Reklam İzleyerek Para Kazanma 2024: Kazandıran 30+ Uygulama!

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2024: Kazandıran 30+ Uygulama!

paraci
paraci Kasım 24, 2023
Yayın Tarihi 2023/12/01 at 8:49 AM
Reklam İzleyerek Para Kazanma

Günümüzde ek gelir elde etmek istiyorum diyen kişi sayısı bir hayli arttı… İnternetten para kazanmanın bir yolu da reklam izlemektir. Peki, reklam izleyerek para kazanma gerçek mi? Bu içerikte uygulama önerileriyle bu soruyu yanıtlıyor olacağız…

Reklam izle para kazan sistemini en ince detayına kadar inceleyeceğiz. Sadece video izleyerek para kazanmak sizin için hayal gibi gelebilir. Ancak reklam izleyerek para kazandıran uygulamaların mevcut olduğunu daha en başından söyleyelim… 🙂 İşte sistemin detayları…

Reklam İzle Para Kazan Sistemi Nedir?

Reklam İzle Para Kazan
Reklam İzle Para Kazan

Reklam izleyerek para kazanma sitesi ya da uygulaması aracılığıyla sizlere reklam – video izleterek gelir elde etmenizi sağlayan sisteme, reklam izle para kazan sistemi adı veriliyor.

Reklam izleyerek gelir elde etmek için uygulamanın belirlediği izleme süresi ve diğer şartları yerine getirmeniz yeterli olmaktadır. Uygulamaların tamamı gerçekten para kazandırmasa da bu içerikte sizlere güvenilir uygulamaları vereceğiz.

Video izle para kazan sisteminde belirlenen şartlar şu şekilde olabilir:

 • Uygulamanın öngördüğü videoları ya da reklamları izlemek,
 • Uygulamanın belirlediği sürelerde videoları izlemiş olmak,
 • Gerekli diğer görevleri yerine getirmek.

Döngü bu şekilde ilerlemektedir. Yani sürekli reklam izleyerek para kazanmak mümkündür diyebiliriz.

Öneri içerik: Dolar Kazandıran Uygulamalar

Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Reklam izle para kazan sistemine dâhil olmak isteyen birçok kullanıcı, bu sistemden nasıl para kazanılacağını araştırıyor. Boş zamanlarınızda video izleyerek ek gelir elde etmek mümkündür. Peki, reklam izleyerek nasıl para kazanılır? İşte bu sorunun yanıtı:

 • Firmalar uygulamalara reklam vererek ödeme yaparlar.
 • Uygulamaların amacı ise bunları size izletmek ve gelirin bir kısmını size ödemektir.
 • Bazı uygulamalarda video – reklam sonrası bazı sorular sorularak anket doldurmanız istenebilir.
 • Belirlenen şartları yerine getirerek izlediğiniz her video ya da reklam için para kazanırsınız.
 • Kazancınız önceden bellidir ve şeffaf bir şekilde ödemeler hesabınıza yatırılır.

Reklam izleyerek para kazanma yolları temel olarak bu şekilde. Kazanacağınız miktarlar yüksek olmasa da boş zamanlarınızı değerlendirerek aylık olarak güzel bir kazanç elde edebilirsiniz.

Reklam izle para kazan uygulamalarından birkaçını aynı anda kullanarak ek gelirinizi arttırabilirsiniz. Aynı zamanda reklam izleyerek dolar kazanma uygulamaları da mevcuttur. Bunun örneklerini de bu içerikte bulacaksınız.

Şimdi uygulamaları detaylı olarak inceleyelim…

Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları 2024

Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulaması
Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulaması

App piyasası içerisinde video izleyerek para kazanma uygulaması bulmak oldukça kolaydır. Sayı bakımından bu uygulamalar fazla olsa da kazanç bakımından güvenilir olmayabilir.

Bu nedenle reklam izleyerek para kazanma gerçek mi diye sorgulamanızı normal kabul ediyoruz. Bu içerikte inceleyeceğimiz uygulamaları liste halinde sizlere sunduk.

Reklam izleyerek para kazanma uygulamaları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 1. Swagbucks
 2. InboxDollars
 3. iRazoo
 4. Paidwork
 5. Yandex Toloka
 6. InstaGC
 7. PrizeRebel
 8. iBotta
 9. SlideJoy
 10. OffersBux

Video izleyerek para kazanma uygulaması bunlarla sınırlı değil. Hadi, tüm seçenekleri inceleyim!

Öneri içerik: Reklam İzleyip Anket Doldurarak Para Kazanma

1- Swagbucks

Swagbucks uygulaması oyun oynamak, anket doldurmak, aramalar yapmak, reklam ve video izlemek için kurulmuş köklü bir görev sitesidir. Reklam izleyerek para kazanmak için ilgili görevleri tercih edebilirsiniz.

Görevleri tamamladığınız sürece SB şeklinde adlandırılan puanları biriktirebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu puanları nakit paraya veya hediye kartına çevirebilirsiniz. 100 SB 1 $’a eşittir.

 • Kazanç: Swagbucks ile sadece reklam ya da video izleyerek aylık 100 $ kazanabilmeniz mümkündür.

Öneri içerik: Evde Para Kazanma Yöntemleri

2- InboxDollars

Video İzleyerek Para Kazanma: InboxDollars
Video İzleyerek Para Kazanma: InboxDollars

InboxDollars uygulaması ile anketlere katılarak, video izleyerek ve televizyon seyrederek nakit para kazanabilirsiniz.

Uygulamada yer alan videoları izledikten sonra sizlere kazı kazan kartları sunulur. Kazı kazan kartlarından 0.25 Cent çıkabilmektedir. Ödüllerinizi mobil uygulama ve web sitede kullanabilirsiniz.

 • Kazanç: Reklam izleyerek para kazanma uygulaması olan InboxDollars ile aylık 250 $ kazanç elde edilebilir.

3- Reklam İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar: iRazoo

Reklam izle para kazan sisteminde köklü bir uygulama ile devam edelim: iRazoo!

Bu uygulama; anket doldurmak, video izlemek, uygulama indirmek ve oyun oynamak gibi basit işlemlerle para kazanabileceğiniz etkili bir platformdur.

Sitede yer alan görevleri tamamladıkça farklı oranlarda puanlar toplamınız mümkündür. 3000 puan yaklaşık 5 USD olmaktadır.

 • Kazanç: Reklam ve video izleyerek para kazanma uygulaması olan iRazoo ile aylık 100 $ kazanç elde edebilirsiniz.

4- Paidwork

Video izleyerek para kazanma uygulamalarına Paidwork ile devam edelim. Uygulamayı açtığınızda video izle seçeneğini işaretleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu bölümde görevin tanımı, kaç saniyelik video izleneceği, kaç para kazanacağınız vb. bilgiler verilmektedir.

Reklam izleyerek para kazanmak için Paidwork’u tercih ettiğinizde dolar kazanma imkânı da yakalayabilirsiniz. Güncel seçenekler içerisinde en fazla kazandıran uygulamalardan birisidir.

 • Kazanç: Paidwork ile aylık 500 $ elde eden kullanıcılar mevcuttur.

5- Yandex Toloka

Yandex Toloka’dan daha önce anket uygulamalarında bahsetmiştik. Bu uygulamanın aynı zamanda reklam izleme seçeneği de bulunmaktadır. Reklam izleme para kazanma sisteminin en güvenilir üyelerinden birisi Toloka’dır.

Toloka ile reklam izleyerek nasıl para kazanılır diye soruyorsanız sistemin çok basit olduğunu söyleyelim. Sizlere görev veriliyor ve siz bu görevi yerine getirerek para kazanıyorsunuz. Reklam ya da video izlemekte bu görev seçeneklerinden birisidir.

 • Kazanç: Yandex Toloka ile ayda 500 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

6- InstaGC

InstaGC Para Kazanma
InstaGC Para Kazanma

Reklam izleyerek nasıl para kazanabilirim diyenler için özel bir uygulamayı önerelim: InstaGC! Günümüzde reklam izleyerek para kazanma uygulamaları içerisinde InstaGC’nin özel bir yeri bulunuyor.

Uygulamada sadece reklam izlemek değil aynı zamanda anket doldurmak, arama motorunda sorgulamalar yapmak gibi alternatif kazanç yöntemleri mevcut. Ödemelerinizi para ya da hediye kartı şeklinde alabilirsiniz.

 • Kazanç: InstaGC ile ayda 1.000 TL’ye varan kazançlar mümkündür.

7- Reklam İzleyerek Dolar Kazanma: PrizeRebel

Reklam izleyerek para kazanma uygulamalarına PrizeRebel’i de örnek olarak verebiliriz. PrizeRebel, video izle para kazan sisteminin en yeni üyelerinden birisi sayılabilir. Ancak kısa sürede etkili bir popülariteye ulaştı…

Anket doldurarak, arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabileceğiniz bu sistem, diğer uygulamalara benzer şekilde işliyor. Reklam izleyerek dolar kazanmak için de harika bir alternatif!

 • Kazanç: Ödemelerinizi hediye kartları aracılığıyla alıyorsunuz. Hediye kartlarının satışını yaparak aylık 2.500 TL kazanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Instagram ile Para Kazanma

8- iBotta

iBotta, esasında bir cashback uygulamasıdır. Yani alışveriş yapıyorsunuz ve bu alışveriş tutarının belirli bir kısmını iade olarak alıyorsunuz. Ancak reklam izle para kazan sistemi için uygulamanın ayrıca video izleme seçeneği de yer alıyor.

Yani iBotta ile reklam izleyerek para kazanmak mümkündür. Kazanç miktarları düşük olsa da ek gelir açısından güzel miktarlar elde edilebilir.

 • Kazanç: Aylık 250 TL kazanabilirsiniz.

9- SlideJoy

Video izle para kazan sistemine sahip köklü uygulamalardan bir örnek daha verelim: SlideJoy!

Reklam izleyerek para kazanmak istiyorum diyorsanız SlideJoy gibi harika bir alternatifiniz bulunuyor. Bu uygulama ile reklam izleyebilir, buradan kazanç elde edebilirsiniz. Kullanışı ise oldukça kolaydır.

 • Kazanç: Düzenli olarak video – reklam izlemeniz halinde günlük 5 $ kazanabilirsiniz.

10- OffersBux

Reklam İzleyerek Dolar Kazanma
Reklam İzleyerek Dolar Kazanma

Reklam izleyerek para kazanma sitesi arıyorsanız OffersBux’ı da önerelim. Oldukça güvenilir olan bu sitenin ana özelliği videolara göre farklı kazançlar sunmasıdır. Yani izlediğiniz her video için farklı fırsatlar yakalıyorsunuz.

Reklam izle para kazan sistemi içerisinde aylık iyi bir kazanç miktarı sunan bu uygulama, ödeme yöntemi olarak da fazlasıyla alternatif sunuyor.

 • Kazanç: Tüm görevleri yerine getirdiğinizde aylık 250 $ kazanabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanma Uygulaması Listesi

Sizler için reklam izleyerek para kazanma uygulaması örneklerini verdik. Buraya kadar açıkladığımız 10 uygulama, en güvenilir uygulamalardır. Ancak video izle para kazan sisteminde farklı app’lere ulaşabilmeniz de mümkündür.

Video izleyerek para kazanma uygulamaları aşağıdaki gibidir:

 1. Vindale Research
 2. MyPoints
 3. UniClique
 4. GrabPoints
 5. KashKick
 6. Viggle
 7. ySense
 8. FusionCash
 9. adBTC
 10. QuickRewards
 11. You-Cubez
 12. Earnably
 13. AdWallet
 14. CoinPayu
 15. TV Two
 16. Ojooo
 17. CashCrate
 18. RODO
 19. Surfe.be
 20. AppTrailers

Kategori önerisi: Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma: Kazançlar Neye Göre Belirleniyor?

Reklam izleyerek elde edebileceğiniz kazanç miktarı çeşitli faktörlere göre farklılık sağlamaktadır. Reklam izleyerek para kazanma yolları içerisinde uygulamaların kazançları belirleme noktasındaki kriterleri şu şekildedir:

 • Reklamların süresi
 • Reklam başına yapılacak toplam ödeme
 • Seçmiş olduğunuz platformdaki reklamların değeri
 • Bir saat içerisinde izleyebileceğiniz reklamların sayısı

Reklam izle para kazan sisteminde bu nedenle ne kadar kazanacağınızı net bir şekilde belirlemek zordur. Çünkü reklamların başına ödenebilecek miktarlar bazen oldukça düşüktür ve bu değerler yukarıda belirttiğimiz faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fakat sitelerde yer alan ek görevleri de gerçekleştirerek bu miktarları arttırabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Film İzleyerek Para Kazanmak

Reklam – Video İzleyerek Para Kazanma Uygulaması Bunlara Dikkat!

Reklam İzleme Para Kazanma Uygulamaları
Reklam İzleme Para Kazanma Uygulamaları

Reklam izleyerek kazanç elde edebilmenizi sağlayan platformlar için dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar mevcuttur. Bu hususlar şu şekildedir:

 • Tüm uygulamaların kullanım koşullarını öğrendikten sonra üye olmalısınız. Bu tür uygulamalarda kesinlikle VPN kullanımı gerektirmez. Bu nedenle reklam izleyerek para kazanma uygulamalarını yeteri kadar araştırmalısınız.
 • Üye olduğunuz platformların Türkiye’de katılımcı kabul ettiklerinden emin olmalısınız.
 • Platformda yer alan ödeme yöntemleri bazen Türkiye’ye geçerli olmamaktadır. Platformlara üye olmadan önce mutlaka ödeme yöntemleri ile ilgili bilgi sahibi olun. Reklam izle para kazan sisteminde ağırlıklı olarak PayPal kullanılıyor. PayPal ülkemizde yasak olduğu için dikkatli olun.
 • Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalara üyeliğinizi oluşturmadan önce mobil cihazınızda ve bilgisayarınızda gerekli güvenlik yazılımlarınızı etkinleştirin.
 • İlgilenebileceğiniz kadar uygulamaya üye olun ve belirli aralıklarla mola vermeye özen gösterin.
 • Reklam izlemek ve anketlere katılım sağlamak için herhangi bir ön ödeme yapmayın ve bu platformlara kredi kartı bilgilerinizi aktarmayın. Reklam izleyerek dolar kazanmak dahil tüm süreçte bu geçerli bir kuraldır.
 • Kredi kartı bilgisi T.C kimlik numarası ve banka hesap numarası gibi kişisel bilgilerinizi emin olmadığınız sürece aktarmayın.

BONUS: TikTok Reklam İzleyerek Para Kazanma!

Reklam izle para kazan sistemi için en çok araştırılan uygulamalardan birisi TikTok’tur. Ancak son dönemde popüler olan TikTok’ta reklam izleyerek para kazanma seçeneği bulunmamaktadır.

TikTok’ta para kazanmak için orijinal içerikler üretmeniz gerekir. Yapılan araştırmalar ise genelde reklam izle para kazan sistemini anlatan TikTok videoları için gerçekleştirilmektedir.

Öneri içerik: Facebook Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yorumları

Piyasada reklam izleyerek kazanç elde edebileceğiniz sayısız web sitesi ve uygulama bulunmaktadır. Dönem dönem yeni üye kabul eden bu uygulamalara üye olmak için platformda yer alan güncel bilgilendirmeleri düzenli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir.

Reklamları izleyebileceğiniz bu platformların her zaman masaüstü sürümlerine ek olarak mobil uygulamaları da yer almaktadır. Uygulamalar hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilmek için reklam izleyerek para kazanma yorumlarını inceleyebilirsiniz:

 • Kullanıcı yorumları genel olarak “olumlu” yöndedir. Kişiler, video izle para kazan sisteminden memnundur.
 • Ancak dolandırıcılık yapan uygulama ve kişilere karşı dikkatli olmakta fayda bulunuyor. Yorumlar içerisinde mağdur olan birçok kullanıcı mevcut.
 • Yapılan araştırmalara göre ödeme yöntemleri arasında en çok banka hesabı tercih ediliyor. PayPal’ın yasak olmasından ise hemen herkes şikâyetçidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Reklam – Video İzle Para Kazan

Reklam izleyerek para kazanma uygulamaları 2024 listesini sizlerle paylaştık. Şimdi sıkça sorulan soruları detaylı olarak inceleyelim:

Reklam izle para kazan güvenilir mi?

Bu sistem içerisinde güvenilir olmayan uygulamalar kadar güvenilir uygulamalar da bulunmaktadır. Uygulamalara üye olmadan önce detaylı bir araştırma yapmanız tavsiye edilir.

Video izleyerek para kazanılabilir mi?

Evet! Günümüzde video – reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar bulunmaktadır. Güncel listeyi bu içerikten takip edebilirsiniz.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir