Para Kazandıran Siteler – 2023 Güncel

paraci
paraci Nisan 26, 2023
Yayın Tarihi 2023/04/26 at 12:43 PM
Para Kazandıran Siteler

Sürekli gelişen ve değişen teknoloji dünyası beraberinde kazanç geldi edebileceğimiz platformları da getirmektedir. İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler nasıl bir yol izleyeceklerini merak ettikleri için bu yazıyı oluşturduk. Sizin için tüm detayları ile yatırımsız, aynı zamanda güvenli bir şekilde para kazandıran siteleri bir araya topladık. Para kazandıran siteler gerçekten yüksek miktarlar sağlıyor mu? Şeklinde soru soranlar için şöyle bir açıklama yapabiliriz. Çok yüksek miktarlarda olmasa da uğraştığınıza değecek miktarlar elde etmek için doğru yerdesiniz. Sizler için sıraladığımız sitelerin tamamı güvenilirdir. Şimdi hep birlikte para kazandıran siteler nelerdir ve nasıl para kazanırım? Sorusuna açıklık getirelim.

Gerçek para kazandıran 12 Site

1. Upwork

2022 para kazandıran siteler arasında ilk sırada yer alan ve son derece güvenilir olan upwork sayesinde web tasarımları düzenleyerek para kazanabilirsiniz. Program aracılığı ile fotoğraf veya videolarda düzenlemeler yaparak da para kazanmanız mümkündür. İş verenler ile görüşmenizi sağlayan platform aracılığı ile yapmak istediğiniz işleri ilana koymanız yeterli olacaktır. Site üzerinden gerçekleştirdiğiniz her iş için upwork sitesi yüzde 5 ile%20 komisyon almaktadır. Upwork sitesi ile ayda en az 3000 TL kazanmanız mümkündür.

2. Fiverr

Hızlıca para kazanmanıza olanak sağlayan Fiverr sitesi ile metin yazarak veyahut video düzenleyerek para kazanabilirsiniz. Bu site ile kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. 100 kelimelik bir yazı için 5 dolar isteyebilir ve düzenlediğiniz her bir video için 50 dolar isteyebilirsiniz. Siteden ilan açarak iş verenler ile buluşmanız yeterli olacaktır. Fiverr uygulaması ile ayda en az 200 dolar kazanabilirsiniz.

3. Binance

Kripto alışverişi konusunda ismini sıklıkla duyduğunuz binance sitesi, her gün binlerce kullanıcının para kazanmasını sağlıyor. Kripto para birimi üzerinden çalışan site ile yatırımsız para kazanmanız mümkündür. Aynı zamanda bedava kripto para veren siteler üzerinden hediye coin kazanmanız mümkündür.

4. İnstagram

Şüphesiz ki son yılların en çok kazandıran ve en popüler sitesi olan Instagram üzerinden yüksek miktarlar elde edebilirsiniz. Instagram kurarak belli bir kitleye ulaştıktan sonra çeşitli firmalarla anlaşarak reklam ve işbirliği gibi iş imkanları elde edebilirsiniz. Instagram üzerinden ayda kolaylıkla 5000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Instagram üzerinden devamlı kazanç elde edebilmek için içerikleri geliştirmek ve devamlı içerik oluşturmak gerekmektedir.

5. Udemy

Dünyanın en köklü online eğitim sistemleri arasında ilk sıralarda yer alan udemy sayesinde kolaylıkla kazanç elde edebilirsiniz. Bu online sistem üzerinden kendi alanınızı geliştirebilir ve site üzerinden kendi kursunuzu oluşturabilirsiniz. Siteye üyelik oluşturup kendi eğitim videolarınızı yayınlamaya başladığınız zaman devamlı kazanç elde edebileceğiniz bir sistem sahibi bulursunuz. Satmış olduğunuz her kurs için bu platform sizlere %50 komisyon ödeyecektir.

6. ShutterStock, Alamy ve Adobe Stock

Fotoğraf çekerek para kazanmak artık çok kolay. Bu uygulama aracılığı ile çektiğiniz fotoğrafları satılığa çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama sayesinde çektiğiniz fotoğrafı sınırsız kişiye istediğiniz fiyata satabilirsiniz ve bu fotoğraflardan kolaylıkla kazanç elde edebilirsiniz. Kazanç üst sınırı bulunmayan bu uygulama aracılığıyla istediğiniz kadar kazanç elde etme şansını yakalayabilirsiniz.Uygulamayı düzenli kullanırsanız ayda en az 3000TL kazanırsınız.

7. R10. Net

R10 Sitesi aracılığı ile dilediğiniz kategoriden ilan oluşturarak işverenler ile buluşabilirsiniz. Makale- içerik oluşturma, Back linki çalışmaları, medya hesapları, reklam alışveriş satışları ve hosting işlemleri gibi birbirinden farklı kategorileri bulunan bu site oldukça kapsamlı ve yüksek kazanç elde edebileceğiniz bir platform olmaktadır. Tek yapmanız gereken r10.net sitesine ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturmak ve en az 5 lira de puanına sahip olduktan sonra yapabilecekleriniz ile ilgili ilan oluşturmak olacaktır.

8. Gift Hunter Club

İnternet üzerinden çeşitli anketlere katılarak ve video izleyerek kazanç elde edebileceğiniz bu uygulama sizlere sanal puanlar vermektedir. Bu puanları biriktirerek Amazon hediye kartları veya gerçek paralar elde edebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli görevleri bulunan site eğlendirerek kazanmanın en kaliteli yolunu sizlere sunuyor. Site ile ayda 2000 TL kazanç mümkündür.

9. Take note

Video ve sesli kayıtların yazıya geçirilmesini talep eden program para kazanmayı sağlıyor. Programdan kazanç elde etmek için iyi derecede İngilizce bilmek ve Microsoft Word programını kullanabilmek gerekiyor. Sitenin kullanıcılarından beklediği performans dakikada 65 kelime yazabiliyor olmak. Kazanç sistemi ses kaydının dakikaları aracılığı ile belirleneceği için klavyede hızlı olanlar için çok kazançlı bir iş oluyor. Take Note programı ile ayda en az 1000 TL kazanmanız mümkün.

10. Kindle Direct Publishing

Kindle’a ait olan amazon’un e-kitap platformu yazar olmayı düşünen kullanıcılar için iyi bir şans yaratıyor. Herhangi bir yayınevinde kitap basmak yerine site üzerinden kitap oluşturduğunuz zaman kitaplarınız alıcı bulursa Amazon sizlere % 80’e varan kar payı ödüyor.

11. Amazon

Amazon üzerinden kazanç elde etmek istiyorsanız blog veya internet sitelerinde reklamlar düzenleyerek ziyaretçilerin amazon’a yönelmesini sağlayabilirsiniz. Yönlendirme ile Amazon’daki ürünlerden satın alan ziyaretçiler için Amazon sizlere%5 ile %12 arasında değişen bir komisyon ödüyor.

12.Clickworker

Dergi, gezi programları ve moda yazıları yazarak para kazanmanızı sağlayan bu platform inanılmaz bir kazanç elde etmenize olanak tanıyor. Bu site üzerinden düzenleme, ürün değerlendirmeleri ve veri toplama gibi işlemler gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Site aracılığı ile ayda en az 2.000 TL kazanmanız mümkündür

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir