınızı ya da karakterinizi geliştirerek tümüyle mail ve şifreyi satıp para kazanabiliyorsunuz. Tabii daha fazla geliştirerek yüksek kazançlar da elde edilebilir.
 • Oyun Parası Satışı: Oyun oyna para kazan sisteminde başka bir yöntem oyun paralarını kullanıcılara gerçek para karşılığında satmaktır. Örneğin Metin2’nin para birimi olan Won satışı, birçok site üzerinden gerçekleştirilebilir. Oyunu oynayarak Won kasabilir, sonrasında bunu gerçek parayla satabilirsiniz.
 • İtem (Oyun Eşyası) Satışı: Oyunlarda iki tür eşyalar bulunuyor. Birincisi sayıca fazla değersiz, diğeri de sayıca az, nadiren bulunan değerli eşyalar. İşte şansınıza bağlı olarak değerli eşyalar düşürürseniz, bunları gerçek para karşılığında satabiliyorsunuz. Para kazandıran oyunların birçoğunda bu sistem yer alıyor.
 • Oyun İçi Etkinlikler: Bazı oyunlar, oyuncularına özel yarışma vb. etkinlikler düzenleyebiliyor. Bu yarışmalardan ek gelir elde edebilirsiniz.
 • Canlı Yayın: Oyun oynayarak para kazanmak için farklı bir yol da Twitch ya da YouTube gibi platformlarda canlı yayın ya da video paylaşmak olacaktır. Eğer yeterli popülariteye ulaşırsanız, çok ciddi kazanç potansiyeli bulunuyor.
 • Para Kazanma Oyunları: Bazı oyunlar, sadece para kazanma üzerine kuruludur. Örneğin bir bulmaca çözerek para kazanmanız çok olasıdır. Aşağıdaki listede bu oyunlara da yer vereceğiz.

Oyun oynayarak para kazanmak için temel olarak bu yöntemler geçerlidir. Ancak farklı oyunlarda farklı yöntemler de geçerli olabilmektedir. Şimdi para kazandıran oyunlar listesini inceleyelim…

Öneri içerik: Hızlı Para Kazanma Yolları

Para Kazandıran Oyunlar 2024: Yatırımsız – Gerçek!

Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar
Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar

Sizlere sunacağımız oyunlar arasında pek çok eğlenceli oyun bulunmaktadır. İçeriğimizin devamında liste halinde bu oyunları görebilirsiniz. Oyun oynayarak para kazanmak için farklı birçok oyun bulunuyor. Biz sizlere sadece gerçek uygulamaları önereceğiz.

Para kazandıran oyunlar 2024 listesi şu şekildedir:

 1. Metin2
 2. Second Life
 3. Counterstrike GO
 4. Dollar Candy
 5. PUBG
 6. Bingo For Money
 7. League of Legends
 8. Oyna Kazan
 9. Pokemon GO
 10. Call of Duty

İçeriğimizde birçok oyuna yer vereceğiz. Oyun oyna para kazan sisteminin geçerli olduğu oyunları daha yakından inceleyelim…

1- Metin2

Herkes oynamasa da neredeyse herkes tarafından bilinen bir oyundur. 2005 yılında şöhret kazanan Metin2, hesap satışı yaparak çok fazla para kazandırıyor. Uygulama içerisinde item, oyun parası, karakter satışı ve diğer yollarla para kazanabilirsiniz. Bu anlamda para kazandıran oyunlar arasında en fazla kazançlı çıkabileceğiniz oyundur diyebiliriz.

Çoklu oyuncu turnuvalarına katılarak da kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’de oyunun bir de PVP piyasası bulunuyor. Yani Metin2’nin aynı versiyonunun daha kolay bir şekilde oynanabildiği oyunlar… Bunlar arasında da ciddi talep olduğu için kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Kazanç: Metin2 ile ayda 5.000 TL’ye varan kazançlar mümkündür!

Öneri içerik: Yorum Yap Para Kazan

2- Oyun Oynayarak Para Kazanmak: Second Life

Para kazandıran oyunlar arasında en revaçta olan oyunlardan biri de Second Life olarak bilinir. Diğer savaş oyunlarından farklı olarak sanal dünyayı anlatmaktadır. 2003 yılında ünlenen bu oyundan iyi para kazanmak mümkündür. Oyun, 2 milyondan fazla oyuncuya sahiptir.

Oyunun çok fazla kullanıcıya sahip olması, para kazanma fırsatlarının da artmasını sağlıyor. Yani gerçek para ile oyun eşyası ticareti yapabilmek için alıcınız çok fazla olacaktır!

 • Kazanç: Second Life ile ayda 10.000 TL kazanmak mümkündür. Oyunu oynama süreniz ve şans faktörü, kazancınızı belirleyen asıl unsurlardır.

3- Gerçek Para Kazandıran Oyunlar: Counter Strike GO

CS GO Para Kazanma
CS GO Para Kazanma

CS:GO, özellikle de gençlerin bayılarak oynadığı oyunlardan biridir. Multiplayer nişancı oyununda yer alan ekipmanları satarak, hesap geliştirip satarak, turnuvalara katılarak ya da canlı yayın açarak para kazanmanız mümkündür. CS:GO içinde çok fazla mod var ve en sevileni terörle mücadele modudur.

Oyun oyna para kazan sistemine CS GO ile dâhil olarak çok çeşitli avantajlara sahip olabilirsiniz. Oyunun Steam’de en fazla ticareti yapılan seçenek olduğu biliniyor. Yani gerçek para ile oyun eşyası satışı için alternatifiniz çok fazla!

 • Kazanç: CS GO oynayarak aylık 20.000 TL gelir elde edenler bulunuyor.

4- Dollar Candy

Hem keyifle oyun oynamak hem de para kazanmak istiyorsanız Dollar Candy oynayabilirsiniz. Mobil olarak bu oyunu oynamanız mümkündür.

Oyunda sizlere kartlar sunulur. Bu kartların benzerini bularak tahmin etmeniz halinde gerçek para kazanabilirsiniz. 4 kişilik olarak da bu oyunu oynayabilirsiniz. Para kazandıran oyunlar için en eğlenceli seçeneklerden birisi Dollar Candy’dir.

 • Kazanç: Şans faktörüne bağlı olarak tek seferde 2.500 TL kazanmanız mümkündür.

Öneri içerik: İnternetten Para Kazandıran Uygulamalar

5- PUBG

Para kazandıran uçak oyunu olmasa da oyunun başlangıcında uçaktan atladığınız bir oyun önerelim: PUBG! 🙂

PUBG bilindiği üzere savaş oyunudur. Bir uçaktan atlayan 100 oyuncu çeşitli büyüklükte bulunan haritalarda takımı ile yada tek başına çatışmaya girer. PUBG oynayarak para kazanmak günümüzde mümkün.

Takım halinde ya da tek olarak oynayabiliyorsunuz. Turnuvalara katılarak hem mobil hem masaüstünden para kazanabilirsiniz. Bu anlamda para kazandıran oyunlar 2024 seçenekleri içerisinde en fazla kazanabileceğiniz oyunlardan birisidir.

 • Kazanç: PUBG ile item satışı yaparak aylık 15.000 TL kazanabilirsiniz.

6- Para Kazanabileceğimiz Oyunlar: Bingo For Money

Hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilen bu oyun gerçekten iyi para kazandırır.

Yılbaşı piyangosuna benzeyen bir oyundur bu nedenle oldukça eğlencelidir. Oyuna başlayınca her gün bir kez çekilişe katılma hakkınız mevcuttur. Gün sonunda kazancınızı gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. Oyun oynayarak para kazanmak için en önemli alternatiflerden birisidir.

 • Kazanç: Bingo for Money ile şans faktörüne bağlı olarak farklı miktarlarda kazançlar elde edilebilir.

7- League of Legends

Para kazandıran oyunlar listesine popüler bir oyunla daha devam edelim: League of Legends!

LOL ismi ile de bilinen bu oyun savaş severlerin tutkusudur. Tamamen ücretsizdir ve amaç kaleleri yıkmaktır. Canlı yayın açarak ve turnuvalara katılarak para kazanmanız mümkündür. Canlı yayın açtığınızda izleyicinizin çok olacağını öngörebilirsiniz. Özellikle de Twitch üzerinden LOL yayını açanları izleyenler çok fazladır.

 • Kazanç: LOL ile yukarıdaki yöntemlerden elde edeceğiniz kazanç 10.000 TL’leri bulabilir.

8- Oyna Kazan

Oyna Kazan: Para Kazanabileceğimiz Oyunlar
Oyna Kazan: Para Kazanabileceğimiz Oyunlar

Türk oyunu olan bu oyunda pek çok kişi para kazanmış durumdadır. Bilgi yarışmalarını seviyorsanız bu oyun tam da size göre diyebiliriz.

Tamamen ücretsiz olduğu için kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Ancak VIP yarışmasına girenler para ödülüne hak kazanabilir. Para kazandıran oyunlar içerisinde bilginizi konuşturmak istiyorsanız, denemeye değer! 🙂

 • Kazanç: Ödül sistemi, yarışmalara göre değiştiği için kazancınızı önceden tahmin etmek zordur.

9- Pokemon GO

Çocukluk yıllarımızda baş kahramanımız olan Pokemon, günümüzde oyun haline gelmiş durumda. Pokemon GO para kazandıran oyunlar arasında yer alıyor.

Amacınız çevrenizdeki Pokemon’ları yakalamak olacaktır. Nadir Pokemon’ları elde ettiğinizde ciddi paralar kazanabiliyorsunuz. Ayrıca video paylaşarak ya da canlı yayın açarak da gelir elde edebilirsiniz.

 • Kazanç: Pokemon GO ile ayda 2.000 TL civarında kazançlar elde edebilirsiniz.

10- Call of Duty

Oyun oyna para kazan sistemi için bir oyun daha önerelim: Call of Duty! 2003 yılında yaşantımıza giren bu oyun savaş ve nişancılık kategorisinde yer alıyor. Para kazandıran uçak ve şeker oyunu haricinde savaş oyunlarına merakınız varsa, denemelisiniz!

Amatör ya da profesyonel anlama gelen LAN turnuvalarına katılarak para kazanabilirsiniz. Para kazandıran oyunlar arasında oyuncu sayısı çok fazla olmadığı için ciddi kazançlar elde edemiyorsunuz.

 • Kazanç: Call of Duty ile şansınıza bağlı olarak değişen miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Bu rakam günümüzde 1.000 TL civarında olabilir.

11- Knight Online

Metin2 haricinde yine geçmişi eskiye dayanan ve Türkiye’de çokça oyuncusu olan MMORPG oyunu önerelim: Knight Online!

Yatırımsız para kazandıran oyunlar arıyorsanız KO en iyi seçeneklerden birisidir. Ancak yatırım yaparsanız daha fazla kazanabileceğinizi unutmayın. Günümüzde oyuncu sayısı eskiye nazaran azalsa da hala bu oyundan para kazanabilmek mümkün!

Oyun oynayarak para kazanmak için KO’yu tercih ettiğinizde item satışı, hesap satışı, oyun içi ticaret ve oyun parası satışı gibi alternatiflerle ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz. Para kazanabileceğimiz oyunlar hangisi diyorsanız, başlangıç noktanız Knight Online olabilir! 🙂

 • Kazanç: KO ile günümüzde tek bir item satışından 10.000 TL kazananlar bulunuyor.

Öneri içerik: En Çok Para Kazandıran İşler

12- Dota 2

Gerçek para kazandıran oyunlar mı arıyorsunuz? O halde Dota 2 ile tanışın. Ancak bu oyunun biraz yatırım gerektirdiğini ve profesyonelleşmenizin zor olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Yani para kazanmanız biraz zaman alabilir. Ancak günlük olarak yeteri kadar vakit ayırdığınızda aşamayacağınız şeyler değil. Özel turnuvalara katılarak, eşya satışı yaparak gelir elde edebiliyorsunuz.

 • Kazanç: Dota 2 ile aylık olarak 7.500 TL gelir elde edebilirsiniz.

13- Oyun Oyna Para Kazan: Team Fortress 2

Eğer aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız para kazandıran oyunlar listesinde Team Fortess 2’den bahsedelim. Takım oyuncusu olmanın verdiği avantajlarla yüksek gelirler elde edebiliyorsunuz. Telefonda oyun oynayarak para kazanma siteleri arıyorsanız, bu oyunda fazlaca vakit geçirmeniz gerektiğini söylememiz gerekiyor.

Oyunun mantığını kavradığınızda para kazanma seçeneklerini de anlamış olacaksınız. Güncel olarak kazanç rakamları gayet iyidir.

 • Kazanç: Oyundan elde edeceğiniz kazanç haftalık, günlük ya da aylık olarak değişebilir. Para kazanan çoğu oyuncu günlük 200 TL elde edebiliyor.

14- MistPlay

MistPlay
MistPlay

Şimdi sizlere para kazandıran şeker oyunu ve uçak oyunu gibi alternatiflerin bol olduğu bir platformdan bahsetmek istiyoruz: MistPlay!

MistPlay, içerisinde farklı birçok oyunun yer aldığı bir oyun oyna para kazan platformudur. Para kazandıran oyunlar mobil seçenekler için harika oyunların yer aldığını söyleyebiliriz. Yatırımsız ve gerçek para kazanma oyunları arıyorsanız, bu platform tam size göre!

 • Kazanç: MistPlay içerisinde yer alan oyunları aynı anda farklı zamanlarda oynayarak aylık 10.000 TL pasif gelir elde edebilirsiniz.

15- GrowTopia

Son dönemde para kazandıran oyunlar arasında popülaritesiyle adından söz ettiren bir seçenek sizlerle: GrowTopia!

Oyuncular arasında ticaret yaparak, eşyaları gerçek parayla satarak gelir elde edebiliyorsunuz. Kazanacağınız miktar ise tamamen oyunda geçirdiğiniz süreye ve şans faktörüne bağlıdır.

 • Kazanç: GrowTopia ile aylık 5.000 TL kazanç elde edilebilir.

16- Yatırımsız Para Kazandıran Oyunlar: FortNite

Fortnite, oyun oynayarak para kazanmak için tercih edebileceğiniz, çok oyunculu bir oyundur. Eğer bu oyunda uzmanlaşmak ve para kazanmak istiyorsanız, fazlaca vakit geçirmeniz gerekiyor!

Para kazandıran oyunlar arasında Fortnite ile düzenli olarak oyun içi ticaret yapabilir aynı zamanda kostüm satışı gerçekleştirebilirsiniz. Değerli eşyaları talep eden kişi sayısı oldukça fazladır.

 • Kazanç: Fortnite ile başlangıç düzeyinde aylık 1.000 TL kazanılabilmektedir.

17- Telefonda Oyun Oynayarak Para Kazanma Siteleri: Swagbucks

Swagbucks’a içeriklerimiz arasında sıkça yer veriyoruz. Bunun nedeni internetten para kazanmak için oyun oynamak dâhil birçok seçeneği aynı sistem üzerinden sunmasıdır. Bu kapsamda telefonda oyun oynayarak para kazanma siteleri arasında ilk sırada Swagbucks geliyor.

Özellikle dolar kazandıran oyunlar arıyorsanız, sistem üzerinden döviz kazancı elde ettiğiniz için Swagbucks harika bir seçenektir. Ek olarak para kazandıran oyunlar listesinde de farklı birçok seçeneği aynı anda sunan bir platformdur.

 • Kazanç: Bu site üzerinden farklı görevleri yaparak ve oyun oynayarak aylık 5.000 TL gelir elde edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Makale Yaz Para Kazan

18- Rollercoin

Rollercoin
Rollercoin

Simülasyon oyunlarını sever misiniz? Özellikle madencilik simülatörü alanında tek olan bir oyun ile tanışmanızı istiyoruz: Rollercoin!

Burada geçerli olan para birimi, kripto paralardır. Yani kripto para hesap cüzdanınızın olması gerekiyor. Mining yaparak para kazanmak için en etkili oyunlardan birisidir. Para kazandıran oyunlar arasında kripto paralara da ilgi duyuyorsanız bizce denemeye değer!

 • Kazanç: Elde edeceğiniz kripto para biriminin değer değişimlerine göre kazancınız değişiklik gösterebilir.

19- Luck Tastic

Para kazanma oyunları arayışınız için şans faktörünün etkin olarak kullanıldığı Luck Tastic’ten bahsedeceğiz. iOS ve Android platformlarında kullanılabilen bu oyun, size 3 kart sunuyor ve resimleri eşleştirebilirseniz para kazanıyorsunuz.

Oyun oyna para kazan sistemi Luck Tastic için bu şekildedir. Ancak elbette farklı yöntemlerle de gelir elde edebilirsiniz.

 • Kazanç: Şansınız yanınızda olduğunda bu oyun aracılığıyla aylık 500 $ kazanç elde edebilirsiniz.

20- EverMerge

Para kazandıran oyunlar listesinin bir üyesine daha yer verelim: EverMerge! Daha önce bahsettiğimiz MistPlay platformunda yer alan bu oyun, ilgili platformdan en çok kazandıran oyunlardan sadece birisi!

Oyun içerisinde görevleri tamamlayarak seviyeleri geçebiliyor ve sonrasında para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Günlük görevlerinizi yerine getirin ve para kazanın!

 • Kazanç: EverMerge ile aylık 500 TL gelir elde edebilmeniz mümkündür!

21- iRazoo

Gerçek para kazandıran oyunlar arıyorsanız seçeneklerinizden birisi de iRazoo’dur. iRazoo, aslında bir para kazanma uygulamasıdır ve içerisinde farklı bir çok internetten para kazanma yöntemini barındırıyor.

Bu yöntemlerden birisi oyun oynamak olduğu için para kazanma oyunları listesindeki yerini aldı. Oynadığınız her oyundan puan toplayabilir, sonrasında bu puanları gerçek paraya ya da hediye kartına dönüştürebilirsiniz.

 • Kazanç: Hediye kartlarının satışından elde edebileceğiniz gelir bazen 1.000 TL’leri bulabilir.

22- Para Kazanma Oyunları: Dominoes Gold

Gerçekte domino oyununa benzeyen Dominoes Gold, geleneksel olan dominoya para kazanma seçeneğinin eklenmiş halidir diyebiliriz.

Toplanılan puanlar gerçek paraya dönüştürülebilir ve bu sistem üzerinden para kazanırsınız. Oyun oynayarak para kazanmak ve basit bir şekilde bunu yapmak istiyorsanız, Dominoes Gold güzel bir başlangıç olabilir.

 • Kazanç: Şansınıza bağlı olarak elde edeceğiniz kazançlar değişiklik gösterecektir.

23- Bananatic

Oyun test ederek para kazanmak ister misiniz? İşte size Bananatic platformu… Oyun oyna para kazan sisteminin en önemli alternatiflerinden birisi olarak yerini alıyor. Para kazandıran oyunlar arıyorsanız, Bananatic harika bir seçenek olabilir.

Sadece oyun test et para kazan mantığının yer aldığı bu platformda, başkalarının ürettiği oyunları test ediyor ve geri bildirim veriyorsunuz. Yapacağınız geri bildirimlere ve test ettiğiniz oyun sayısına göre de kazancınız belirleniyor.

 • Kazanç: Bananatic ile ayda 100 $ kazanç elde edebilirsiniz.

24- BlackOut Bingo

Blackout Bingo: Para Kazanma Oyunu
Blackout Bingo: Para Kazanma Oyunu

Para kazandıran oyunlar 2024 listesinin yeni bir üyesini tanıtalım: BlackOut Bingo!

Oyun Big Run Inc. tarafından geliştirildi ve dünya genelinde iyi bir trend yakaladı. Doğru kart seçimi yaparak oyunu kazanıp gerçek para elde edebiliyorsunuz. Odaklanma, çabuk olma ve planlama becerilerinizi konuşturabiliyorsanız, mutlaka deneyin.

 • Kazanç: Mevcut örneklere bakıldığında tek seferde oyundan 5.000 $ kazananların olduğu görülmektedir.

İlginizi çekebilir: Al Sat Fikirleri

25- Oyun Oynayarak Para Kazanma: Qureka

MistPlay gibi birçok oyunu bir arada bulabileceğiniz Qureka platformu, oyun oynayarak para kazanmak için eşsiz fırsatlar sunuyor. Şimdiye kadar 12 milyondan fazla indirilen oyun, dünya genelinde harika bir trende sahiptir.

Anket, oyun oynamak, reklam izlemek gibi pek çok internet para kazanma seçeneğini bu platformda bulabilirsiniz. Kazançlar Hindistan Rupi’si üzerinden gerçekleşiyor. Genel kültür olarak kendinizi de geliştirebilirsiniz.

 • Kazanç: Uygulamadan elde edeceğiniz kazanç ortalama 500 TL civarında olacaktır.

Öneri içerik: Anket Doldurarak Para Kazanma

26- Cash Giraffe

Para kazandıran oyunlar mobil için Android işletim sisteminde kullanabileceğiniz, harika avantajları olan bir oyundan bahsedelim: Cash Giraffe!

PayPal ile ödeme yapması, Türkiye’de ki oyuncular açısından olumsuz bir özellik gibi görünebilir. Ancak hediye kartları seçeneğinizin olması, farklı bir kazanç yöntemi sağlıyor.

 • Kazanç: Hediye kartlarının satışıyla 1.000 TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz.

27- Gamehag

Gamehag, para kazandıran oyunlar için iki yönlü bir uygulamadır. Mücevherleri toplamak ve ödüller arasında takas etmek! İçerisinde farklı birçok oyun yer alsa da temel olarak yatırımsız oyun oynayarak para kazanmanın özünü oluşturuyor.

Ödeme yöntemlerinde Master ve Visa Card seçeneklerinin olması, kusursuz bir şekilde parayı elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca uygulama içerisinde farklı para kazanma seçenekleri de mevcut. Steam hesabınıza bağlayabilmeniz ise büyük bir avantaj.

 • Kazanç: Gerçek para kazandıran oyunlar arasında Gamehag, aylık 100 $ kazanmanızı sağlayabilir.

28- Dolar Kazandıran Oyunlar: Valorant

Valorant, nişan alma oyunu olarak para kazandıran oyunlar listesinde yer alıyor. Oyunun genel konsepti savaş üzerinedir. Direkt olarak para kazanma seçeneği yer almıyor fakat, diğer oyuncularla ticaret yaparak para kazanabileceğimiz oyunlar arasına alabilirsiniz.

İyi bir oyuncu olmanız, para kazanmanızın en büyük kriteridir. Değerli eşyaları elde edin ve satın, hepsi bu kadar!

 • Kazanç: Valorant piyasasında döviz fiyatları da geçerli olabiliyor. Güncel item fiyatları ise 50 $ – 1.000 $ arasında değişmektedir.

29- Axie Infinity

Axie İnfinity
Axie İnfinity

Kripto para kazandıran uygulamalar için örnekler ile devam edelim. Axie Infinity, NFT sisteminin dâhil olduğu ve kripto paralarla oynayabileceğiniz bir oyundur. Elinizdeki NFT’ye göre farklı para kazanma seçenekleri mevcuttur.

 • Kazanç: Bu oyundan elde ettiğiniz kripto paraları değerlendirebilir, satarak kazanç elde edebilirsiniz. Kazanacağınız miktarlar kripto para biriminin değerine göre değişecektir.

30- Gods Unchained

Kripto para oyunları arasında Gods Unchained gösterilebilir. Oyunun pazar seçeneklerinin fazla olması, en büyük avantajı konumundadır. Çok oyuncuya sahip olması ise satış yapma olasılığınızı artırıyor.

 • Kazanç: Gods Unchained ile ayda 2.500 TL kazanabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanma (Diğer Oyunlar)

Burada yer alan gerçek para kazandıran uygulamalar, belirli bir süre vakit ayırdığınızda ve iyi bir oyuncu olduğunuzda çok iyi rakamlar kazandırabilir. Ancak para kazandıran uçak ve şeker oyunu gibi seçeneklerin olduğunu da bilmek gerekiyor. Yani basit bir şekilde oynayıp kazanabileceğiniz oyunlar da var.

Şimdi oyun oynayarak para kazanma sürecinizi daha da canlandırabileceğiniz, kazancınızı katlayabileceğiniz diğer oyunları inceleyelim:

 1. Splinterlands
 2. Thetan Arena
 3. Entropia Universe
 4. Hearthstone
 5. Legend of Constellations
 6. Dept Game
 7. MPL
 8. Get Mega
 9. Carrom Clash
 10. Winzy

Yatırımsız para kazandıran oyunlar bu şekildeydi. Bu listedeki oyunları oynayarak aylık 20.000 TL kazanabilirsiniz.

Öneri içerik: Facebook ile Para Kazanma

Para Kazandıran Oyunlar Mobil’de Oynanabiliyor Mu?

Bu listede yer alan oyunların neredeyse tamamı mobilde de oynanabilmektedir. Ancak bazı oyunlar sadece PC platformunda oynanabiliyor. Bu nedenle oyun oyna para kazan sistemine dâhil olmadan önce seçtiğiniz oyunu iyi bir şekilde araştırmalısınız.

Ek olarak bazı oyunlar, mobil ve PC’de oynanabilirken, bilgisayar üzerinden oynamak daha başarılı olmanızı sağlayabilir. Bu da daha fazla kazanç anlamına geldiğinden dolayı bilgisayardan oynamanız tavsiye edilir.

Telefonda Oyun Oynayarak Para Kazanma Siteleri

Telefondan oyun oynayarak para kazanmak, son dönemde herkesin merak ettiği ve araştırdığı bir konudur. Genel olarak Android ya da iOS gibi işletim sistemlerine uygulamalar indirilerek kullanılabiliyor. Peki, para kazandıran oyun siteleri var mıdır? Elbette!

Bunun için güvenilir site olarak tek bir önerimiz var: Swagbucks! Bu uygulamayı tarayıcınız üzerinden kullanabilir, oyun oyna para kazan sistemine dâhil olabilirsiniz. Elbette etkin bir kullanım için uygulamayı indirmeniz ya da bilgisayardan tarayıcı kullanmanız önerilmektedir.

Papara Para Kazandıran Oyunlar

Papara Para Kazandıran Oyunlar
Papara Para Kazandıran Oyunlar

Para kazanma oyunlarının birçoğu yurt dışı kaynaklıdır. Doğal olarak ödeme sistemi arasında Papara yer almıyor. PayPal gibi ödeme sistemleri etkin olarak kullanılmaktadır. PayPal’ın ülkemizde yasak olması ise önemli bir dezavantaj.

Bu nedenle oyunu oynamadan önce ödeme araçlarını kontrol edin. Visa ya da Master Card seçeneği bulunan oyunlarda banka hesabınıza ödeme alabiliyorsunuz. Ek olarak Türkiye kaynaklı oyun oyna para kazan sistemi uygulamaları, Papara’yı ödeme yöntemi olarak kullanmaktadır. Para kazandıran oyunlar hakkında bunu da belirtmiş olalım.

Para Kazandıran Oyunlar Hakkında Kullanıcı Yorumları

Son olarak para kazanma oyunları hakkında yapılan yorumları inceleyeceğiz. Para kazandıran oyunlar yorumları, genel olarak kullanıcıların memnun olduğu yönünde. Gerçek ve güvenilir bir uygulama bulmanız halinde sorunsuz bir şekilde para kazanabiliyorsunuz.

Ancak para kazanma oyunu şeklinde dolandırıcılık faaliyeti de yapılabiliyor. Burada temel amaç, kişisel bilgilerinizin alınması ve sizin para yatırmanızı sağlamaktır. Bu nedenle oyunlar arasında kişisel bilgilerinizi istemeyen, yatırım gerektirmeyen ve basit işlerle para kazandıran oyunları tercih etmeniz güvenliğiniz açısından önemlidir.

İlginizi çekebilir: İnternetten Para Kazandıran Siteler

Sıkça Sorulan Sorular

Oyun Oyna Para Kazan

Son olarak gerçek para kazandıran oyunlar 2024 listesi hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlayalım:

Hangi oyunu oynayarak para kazanabilirim?

Oyun oynayarak para kazanmak için online oyunları tercih edebilirsiniz. MMORPG oyunları güzel paralar kazandırabilir.

Para kazandıran oyunlar ne kadar kazandırır?

Bu listede yer alan oyunlar aracılığıyla günde 500 ₺’ye varan kazançlar söz konusu olabilmektedir.

Online oyunlar üzerinden para kazanma yollarını sizlerle paylaştık. Siz de oyun oyna para kazan sistemi üzerine düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Paraci.net sizler için internetten para kazanma fikirlerini sunmaya devam ediyor bizi takipte kalın.

İncelemeye Genel Bakış
Bu Makaleyi Paylaş
İnceleme
 • paraci says:

  Oyun severler için para kazanabilecekleri oyunları derledik bu keyifli içeriği paylaşmayı unutmayın.

  Yanıtla

Leave a review

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir