Para Kazandıran Uygulamalar (2022) Güncel

paraci
paraci Haziran 18, 2022
Yayın Tarihi 2022/06/23 at 8:36 AM
Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Cep telefonları üzerinde bulunan mobil uygulamalar sayesinde para kazanmak oldukça mümkün. Fakat para kazandıran uygulamalar yöntemini tercih ederken, öncelikli olarak ne kadar bir para kazanmak istediğinizi hedef haline getirmeniz gerekir. Kripto para, dolar veya gerçek para mı? Bunlardan hangisini hedefliyorsanız, para kazandıran uygulamaları tercih ederken de ona göre bir seçim yapmanız gerekir. İnternet üzerinden size pek çok uygulama teklifi gelir. Genel olarak bunların %90’lık bölümü sizin para kazanmanıza yardım etmez. Özellikle de reklam izleme, anket doldurma, link kısaltma, cashback  gibi siteler bu örneklerden bazılarıdır.

Reklam izleme, anket doldurarak para kazanma veya bunlara benzer yöntemler niye para kazanmanıza yardımcı olmaz.? Öncelikli olarak bu tür yöntemler sayesinde para kazanabilmek için yurtdışı uygulamalar ve siteler üzerinden işlemlerin yapılması lazımdır. Uygulamalar üzerinden yapılan tüm işlemlerin, hangi ülke genelinden yapıldığı bilindiği için, bu tür uygulamalar genellikle üyeliğinizi kabul etmez. Üye olduğunuz düşünülürse de, pay pal hesabı bulunmadığı için para çekmek  olur. Ancak kripto para ile ödeme gerçekleştiren siteler için bu durum geçerli olmaz.

Akıllı telefon ile para kazanma başka bir deyişle mobil uygulamalar sayesinde para kazanmak için  her açabileceğiniz zaman ne kadardır. Gün içerisinde 8 saat telefonun başında zaman geçirip, 10 TL kazanç elde edeceksiniz, emin olun ki bu durum sizin  için hiç mantıklı sayılmaz. Reklam veya video izleyerek para kazanmayı sağlayan uygulamalar, size maksimum bu aralıkta bir gelir sunar. Bu yüzden bütün bu tarz uygulamalara üyelik oluşturmadan gerçek para kazanmaya yardımcı olan uygulamalara odaklanmanız gerekir. Peki bu tür uygulamalar hangileridir?

Get Midas

Türkiye’den yurtdışı hisse senedi almak istediğinizde yüksek komisyon oranları ile karşılaşmanız çok olasıdır. Özellikle bir iş bankası üzerinden almak istediğiniz Tesla hissesi için belirli bir USD komisyonu ödemeniz gerekir. Fakat yerli bir girişim olarak kullanılan Get Midas ile az bir oran ile hisse senedi alım satımı yapabilirsiniz. Bütün bu işlemleri yapmak ve Midas ile alım satım yapıp para kazanabilmek için, site üzerinden üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra size yasal prosedür uyum sağlayabilmesi adına kurye ile evraklar gelir. Evrakların tamamlanmasının ardından Midas sayesinde akım satım yaparak para kazanmanız mümkündür.

İnstagram İle Para Kazanma

Eğer ki türev piyasalarda uğraşmak istemezseniz, İnstagram ile para kazanma yöntemi çok daha kolay olur. Gün içinde kullanıp, yaptığınız işlemler ile gelir elde edebilmeniz oldukça mümkün. Ancak burada gelir elde edebileceğiniz yöntem o kadar sabit değildir. İnstagram üzerinden sponsorlu reklam alma, ürün satışı yapma, takipçi satışı, çekiliş düzenleme, satış ortaklığı ve hizmet satışı gibi çok fazla para kazanmayı sağlayan seçenek bulunur. Hatta daha çok para kazandıran uygulamaların en başında İnstagram yer alır.

Tik Tok

Dünya genelinde en çok tercih edilip kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında Tik Tok bulunur. Belirli başlı bir hayran kitlesine ulaşmış olan fenomenler, gönderilen hediyeler ve sponsorlu reklamlar sayesinde para kazanmayı başarır. Para kazanma yolları genel olarak İnstagram İle ayni olurken, Tik Tok canlı yayını hediye gönderme ve farklı yöntemler açısından değişiklik gösterir. Eğer ki sizde Tiktok’da çok fazla zaman harcıyorsanız, para kazanabilmek için öncelikli olarak hayran kitlesinde artış yakalamanız gerekir. Elde ettiğiniz hayran kitlesi için canlı yayın açtığınız zaman size hediyeler temin edilir. Sizde Tik Tok uygulamasını telefonunuza indirip üyelik oluşturduğunuz zaman kolay yöntemler ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar ı sizlerle paylaştık siz de Uygulamadan para kazanma üzerine düşüncelerinizi yorumlarda belirmeyi unutmayın. Paraci.net sizler için İnternetten Para Kazanma fikirlerini sunmaya devam ediyor bizi takipte kalın.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir