Yürüyerek Para Kazanmak 2024: Kazançlı 15+ Uygulama!

Yürüyerek Para Kazanmak 2024: Kazançlı 15+ Uygulama!

Aykut Editor
Aykut Editor Aralık 21, 2023
Yayın Tarihi 2023/12/21 at 4:39 AM
Yürüyerek Para Kazanmak
Yürüyerek Para Kazanmak

Yürüyerek para kazanmak ister misiniz? Günümüzde pek çok kişi internetten ek gelir elde etmek için yürürken para kazanmayı tercih ediyor. Peki, adım at para kazan sistemi nedir? Sizler için tüm detaylarıyla açıkladık!

Yürüyerek para kazanabilmeniz için adım sayar görevi gören pek çok uygulama ve site mevcuttur. Elbette hepsinin kazancı çok farklı ve çeşitli yollarla gelir elde edebiliyorsunuz. Bu içerikte sizlere yürürken para kazanmak için 15 uygulama örneği verdik. Bu uygulamalardan bir ya da birkaçını aynı anda kullanarak ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz. Yürüdükçe para kazanmak için detayları incelemeye başlayalım!

Yürürken Para Kazan Sistemi Nedir?

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak
Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Yürürken para kazanmak ilk etapta çok ütopik bir fikir gibi gelebilir. Ancak internet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte para kazanma modelleri de değişti. Peki, yürürken para kazan sistemi tam olarak nedir? İşte yanıt…

Yürüyerek para kazanma, kişilerin akıllı cihazları aracılığıyla adımının sayılması ve attığı adım sayısına göre nakit para, hediye ve çeşitli diğer ödülleri kazanması sistemine verilen isimdir. Yürüyüş yaparak para kazanmak bu kadar basit! Sadece adım atıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz.

Güncel uygulamaları incelediğimizde birçoğunun günlük adım sayısı sınırı bulunmaktadır. Örneğin Adım Para uygulamasını tercih ettiğinizde günlük atacağınız 20.000 adım hediyeye dönüştürülebilecektir. Bunun gibi birçok uygulamanın sınırlaması mevcut.

Adım atarak para kazanma uygulamalarının birçoğu yurt dışı kaynaklıdır. Bunun bir avantajı bir de dezavantajı bulunuyor. Yurt dışı uygulamalar, doğal olarak Dolar ve Euro gibi döviz bazlı kazanç sağlıyor. Ancak birçoğu PayPal ödeme sistemini kullanıyor ve ilgili ödeme sistemi aracı ülkemizde yasak olduğundan dolayı problemler yaşanabiliyor. Tüm ayrıntıları inceliyoruz…

Öneri içerik: Ödev Yaparak Para Kazanmak

Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları [Güncel]

Adım Atarak Para Kazanma Uygulamaları
Adım Atarak Para Kazanma Uygulamaları

Adım atarak para kazandıran uygulamaların temel mantığını açıkladık. 2024 yılına girerken bu para kazanma modeli çok popüler olduğundan dolayı uygulama sayısı da arttı. Genel olarak uygulamalar ödemelerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor, ancak dolandırıcılık riskine karşı dikkatli olmanızı da öneriyoruz.

Yürüyerek para kazanma uygulamaları 2024 yılında güncel olarak aşağıdaki gibidir:

 1. Adım Para
 2. Sweatcoin
 3. WinWalk
 4. Achievement Fitness
 5. BitWalking
 6. Runtopia
 7. Optimity
 8. Charity Miles
 9. FitPotato
 10. Evidation
 11. MapMyFitness
 12. PK Rewards
 13. DogGo
 14. WalkWithStep
 15. StepBet

Yürürken para kazanmak için kullanabileceğiniz bu uygulamalar, piyasadaki en güvenilir seçenekleri oluşturuyor. Kullanıcı yorumlarını okuyarak güvenilirlik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi yürüyerek para kazandıran uygulamaları daha yakından tanıyalım…

1- Adım Para

Yürüyerek para kazanmak için tercih edebileceğiniz ilk uygulama Adım Para’dır. Uygulama, Türkiye’den çıkmış ilk adım uygulamalarından birisidir ve hala aktif olarak kullanılmaktadır. Nakit para seçeneği yoktur ve adım attıkça adım para kazanırsınız. Daha sonra adım paralarınızı hediye satın almak için kullanabiliyorsunuz.

 • Kazanç: Adım Para uygulaması ile 5.000 TL’lik hediye kazananlar mevcuttur.

2- Sweatcoin

Sweatcoin yürüyerek para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir diğer uygulamadır. Adından da anlaşılacağı üzere kripto para sisteminin entegre edildiği bu uygulama, adım atmanın haricinde sanal ayakkabı satın alarak daha fazla kazanabilmenizi sağlıyor. Attığınız her 1000 adım, 1 Sweatcoin değerinde para birimine dönüşüyor ve sonrasında kripto piyasasında bunları değerlendirebiliyorsunuz.

 • Kazanç: Sweatcoin ile elde edeceğiniz kazançlar, uygulamada kalma süreniz, attığınız adım sayısı ve kripto para piyasalarına göre değişiklik gösterecektir.

3- WinWalk

Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması
Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması

Uygulamada yürüyüş görevi aldıktan sonra GPS ile attığınız adımlar takip edilir. Adım sayısına bağlı olarak daha fazla kazanabilirsiniz. GPS tabanlı bir uygulama olduğundan dolayı diğer app’lere göre daha az şarj tüketiyor ve veri paylaşımı da bu doğrultuda daha azdır.

 • Kazanç: Uygulamada aktif olarak 100.000 adım attığınızda 15 Dolar kazanmış oluyorsunuz.

4- Achievement Fitness

Yürüyerek para kazanma programı arayan kullanıcılar için Achievement Fitness uygulamasını da önerebiliriz. Uygulamanın aynı zamanda sağlık hedeflerine entegre olması, aynı anda sağlık gelişiminizi takip edebilmenizi de sağlıyor. Para kazanma modeli olarak yürüyüş ve egzersiz yapmanın haricinde anket doldurma seçeneği de yer almaktadır.

 • Kazanç: Adım atarak para kazanma uygulaması olan Achievement Fitness, adım attıkça elde edeceğiniz puanların 10000 olması durumunda 10 Dolar ödeme yapar.

İlginizi çekebilir: Görev Yaparak Para Kazanmak

5- BitWalking

Yürüyüş yaparak para kazanmak istiyorsanız en ideal seçeneklerden birisi de BitWalking’dir. Günlük olarak 10000 adım atabiliyorsanız, uygulamanın güzel rakamlar kazandırdığını söyleyebiliriz.

 • Kazanç: 10000 adım attığınızda 1 Dolar kazanç elde ederseniz. Ne kadar çok adım atarsanız, o kadar fazla kazanırsınız.

6- Runtopia

Runtopia, yürüyerek para kazanma 2024 listesi içerisinde en güvenilir uygulamalardan birisi olarak öne çıkıyor. Ödemeler her ne kadar PayPal aracılığıyla gerçekleşse de, Türkiye’deki kullanıcılar için coin seçeneği de bulunmaktadır. SPC coin kazanarak kripto para piyasasında kazanç elde edebilirsiniz.

 • Kazanç: Runtopia ile kazanacağınız miktar, tamamen kripto para biriminin gidişatına göre belirlenir.

7- Optimity

Yürüyerek ve Koşarak Para Kazanmak
Yürüyerek ve Koşarak Para Kazanmak

En iyi yürüyerek para kazanma uygulaması arıyorsanız, işte size Optimity! Uygulamanın en iyi olmasının nedeni, adım atmanın haricinde başka para kazanma fırsatları da sunmasıdır. Ayrıca hem Android hem de iOS platformu için uygulamalarının bulunması, en önemli avantajları arasında yer alıyor.

 • Kazanç: Optimity ile günlük görevleri yerine getirerek 15 Dolar kazanabilirsiniz..

8- Charity Miles

Adım atarak para kazanmanın yanı sıra fitness yaparak da para kazanabileceğiniz bir uygulama önerelim: Charity Miles… Eğer yürüyerek para kazanma uygulaması gerçek mi diyorsanız, bu uygulama ile tamamen gerçek olduğunu görebilirsiniz. Ödemeler ise hediye kartı olarak gerçekleştiriliyor.

 • Kazanç: Charity Miles ile 100 Dolar değerinde hediyeler kazanabilmek mümkündür.

9- FitPotato

Adımla para kazanmak için FitPotato uygulamasıyla tanışın! Uygulama, şu an için sadece iOS platformlarında yer alıyor. Sadece adım atarak değil, aynı zamanda koşu, egzersiz, köpek gezdirerek para kazanma gibi farklı alternatifler de sunulmaktadır.

 • Kazanç: FitPotato ile yurt dışında 500 $ gelir elde edenler bulunuyor.

10- Evidation

Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulamalar
Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulamalar

Evidation yürüyerek para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenektir. Aynı zamanda dolar kazanmak için de tercih edilebilir. Sağlık uygulaması olarak da değerlendirilebilen Evidation, zinde kalmak ve yürüyüş yapmak için birebir! Bu hobinizi paraya dönüştürmek için kolayca üye olun ve kazanmaya başlayın!

 • Kazanç: App içerisinde 10.000 puana ulaştığınızda toplam 10 Dolar kazanmış oluyorsunuz.

Yürüyerek para kazanma 2024 uygulamalarını sizler için inceledik. Bu uygulamaları tercih etmeden önce kullanıcı yorumlarını okuyarak güvenilirliklerini mutlaka test edin!

Öneri içerik: Dizi Film İzleyerek Para Kazanmak

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar [Diğer]

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar elbette yukarıdaki listeyle sınırlı değildir. Yürüyüş yaparak para kazanmak için tercih edebileceğiniz farklı uygulamalar da bulunuyor. Bunları aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

Adım atarak para kazandıran uygulamalar için aşağıdaki alternatifleri de değerlendirebilirsiniz:

 1. MapMyFitness
 2. PK Rewards
 3. DogGo
 4. WalkWithStep
 5. StepBet

Bonus: LCW Adım At Kazan Nedir?

Yürüyerek para kazanma uygulamaları için güvenilir alternatifleri sizlere sunduk. Son dönemde bize sıkça sorulan “LCW adım at kazan nedir” sorusunu da yanıtlamak istiyoruz.

LC Waikiki, mobil uygulamasında çeşitli kampanyalar düzenleyerek tüketicilere indirimler sunmaktadır. Adım at kazan da bu kampanyalardan birisidir. Temel mantık ise şu şekilde:

 • 1 hafta boyunca günde 10.000 adımı tamamlayarak 4 gün bunu tekrarlamanız istenir.
 • 40.000 adım olduğunda ise uygulamanın size sunduğu indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 • Toplam indirim tutarı ise 1.250 TL’yi geçememektedir.

Bu uygulama ile size özel indirimler kazanabilir, daha sonra satın alacağınız eşyalardan nakit gelir elde edebilirsiniz.

Yürüyerek Para Kazanma Yorumları

Adım At Para Kazan
Adım At Para Kazan

Yürüyüş yaparak para kazanmak için en önemli alternatifleri sizler için sunduk. Bu uygulamalar hakkında yapılan yorumlar da oldukça önemlidir. Çünkü adım atarak para kazandırıyoruz şeklinde insanları dolandırmaya çalışan yüzlerce kişi mevcut.

Yürüyerek para kazanma yorumlarından elde ettiğimiz bilgilere göre uygulamalara üye olmadan önce mutlaka araştırmanız gerekiyor. Güvenilirliği test etmek için yorumları, kurum geçmişini ve ödeme kanıtlarını mutlaka incelemelisiniz.

Mevcut uygulamalar içerisinde güvenilir olanları tercih eden kişiler, olumlu yorumlar yapmıştır. Ancak olumsuz yorumların ise genelde ödeme yapmayan uygulamalar ve dolandırıcılığa maruz kalmak ile alakalı olduğunu söyleyebiliriz.

Öneri içerik: Çeviri Yap Para Kazan

Sıkça Sorulan Sorular

Son olarak yürüyerek para kazanma uygulaması ile ilgili soruları yanıtlayalım:

Yürüyerek para kazanmak gerçek mi?

Adım atarak para kazanmak, tamamen gerçek bir kazanç modelidir. Uygulama örneklerini buradan güncel olarak alabilirsiniz.

Hangi adım sayar para veriyor?

Adım atarak para kazandıran uygulamalar çok fazla ve hemen hepsinin nakit para ödemesi bulunmaktadır. Adım Para gibi uygulamalarla nakit gelir elde edemeseniz de hediye kazanarak sonrasında bunu nakite dönüştürebilirsiniz.

Adım Para nedir? Güvenilir mi?

Adım Para, yapımcıları Türk olan ve ülkemizde ilk kez kullanılan yürüyüş yaparak para kazanma uygulamalarından birisidir. Hediyeleri sorunsuz bir şekilde kullanıcılarına gönderdiğinden dolayı uygulamanın güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Makaleyi Paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir