Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022 Güncel

paraci
paraci Haziran 25, 2022
Yayın Tarihi 2022/06/25 at 7:09 AM
Reklam İzleyerek Para Kazanma

Günümüzde internet aracılığı ile ek gelir elde etmek mümkündür. Ek gelir elde edebilmenin bir yolu da reklam izleyerek para kazanma olmaktadır. Konuya dair merak ettiğiniz tüm noktaları bu yazımızda inceleyeceğiz. En ufak bir yatırımda bulunmadan yalnızca cep telefonunuz arayıcılığıyla veya bilgisayarınız üzerinden birkaç basit adında para kazanmanız mümkün. Boş zamanlarınızı kazanç elde ederek değerlendirmek istiyorsanız bu alanda sık sık faaliyet gösteren platformlara üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bu platformlara ait mobil uygulamaları veya web sitelerini takip etmeniz yeterli olacaktır. Reklam izleyerek gelir elde etmenizi sağlayan platformlara üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce detaylı bir araştırma yapmaya özen göstermelisiniz. Zira bu uygulamaların bir kısmı yanıltıcı uygulamalar olduğu için zamanınızı alabilirler. Daha önce birçok ödeme yapmış olan reklam izle para kazan uygulamalarına başvuruda bulunmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Çeşitli video izle para kazan uygulamaları sayesinde reklam izleyerek kazancınızı arttırmanız mümkündür. Kazanacağınız meblağlar pek fazla yüksek olmasa da boş zamanlarınızı kazanarak değerlendireceğiniz bir aktivite olacaktır. Birbirinden farklı site ve firma reklamlarını izleyen kullanıcıları ödüllendirmektedir. Bahsi geçen bu ödüller nakit para, hediye kartı veya indirim kuponu şeklinde olabilmektedir. İzleyiciyi ve reklam verenleri bir platformda bir araya getiren bu uygulamalar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Genellikle reklamlardan kazanç elde etmenizi sağlayan sistemler bu şekilde işler:

• Şirketler belli bir uygulama ve site üzerinden reklam vermeye karar kılar.

• Şirkette yayınlanacak olan reklamlar web sitesini veya uygulamaya aktarılır.

• Uygulamalar reklamları göstererek şirketten para talebinde bulunur.

• Uygulama sahipleri elde ettikleri bu gelirin büyük bir kısmını reklam izleyenlere öder. Bu ödeme şekli; indirim kuponu, nakit para ve hediye çeki şeklinde olabilmektedir.

Video izleyerek kazanç sağla uygulaması

Birbirinden farklı platformların mobil uygulamaları da mevcut olduğu için istediğiniz kadar video izleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. Video izleyerek kazanç sağlayabileceğiniz platformlara ve mobil uygulamalara internet üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz uygulamalar

Piyasada reklam izleyerek kazanç elde edebileceğiniz sayısız web sitesi ve uygulama bulunmaktadır. Dönem dönem yeni üye kabul eden bu uygulamalara üye olmak için platformda yer alan güncel bilgilendirmeleri düzenli bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Reklamları izleyebileceğiniz bu platformların her zaman masaüstü sürümlerine ek olarak mobil uygulamaları da yer almaktadır. Bu konuda reklam izleyerek para kazandıran uygulamaların resmi sitelerini detaylı bir şekilde inceleyerek istediğiniz bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Bizler sizler için bir takım uygulamalar ve web siteleri derledik.

• Swagbucks

Swagbucks uygulaması oyun oynamak, anket doldurmak, aramalar yapmak, reklam ve video izlemek için kurulmuş köklü bir görev sitesidir. Görevleri tamamladığınız sürece SB şeklinde adlandırılan puanları biriktirebilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu puanları nakit paraya veya hediye kartına çevirebilirsiniz. 100 SB 1 USD’ye eşit olduğu için ayda en az 500 TL kazanmanız mümkündür.

 Inboxdollars

Inboxdollars uygulaması ile anketlere katılarak, video izleyerek ve televizyon seyrederek nakit para kazanabilirsiniz. Uygulamada yer alan videoları izledikten sonra sizlere kazı kazan kartları sunulur. Kazı kazan kartlarından 0.25 cent çıkabilmektedir. Ödüllerinizi mobil uygulama ve web sitede kullanabilirsiniz.

• iRazoo

Bu uygulama; anket doldurmak, video izlemek, uygulama indirmek ve oyun oynamak gibi basit işlemlerle para kazanabileceğiniz etkili bir platformdur. Sitede yer alan görevleri tamamladıkça farklı oranlarda puanlar toplamınız mümkündür. 3000 puan yaklaşık 5 USD olmaktadır. Bu verilere göre aylık en az 1000 TL kazanç elde etmeniz mümkündür. Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz web sitelerin gizlilik sözleşmelerini ve kullanım koşullarını dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.

Reklam izle para kazan

Reklam izleyerek elde edebileceğiniz kazanç miktarı çeşitli faktörlere göre farklılık sağlamaktadır. Bu faktörlerin başında şunlar yer almaktadır:

• Reklamların süresi

• Reklam başına yapılacak toplam ödeme

• Seçmiş olduğunuz platformdaki reklamların değeri

• Bir saat içerisinde izleyebileceğiniz reklamların sayısı

Reklam izleyerek ne kadar kazanabileceğinizi net olarak belirtmek mümkün olmamaktadır. Çünkü reklamların başına ödenebilecek miktarlar bazen oldukça düşüktür ve bu değerler yukarıda belirttiğimiz faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat sitelerde yer alan ek görevleri de gerçekleştirerek bu miktarları arttırabilirsiniz. Reklam izleyerek kazanç elde edebilmeninizi sağlayan platformlar için dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar mevcuttur. Bu hususlar şu şekildedir:

• Tüm uygulamaların kullanım koşullarını öğrendikten sonra üye olmalısınız. Bu tür uygulamalarda kesinlikle VPN kullanımı gerektirmez.

• Üye olduğunuz platformların Türkiye’de katılımcı kabul ettiklerinden emin olmalısınız.

• Platformda yer alan ödeme yöntemleri bazen Türkiye’ye geçerli olmamaktadır. Platformlara üye olmadan önce mutlaka ödeme yöntemleri ile ilgili bilgi sahibi olun.

• Reklam izleyerek para kazandıran platformlara üyeliğinizi oluşturmadan önce mobil cihazınızda ve bilgisayarınızda gerekli güvenlik yazılımlarınızı etkinleştirin.

• İlgilenebileceğiniz kadar uygulamaya üye olun ve belirli aralıklarla mola vermeye özen gösterin.

• Reklam izlemek ve anketlere katılım sağlamak için herhangi bir ön ödeme yapmayın ve bu platformlara kredi kartı bilgilerinizi aktarmayın.

• Kredi kartı bilgisi T.C kimlik numarası ve banka hesap numarası gibi kişisel bilgilerinizi emin olmadığınız sürece aktarmayın.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir