Para Kazandıran Uygulamalar 2024: Güncel 65+ Uygulama!

Para Kazandıran Uygulamalar 2024: Güncel 65+ Uygulama!

paraci
paraci Kasım 23, 2023
Yayın Tarihi 2023/11/23 at 5:36 PM
Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Cep telefonları üzerinde bulunan mobil uygulamalar sayesinde para kazanmak oldukça mümkün. Fakat para kazandıran uygulamalar yöntemini tercih ederken, öncelikli olarak ne kadar bir para kazanmak istediğinizi hedef haline getirmeniz gerekir.

Herkes için geçerli dolar kazandıran uygulamalar da mevcut. Sadece güvenilir bir uygulama belirlemeniz ve bunu sürekli kullanmanız yeterli…

Para veren uygulamalar, sistemli bir şekilde kullanıldığında aylık olarak ciddi rakamlar kazandırabilir. Günümüzde anket doldurarak, reklam izleyerek, oyun oynayarak para kazananlar mevcut. Para kazanma uygulamaları listesini sizler için oluşturduk! İşte detaylar…

Para Veren Uygulamalar Gerçek Mi?

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar
Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

İnternetten para kazandıran pek çok uygulamanın mevcut olduğunu söylemiştik. Ancak birçoğunda dolandırıcılık yapıldığı için insanlar bu uygulamalara güvenmekte zorlanıyorlar. Özellikle de reklam izleme, anket doldurma, link kısaltma, cashback  gibi siteler bu örneklerden bazılarıdır.

Reklam izleme, anket doldurarak para kazanma veya bunlara benzer yöntemler niye para kazanmanıza yardımcı olmaz.? Öncelikli olarak bu tür yöntemler sayesinde para kazanabilmek için yurtdışı uygulamalar ve siteler üzerinden işlemlerin yapılması lazımdır. Güvenilir para kazandıran uygulamaları bulduğunuzda para kazanmanın tamamen gerçek olduğunu göreceksiniz. 🙂

Uygulamalardan Nasıl Para Kazanılır?

En çok para kazandıran uygulamalar, genel olarak belirli bir işlemi size yaptırarak kazanç elde etmenizi sağlıyor. Bu bakımdan sadece telefondan belirli işlemleri yaparak para kazanmanız mümkün oluyor.

Uygulamalardan nasıl para kazanılır sorusunun yanıtı aşağıdaki gibidir:

 • Reklam İzlemek: Uygulamaların neredeyse tamamı sizlere reklam izleterek gelir elde ediyor. Ve bu gelirin küçük bir kısmını size vererek para kazanmanızı sağlıyor. Türkiye’de para kazandıran uygulamalar için de bu kural geçerlidir.
 • Anket Doldurmak: Bazı uygulamalar, anket çözerek para kazanmanızı sağlayabilir. Özellikle Google Ödüllü Anketler, Anket Cepte gibi seçenekler ciddi kazanç potansiyeli olan uygulamalardır.
 • Müzik Dinlemek: Telefondan para kazandıran uygulamalardan bazıları müzik dinleterek de gelir elde edebiliyor. Bu gelirin bir kısmını sizinle paylaşarak para kazanmanızı sağlayabiliyorlar. Örnekler içerisinde bunları da göreceksiniz.
 • Diğer: Uygulamaların hangi işi yaptırdığı değişebilir. Örneğin görev yaparak para kazanma uygulamaları, ağırlıklı olarak sosyal medyada etkileşim yaptırarak para kazanmanızı sağlıyor. Bunun gibi oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz.

Şimdi para veren uygulamalar 2024 listesini detaylı olarak inceleyelim…

Öneri içerik: Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Uygulamalar 2024: Siz De Kazançlı Çıkın!

Para Veren Uygulamalar
Para Veren Uygulamalar

Türkiye’de para kazanma uygulamaları, yukarıda bahsedilen işleri yapmak üzerine kuruludur. Ancak yurt dışı uygulamalarını kullanarak dolar geliri de elde edebilirsiniz. Bu bakımdan dolar kazandıran uygulamalar örneklerini de göreceksiniz.

Para kazandıran uygulamalar 2024 yılında şu şekildedir:

 1. Instagram
 2. TikTok
 3. Swagbucks
 4. Yandex Toloka
 5. Google Ödüllü Anketler
 6. Money App
 7. App Trailers
 8. Anket Cepte
 9. EasyShift
 10. Get Midas

Şimdi gerçek para kazandıran uygulamaları detaylı olarak inceleyelim…

1- Instagram

İnstagram ile Para Kazanma
İnstagram ile Para Kazanma

Günümüzde sosyal medyadan para kazanmak, çok popüler bir iş fırsatı yaratıyor. Instagram ile para kazanmak ise bunlardan sadece bir seçenek olarak yer alıyor.

Gün içinde kullanıp, yaptığınız işlemler ile gelir elde edebilmeniz oldukça mümkün. Ancak burada gelir elde edebileceğiniz yöntem o kadar sabit değildir. Para kazandıran uygulamalar arasında İnstagram üzerinden şu işlerle para kazanabilirsiniz:

 • Sponsorlu reklam alma,
 • Meta para kazanma seçenekleri,
 • Ürün satışı yapma,
 • Takipçi satışı,
 • Çekiliş düzenleme,
 • Satış ortaklığı,
 • Hizmet satışı.

gibi çok fazla para kazanmayı sağlayan seçenek bulunur. Hatta en çok para kazandıran uygulamaların en başında Instagram yer alır diyebiliriz.

 • Kazanç: Instagram ile ne kadar kazanacağınız yaptığınız işe göre değişir. Ayda 500 TL‘de kazanabilirsiniz, 5.000 TL de… Bu tamamen size bağlı.

Öneri içerik: Instagram ile Para Kazanma

2- Para Veren Uygulamalar: TikTok!

TikTok'tan Para Kazanmak
TikTok’tan Para Kazanmak

Telefondan para kazandıran uygulamalar arasında TikTok’u da gösterebiliriz. Belirli başlı bir hayran kitlesine ulaşmış olan fenomenler, gönderilen hediyeler ve sponsorlu reklamlar sayesinde para kazanmayı başarıyor.

Para kazanma yolları genel olarak Instagram ile aynı olurken, Tik Tok canlı yayını hediye gönderme ve farklı yöntemler açısından değişiklik gösterir.

Eğer ki sizde Tiktok’ta çok fazla zaman harcıyorsanız, para kazanabilmek için öncelikli olarak hayran kitlesinde artış yakalamanız gerekir. Elde ettiğiniz hayran kitlesi için canlı yayın açtığınız zaman size hediyeler temin edilir. Sizde TikTok üzerinden para kazanabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz.

 • Kazanç: TikTok ile kazanç oranları değişiklik gösterir. Popülariteye ulaştığınızda aylık 20.000 TL bile kazanabilirsiniz.

3- Dolar Kazandıran Uygulamalar: Swagbucks!

Swagbucks Para Kazanma
Swagbucks Para Kazanma

Swagbucks, para kazanma uygulamaları içerisinde en popüler olanlarından birisidir. Uygulama tamamen para kazanma üzerinedir ve içerisinde kazanmanız için birçok seçenek yer alıyor.

Reklam izlemek, anket doldurmak, oyun oynamak bunlardan sadece birkaçı… Uygulamayı indirerek üyelik açabilir ve bu işlemleri yaparak para kazanabilirsiniz. Swagbucks, aynı zamanda dolar kazandıran uygulamalar arasında da değerlendirilebilir.

 • Kazanç: Swagbucks ile ayda en az 500 $ düzeyinde kazanç elde edebilirsiniz.

Öneri içerik: Facebook’tan Para Kazanma

4- Yandex Toloka

Yandex Toloka Para Kazanma
Yandex Toloka Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? O halde Yandex Toloka ile tanışın. Gerçek para kazandıran uygulamalar arasında Yandex güvenilirliği ile Toloka sizlerle… Yandex Toloka, ilgili arama motorunun geliştirilmesi için sizlere bazı görevler yaptırıyor. Bu görevler ağırlıklı olarak anketlerden oluşmaktadır.

Anket başına kazancınız genel olarak 1 $ civarında iken düzenli olarak görevleri yaptığınızda aylık güzel rakamlar kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Yandex Toloka ile ayda 250 $ kazanç sağlayabilirsiniz.

5- Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler

Toloka benzeri uygulamalar ile devam edelim. Bu kez telefondan para kazandıran uygulamalar arasında Google güvencesiyle bir uygulama önereceğiz: Google Ödüllü Anketler!

Benzer şekilde sizlere görevler halinde anketler gönderiliyor ve siz anket doldurdukça para kazanıyorsunuz. Ancak uygulamanın mevcut olarak anket sayısı yetersiz gelebilir. Bu nedenle farklı uygulamalarla kazancınızı desteklemeniz önerilir.

 • Kazanç: Google Ödüllü Anketler uygulamasıyla aylık 250 TL ek gelir yaratabilirsiniz.

6- Money App

Para Kazandıran Uygulamalar: Money App

Money App, para kazandıran uygulamalar arasında en yüksek kazanç sağlayan app’lerden birisidir. Uygulama içerisinde reklam izlemekten gizli müşteri olmaya kadar yüzlerce para kazanma seçeneği bulunuyor.

Ancak yurt dışı menşeili bir uygulama olduğu için lokasyon bazlı görevleri yerine getirmeniz biraz zor olabilir. Yine de anket, reklam vb. görevleri yerine getirerek dolar kazanabilirsiniz.

 • Kazanç: Money App ile ayda 500 $ kazananlar mevcuttur. Kazancınızı yaptığınız görev sayısına göre tamamen kendiniz belirlersiniz.

7- App Trailers

Para Kazanma Uygulamaları
Para Kazanma Uygulamaları

Hala para kazandıran uygulamalar gerçek mi diye soruyor musunuz? O halde yeni bir uygulamayla tanışın: App Trailers…

App Trailers, esasında video izleyerek para kazanma uygulamaları arasında gösterilebilir. Ancak farklı birçok para kazanma seçeneği de bulunuyor. Bu nedenle güncel seçenekleri iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Sadece video izleyerek para kazanmak kulağa hoş geliyor öyle değil mi? O halde hemen deneyin. 🙂

 • Kazanç: App Trailers ile günlük 10 $ kazanç sağlayabilirsiniz. Elbette daha fazla görev yaparak yüksek kazançlara ulaşabilmeniz de mümkündür.

8- Anket Cepte

Anket Cepte Para Kazanma
Anket Cepte Para Kazanma

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar 2024 listesinin en önemli üyesine geldi sıra! %100 Türk uygulaması olan Anket Cepte ile para kazanmak mümkün. Uygulamanın adından da anlaşılacağı üzere anket doldurarak para kazanıyorsunuz.

Ancak güncel olarak anket sayısı yetersiz gelebilir. Elbette dönemsel trendlere göre anket sayıları artabiliyor. Uygulamayı indirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kazanç: Anket Cepte uygulamasıyla aylık 500 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Öneri içerik: Para Kazandıran Siteler

9- Para Kazanma Uygulamaları: Easy Shift

Easy Shift Para Kazandıran Uygulamalar
Easy Shift Para Kazandıran Uygulamalar

Para veren uygulamalara Easy Shift ile devam edelim. Benzer şekilde görevler yaparak para kazanıyorsunuz. Uygulamada yer alan görevlerin birçoğu lokasyon bazlı olabilir. Yani mağazaya giderek fiyat kontrolü yapmak vb. gibi…

Ancak üzülmeyin! Uygulama içerisinde lokasyona bağlı olmadan gerçekleştirebileceğiniz görevler de var. Görevleri yerine getirdiğinizde güzel rakamlar kazanabiliyorsunuz. Türkiye’de para kazandıran uygulamalar listesine bu nedenle Easy Shift’i de ekliyoruz.

 • Kazanç: Easy Shift ile aylık 250 $ kazanç mümkündür.

10- Get Midas

Get Midas App
Get Midas App

Türkiye’den yurtdışı hisse senedi almak istediğinizde yüksek komisyon oranları ile karşılaşmanız çok olasıdır. Özellikle bir iş bankası üzerinden almak istediğiniz Tesla hissesi için belirli bir USD komisyonu ödemeniz gerekir.

Fakat yerli bir girişim olarak kullanılan Get Midas ile az bir oran ile hisse senedi alım satımı yapabilirsiniz. Bütün bu işlemleri yapmak ve Midas ile alım satım yapıp para kazanabilmek için, site üzerinden üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra size yasal prosedür uyum sağlayabilmesi adına kurye ile evraklar gelir. Evrakların tamamlanmasının ardından Midas sayesinde akım satım yaparak para kazanmanız mümkündür.

DİKKAT: Uygulama, hisse senedi vb. yatırım araçları için kullanılabildiğinden dolayı piyasa riskleri açısından dikkatli olmanızda yarar vardır.

 • Kazanç: Yapacağınız işlemlere göre değişiklik göstermektedir.

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar (Diğer)

Sizlere ayrıntılı olarak para veren uygulamalardan 10 tanesini inceledik. Bunlar, en güvenilir olan uygulamalar olarak değerlendirilebilir. Ancak para kazanma uygulamaları sadece bunlarla sınırlı değildir. Diğer uygulama listemizi inceleyerek kazancınızı katlayabilirsiniz.

En çok para kazandıran uygulamalar 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 1. Inpaka
 2. Nays
 3. İşim Düştü
 4. Havucum
 5. WinWalk
 6. Sweatcoin
 7. MyPoints
 8. Gigwalk
 9. Rakuten
 10. FOAP
 11. DV Closet
 12. Post Bee
 13. ArtıWay
 14. Bounty
 15. Dolap
 16. Letgo
 17. Ibotta
 18. CheckPoints
 19. Survey Junkie
 20. Twitch

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar arıyorsanız, yukarıdaki liste sizlere yardımcı olabilir. Sizler için yapılacak işlere göre sınıflandırılmış uygulama listesi için tablo hazırladık… Bu tabloyu mutlaka inceleyin!

İlginizi çekebilir: Reklam İzleyerek Para Kazanma

Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar (Tam Liste)

Telefondan Para Kazanma Uygulamaları
Telefondan Para Kazanma Uygulamaları

Bu içerikte yer alan uygulamaların birçoğu telefondan para kazanmak için de tercih edilebilir. Telefondan para kazanmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki tabloya göz atın…

Telefondan para kazandıran uygulamalar aşağıdaki gibidir:

Yapılacak İşUygulamalar
Sosyal MedyaTwitter
YouTube
Telegram
Pinterest
Freelance İşlerFiverr
Bionluk
Upwork
Freelancer
R10
Armut
TaskRabbit
Müzik Dinleyerek Para Kazandıran UygulamalarRadioEarn
Music Xray
Anket DoldurmakUserFeel
DV Closet
Swagbucks
Toluna
E-Ticaret UygulamalarıAmazon
Trendyol
Etsy
Yürüyüş Yaparak Para KazanmakSweatcoin
Miles
Evidation
Adım Para
Fotoğraf SatmakFOAP
ShutterStock
2. El Eşya SatışıLetgo
Dolap
Gardrops
Zebramo
5Miles
Cashback Para Kazandıran UygulamalarEbates
Dosh
Seated
Drop
Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazanma Uygulamaları Ne Kadar Kazandırır?

Yukarıdaki listede sizler için 65+ adet para kazandıran uygulamalar sıraladık. Bunlardan ilk 10 uygulama için tahmini kazanç rakamları belirtildi. Ancak kazanç konusunu özet bir şekilde açıklamak istiyoruz.

Para kazanma uygulamalarının ne kadar kazandıracağı elbette yaptığınız işe bağlı olarak değişiyor. Örneğin sadece anket doldurarak para kazanmaya çalışırsanız aylık olarak elde edeceğiniz miktar yeterli olmayacaktır.

Bu nedenle birden fazla uygulamayı aynı anda kullanmanız ve farklı görevleri yerine getirmeniz önerilir. Yaptığınız işleri çeşitlendirdiğinizde aylık gelirinizin yaklaşık 10.000 TL civarında olması beklenebilir. Elbette dolar kazandıran uygulamalar ile döviz kazancı elde ederek bu geliri katlayabilirsiniz.

Dolar Kazandıran Uygulamalar ile Daha Fazla Kazanın!

Para kazandıran uygulamalardan bazıları dolar bazında kazanç sağlıyor! Örneğin Swagbucks kullanarak dolar geliri elde edebilirsiniz. Ancak bu uygulamaları kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. Birçok uygulama PayPal aracılığıyla ödeme yapıyor. Ülkemizde PayPal yasak olduğu için ödeme alamayabilirsiniz. Bu nedenle ödeme yöntemlerini mutlaka araştırın.

Türkiye’de para kazandıran uygulamalar çok çeşitlidir. Dolar kazancı elde etmek için yukarıdaki uygulama listesinden faydalanabilirsiniz. Örneğin TL bazında aylık 10.000 TL kazanabilirsiniz. Ancak ek olarak dolar kazandıran uygulamaları tercih ettiğinizde 100 $ gibi ek rakam elde edebilirsiniz. Bu da 3.000 TL civarında ek gelir anlamına geliyor.

Öneri içerik: Öğrenciler İçin Para Kazanma Yolları

Sıkça Sorulan Sorular

Para Kazanma Uygulamaları

Para kazandıran uygulamalar 2024 listesini sizler için inceledik. Bu içerikte para kazanma uygulamalarının güvenilir olup olmadığını, uygulama listesini ve tahmini kazanç rakamlarını verdik. Şimdi sıkça sorulan soruları yanıtlayalım:

Mobil uygulamalar para kazandırır mı?

Günümüzde para kazandıran uygulamalar oldukça çeşitlidir. Güncel kazandıran uygulamaları bu içerikten öğrenebilirsiniz.

Görev yap para kazan nedir?

Görev yaparak para kazanma sistemi, belirli görevleri yapmanız ve bu işten para kazanmanız üzerine kuruludur.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir