Para Kazandıran Siteler 2024 | Yatırımsız Dolar Kazanın!

Para Kazandıran Siteler 2024 | Yatırımsız Dolar Kazanın!

paraci
paraci Kasım 27, 2023
Yayın Tarihi 2023/11/29 at 7:08 AM
Para Kazandıran Siteler

Sürekli gelişen ve değişen teknoloji dünyası beraberinde kazanç elde edebileceğimiz platformları da getiriyor. Günümüzde gerçek para kazandıran siteler aracılığıyla mevcut gelirinize ek gelir yaratabilirsiniz.

İnternet üzerinden para kazanmak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki Türk para kazanma siteleri size yardımcı olacaktır. Ayrıca yatırımsız dolar kazanma sitelerini de inceledik.

Tıkladıkça para kazandıran site için örnekler bulabileceğiniz listemizi sizlerle paylaşıyoruz. Sadece güvenilir siteleri ele aldık… Hadi, o zaman birlikte para kazandıran siteler nelerdir? İnceleyelim…

Gerçek Para Kazandıran Siteler Var Mı?

Para Kazanma Siteleri
Para Kazanma Siteleri

İnternetten para kazanmak istiyorum diyorsanız bunun birçok yolu mevcut. Para Kazanma kategorimizde sizler için güncel yöntemleri inceliyoruz. Bu yöntemlerden birisi de web siteleri üzerinden para kazanmaktır. Günümüzde yatırımsız para kazandıran siteler bir hayli fazla…

Peki, bu siteler ne kadar güvenilir? Hangi yöntemlerle gelir elde edebilirsiniz? Güvenilir sitelere odaklanmanız gerektiğini sizlere belirtelim. Bu listede yalnızca gerçekten ödeme yapan siteleri bulabileceksiniz.

Türk Para Kazanma Siteleri Güvenilir Mi?

Para kazandıran siteler listesinde %100 Türk ürünü uygulamalar da mevcut. Türkiye’de ve dünyada, bu sistem üzerinden dolandırıcılık faaliyeti yapılabiliyor. Bu nedenle para kazandırma iddiasında bulunan her siteye ya da uygulamaya güvenmemeniz gerekiyor.

Detaylı bir araştırma ile güncel para kazandıran siteleri bulabilir, siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. O halde para kazanma sitelerini yakından tanıyalım.

Gerçek Yatırımsız Para Kazandıran Siteler 2024: Örnek 15 Site!

İnternetten para kazanmanın binlerce yolu var desek yanılmış olmayız. Bunlardan bazıları için freelance çalışma sisteminde becerilerinizi konuşturmanız gerekiyor. Bazıları da reklam modellerine dayanarak kişilere çeşitli görevler yaptırıp para kazanmanızı sağlıyor.

Yatırımsız para kazandıran siteler listesi aşağıdaki gibidir:

 1. Bionluk
 2. Swagbucks
 3. RedBubble
 4. Upwork
 5. Fiverr
 6. Binance
 7. Instagram
 8. Udemy
 9. Stok Fotoğraf Siteleri
 10. R10.Net
 11. Gift Hunter Club
 12. Take Note
 13. Kindle Direct Publishing
 14. Amazon
 15. ClickWorker

Şimdi bu siteleri daha yakından inceleyelim…

Öneri içerik: Facebook Para Kazanma

1- Bionluk

Bionluk Para Kazandıran Siteler
Bionluk Para Kazandıran Siteler

Gerçek para kazandıran siteler içerisinde Freelance işler ile başlıyoruz. Freelance çalışma sistemi, internetten para kazanabileceğiniz en temel iş modellerinden birisidir. Türkiye’de bunu yapmak için ise Bionluk, alanında lider kuruluşlardan birisidir.

Bionluk, bu bakımdan Türk para kazanma siteleri arasında gösterilebilir. Site üzerinde metin yazarlığından logo tasarımına kadar birçok işi yaparak para kazanabiliyorsunuz. Yatırımsız para kazandıran siteler arıyorsanız, ilk tercihiniz Bionluk olabilir.

NOT: Bionluk üzerinden yapacağınız işlerde sipariş tutarının %20’si komisyon olarak kesilmektedir. Kalan tutar hesabınıza yatırılır.

 • Kazanç: Bionluk üzerinden yaptığınız işin kapsamına göre değişmekle beraber 20.000 TL aylık kazanç elde edebilirsiniz.

2- Dolar Kazandıran Siteler: Swagbucks

Türkiye’de para kazanma siteleri olarak kullanılabilecek, yurt dışı kaynaklı bir sistemden bahsedelim: Swagbucks! Bu uygulama ile basit işler yaparak dolar kazancı elde edebilirsiniz. Bu bakımdan dolar kazandıran siteler arasında gösterilebilir.

Para kazandıran siteler arayışınız için anket doldurmak, oyun oynamak, reklam izlemek, webde arama yapmak gibi basit işleri gerçekleştirerek Swagbucks’tan para kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Kazancınız döviz olacağı için aylık 2.500 TL gibi rakamlara ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Anket Doldur Para Kazan

3- RedBubble

Para kazandıran oyun siteleri örneğinden sonra RedBubble ile devam edelim! RedBubble, tasarım konusunda iyi olanlar için harika fırsatlar sunuyor. Maske, şapka, tahta gibi birçok ürün için baskı tasarımı hazırlayabilir, gerçek para kazandıran siteler aracılığıyla para kazanabilirsiniz.

Tasarım yap para kazan sistemini en iyi şekilde uygulayabileceğiniz RedBubble ile döviz kazancı elde edersiniz. Kazanç miktarları ise oldukça iyi durumda.

 • Kazanç: RedBubble ile yapılan işin kapsamına göre aylık 1.000 $ gelir elde edebilirsiniz.

4- Upwork

Upwork Para Kazanma
Upwork Para Kazanma

Upwork, para kazandıran 2024 listesinde freelance iş sistemine sahip bir sitedir. Bu web sitesi aracılığı ile fotoğraf veya videolarda düzenlemeler yaparak, metin yazarak, yazılım işleri ile para kazanmanız mümkündür.

İş ilanı paylaşanlarla talep edenleri buluşturan site, aynı zamanda dolar kazandıran siteler açısından değerlendirilebilir. Yapacağınız işin niteliğine ve kapsamına göre değişmekle birlikte %5 – %20 arasında komisyon kesilir.

 • Kazanç: Upwork ile aylık 2.000 $ kazananlar mevcuttur.

İlginizi çekebilir: Evde Para Kazanmak

5- Yatırımsız Para Kazandıran Siteler: Fiverr

Hızlıca para kazanmanıza olanak sağlayan Fiverr sitesi ile metin yazarak veyahut video düzenleyerek para kazanabilirsiniz. Bu web sitesi ile kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Tamamen freelance çalışma sistemi geçerlidir.

Güncel fiyatlar 100 kelimelik metin için 5 $ civarındadır. Video edit işlerinde ise genel olarak 50 $ gibi kazançlar söz konusu. Siteden ilan açarak iş verenler ile buluşmanız yeterli olacaktır.

 • Kazanç: Para kazandıran siteler arasında yer alan Fiverr ile aylık 500 $ gelir elde edebilirsiniz.

6- Binance

Yatırımsız para kazandıran siteleri inceledik. Şimdi gerçek para kazanma sitelerine odaklanalım: Binance!

Kripto alışverişi konusunda ismini sıklıkla duyduğunuz Binance sitesi, her gün binlerce kullanıcının para kazanmasını sağlıyor.

Sistem içerisinde tamamen kripto para birimleri geçerlidir ve çeşitli yollarla para kazanmak mümkün. Bedava kripto para veren siteler aracılığıyla kripto kazanın ve Binance ile işlem yaparak gelir elde edin! Ayrıca ilgili sistemde kampanyalar, çekilişler ve çeşitli fırsatlar da yer alıyor.

 • Kazanç: Yapacağınız işlemin niteliğine göre kazanç miktarları değişmektedir.

7- Instagram

Tıkladıkça para kazandıran siteler mi arıyorsunuz? O halde görev yapma siteleri devreye giriyor. Görev yapma siteleri aracılığıyla Instagram üzerinden para kazanabilirsiniz. Bir de Instagram’ın kendisinin para kazanma sistemi bulunuyor. Yani Instagram’ı aktif bir şekilde kullanarak çok iyi miktarlar kazanabilirsiniz.

Instagram Para Kazanma ile ilgili rehber içeriğimize davetlisiniz!

 • Kazanç: Instagram ile elde edeceğiniz kazanç, popülaritenize ve etkileşim sayılarına göre değişiklik gösterecektir.

8- Udemy

Udemy- Gerçek Para Kazandıran Siteler
Udemy- Gerçek Para Kazandıran Siteler

Dünyanın en köklü online eğitim sistemleri arasında ilk sıralarda yer alan Udemy sayesinde kolaylıkla kazanç elde edebilirsiniz. Bu online sistem üzerinden kendi alanınızı geliştirebilir ve site üzerinden kendi kursunuzu oluşturabilirsiniz. Bu anlamda becerinizi kullanarak para kazandıran sitelerden olan Udemy ile iyi kazançlar elde edilebilmektedir.

Siteye üyelik oluşturup kendi eğitim videolarınızı yayınlamaya başladığınız zaman devamlı kazanç elde edebileceğiniz bir sistem sahibi bulursunuz. Satmış olduğunuz her kurs için bu platform sizlere %50 komisyon ödeyecektir.

 • Kazanç: Udemy ile para kazananların aylık 10.000 TL civarında pasif gelir elde ettikleri bilinmektedir.

Öneri içerik: Yorum Yap Kazan

9- Günlük Para Kazandıran Siteler: Stok Fotoğraf Siteleri

Günlük para kazanmak istiyorum diyorsanız, pasif gelir yaratmanız yeterli olacaktır! Pasif gelir, tek bir çalışmayla sonrasında hiçbir çaba sarf etmeden para kazanmak anlamına geliyor. Bunun bir yolu da fotoğraf satmaktır!

Fotoğraf satarak para kazanabilmeniz için kaliteli fotoğraflar sunmanız şarttır. ShutterStock, iStock, Adobe Stock gibi sitelerde fotoğraflarınızı satışa çıkarabilir, pasif gelir elde edebilirsiniz. Bu siteler, çoğunlukla dolar kazanma siteleri olarak değerlendirilebilir.

 • Kazanç: Stok fotoğraf sitelerinde satış kapasitenize bağlı olarak değişmekle birlikte 500 – 1.000 $ arasında gelir elde edebilirsiniz.

10- R10.Net

Türk para kazanma siteleri ile devam edelim: R10.net!

R10, Türkiye’de web masterların buluştuğu bir forum sitesidir. Ülkemizin en aktif forum sitelerinden birisi olarak tanımlanabilir. Burada makale yazarlığından tasarım işlerine kadar webde ihtiyaç duyulan her iş için ilanlar mevcut. Para kazandıran siteler arasında bu yüzden rahatlıkla değerlendirilebilir.

 • Kazanç: R10 aracılığıyla yapacağınız işlerden aylık 10.000 TL başlangıç kazançlarını elde edebilirsiniz.

Öneri içerik: Uygulamalardan Para Kazanmak

11- Gift Hunter Club

İnternet üzerinden çeşitli anketlere katılarak ve video izleyerek kazanç elde edebileceğiniz bu uygulama sizlere sanal puanlar vermektedir. Bu puanları biriktirerek Amazon hediye kartları veya gerçek paralar elde edebilirsiniz.

Bu anlamda gerçek para kazandıran siteler listesine Gift Hunter Club’ı da ekliyoruz. Birbirinden eğlenceli görevleri bulunan site eğlendirerek kazanmanın en kaliteli yolunu sizlere sunuyor.

 • Kazanç: Tıkladıkça para kazandıran site unvanını taşıyan GHC ile ayda 2.000 TL kazanabilirsiniz.

12- Take Note

Video ve sesli kayıtların yazıya geçirilmesini talep eden program para kazanmayı sağlıyor. Programdan kazanç elde etmek için iyi derecede İngilizce bilmek ve Microsoft Word programını kullanabilmek gerekiyor.

Sitenin kullanıcılarından beklediği performans dakikada 65 kelime yazabiliyor olmak. Kazanç sistemi ses kaydının dakikaları aracılığı ile belirleneceği için klavyede hızlı olanlar için çok kazançlı bir iş oluyor. Yatırımsız gerçek para kazandıran siteler içerisinde değerlendirilebilir.

 • Kazanç: Bu site ile günlük 1.000 TL kazananlar mevcuttur.

13- Kindle Direct Publishing

Amazon Para Kazanma
Amazon Para Kazanma

Kindle, bilindiği üzere Amazon’un e-Kitap platformudur. Eğer yazar olmak gibi bir amacınız varsa, Kindle Direct Publishing programı ile siz de kazanabilirsiniz.

Herhangi bir yayınevinde kitap basmak yerine site üzerinden kitap oluşturduğunuz zaman kitaplarınız alıcı bulursa Amazon sizlere % 80’e varan kar payı ödüyor. Para kazandıran siteler için gayet güzel bir oran!

 • Kazanç: Satış tutarının %80’ini alırsınız. Bu da 2.000 $ ‘lık toplam satış için 1.600 $ kazanacağınız anlamına geliyor.

14- Para Kazanma Siteleri: Amazon

Amazon üzerinden kazanç elde etmek istiyorsanız blog veya internet sitelerinde reklamlar düzenleyerek ziyaretçilerin Amazon’a yönelmesini sağlayabilirsiniz. Bu bağlı ortaklık programının bir parçası olarak yapabileceğiniz bir iş…

Ayrıca Mechanical Turk gibi anket ve görev uygulaması da bulunuyor. Ek olarak e-ticaret sistemi içerisinde de kazanç yöntemleri mevcut. Tüm bu işleri yaptığınızda aylık güzel rakamlar kazanabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Amazon ile aylık 500 $ gibi rakamlardan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Öneri içerik: Reklam İzle Para Kazan

15- ClickWorker

Dergi, gezi programları ve moda yazıları yazarak para kazanmanızı sağlayan bu platform inanılmaz bir kazanç elde etmenize olanak tanıyor. Bu site üzerinden düzenleme, ürün değerlendirmeleri ve veri toplama gibi işlemler gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz.

Yazarak para kazandıran siteler arasında ClickWorker’ı mutlaka değerlendirmelisiniz. Sistem, gerçekten iyi paralar kazandırıyor.

 • Kazanç: Bu sistem aracılığıyla aylık 1.000 $ kazanabilmek mümkündür.

Dolar Kazandıran Siteler Nelerdir?

Dolar Kazandıran Siteler
Dolar Kazandıran Siteler

Para kazandıran siteler 2024 listesini sizler için inceledik. Türkiye’de döviz fiyatlarının artması, birçok kişiyi dolar kazanmak için araştırmalar yapmaya itiyor. Dolar kazandıran siteler aracılığıyla siz de basit bir şekilde dolar geliri elde edebilirsiniz.

2024 yılında dolar kazanma siteleri aşağıdaki gibidir:

 1. Fiverr
 2. Upwork
 3. Swagbucks
 4. RedBubble
 5. Etsy
 6. TextBroker
 7. ShutterStock
 8. Adobe Stock
 9. Udemy
 10. QMEE

Yukarıdaki listede dolar kazancı elde edebileceğiniz siteleri paylaştık. Şimdi oyun oyna para kazan sistemine web üzerinden dâhil olmanın zamanı! 🙂

Para Kazandıran Oyun Siteleri

Para kazandıran sitelerin birçoğunun belirli görevleri yaptırarak kazanmanızı sağladığından bahsetmiştik. Güncel para kazanma siteleri içerisinde de oyun oynamak, para kazanmak için en eğlenceli yöntemlerden birisi olarak yer alıyor. Peki, para kazandıran oyun siteleri hangileridir? İşte yanıtı:

 1. Swagbucks
 2. GameChampions
 3. PlayersLounge
 4. CheckMate Gaming
 5. GamerSaloon

Öneri içerik: Oyun Oyna Para Kazan 2024

Para Kazandıran Siteler: Kullanıcı Yorumları

Son olarak para kazanma sitelerini kullanan kişilerin yorumlarını inceleyelim. Para kazanma sitelerini kullanan birçok kişi bu sistemden memnunken dolandırıcılık faaliyetlerinden mağdur olmuş kişiler de çok fazladır. Bu nedenle dikkatli olmanızda fayda var.

Para kazandıran siteler hakkında yapılan yorumlardan bir diğeri de kazanç tutarlarının düşük olması üzerinedir. Evet, bu problem, birçok site için aynıdır. Ancak siteleri aynı anda birden fazla olacak şekilde kullanarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Yatırımsız Para Kazandıran Siteleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yatırımsız Para Kazanma Siteleri
Yatırımsız Para Kazanma Siteleri

Yatırımsız para kazanma siteleri hakkında sizlere listemizi sunduk. Bu içerikte 30’dan fazla site örneğini bulabilirsiniz. Peki, para kazandıran siteleri kullanırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

 • İlk olarak güvenilir bir uygulama ya da site bulduğunuzdan emin olun. Bu anlamda kullanıcı yorumları, güvenilirliğe dair harika ipuçları taşıyacaktır. Araştırma yapmadan hiçbir siteye üye olmayın.
 • Üye olurken kimlik bilgisi vb. şahsi bilgilerinizi isteyen sitelerden uzak durun. Dolandırıcılığa maruz kalmamak için en garanti yöntem budur.
 • Birden fazla ödeme sistemi aracılığıyla ödeme yapan siteleri tercih edin. Bu, site için ekstra bir güvenilirlik sağlayacaktır.
 • PayPal ödeme yönteminin olduğu siteleri tercih etmeyin. Çünkü ülkemizde PayPal kullanımı yasak ve ödemenizi alamazsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Dolar Kazanmak İstiyorum

Para kazandıran siteler ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

Hangi siteden para kazanılır?

Para kazanma siteleri çok çeşitlidir. Ancak en çok kazandıran siteler genel olarak freelance sisteme sahip sitelerdir. Becerilerinizi kullanarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Görev yaparak para kazanılabilir mi?

Evet. Bu içerikteki para kazandıran siteler içerisinde görev yapmak üzerine web siteleri de bulunmaktadır. Üye olarak görevleri yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir